Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
scootch
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 30-09-2012, 08:19
Ogrywam: Tekken 6 , TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: scootch »

surkabm12434 pisze:... styl by turles shit!! Nie umiem tak grać.. O własnie to jest turles z lepszymi jugglami :przestraszony:
hahaha dobre, widzę nie tylko ja zauważyłem, że Turles gra bardzo "efektownie" :)
"styl by turles shit!!" :D
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: HiKrush »

Nie spinajcie się, to dopiero grupy. Dopiero drabinka Wam pokaże na czym życie polega.
Bagiety już jado
Pilot1983
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 27-05-2006, 13:40
Lokalizacja: Ryki/Coventry
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Pilot1983 »

Fredder 3 : 5 Pilot, dziękuję za gre.
Awatar użytkownika
Zuum
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 07-03-2007, 07:00
Lokalizacja: Radlin
Ogrywam: Tekken 6, Dead Nation
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Zuum »

Ktoś grał z mateusos95 z mojej/naszej grupy ? Podany ma tylko adres e-mail kontaktowy. konrados007 natomiast zrezygnował z udziału w turnieju...
Obrazek
"bo helle są dla noobow i dla malo ambitnych" by Czit
Awatar użytkownika
Seivoth
Elite player
Elite player
Posty: 140
Rejestracja: 25-05-2007, 23:18
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Ogrywam: Tekken7, DoA5LR
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Seivoth »

Przykro mi, ale mam służbowy wyjazd i nie mam dostępu do konsoli. W takiej sytuacji muszę dać walkowera :/ Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Oscar »

Gracz mateusos niestety nie podał kontaktu do siebie. Zawsze można spróbować napisać do niego na @.
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
Fel
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 17-04-2007, 07:04
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Fel »

Złociszek_pl 5 : 1 Fel

Naprzeklinałem na własne błędy, ale grało się fajnie. Uczciwy gracz, ładnie wyrywał mi się z rzutów :) Pozdro i do następnego
Awatar użytkownika
Kot
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 27-02-2011, 10:16
Ogrywam: Tekken 6, Marvel vs Capcom 3
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Kot »

Jutro od 17:00 siadam do konsoli i gram z każdym kto będzie miał czas tak do 22:00, potem nie wytrzymam i zasnę. Jeśli termin zostanie przedłużony o 3 dni to jeszcze w sobotę będę mógł z kimś zagrać. Sorki wszystkim, mam nadzieję, że uda nam się jakoś pogodzić terminy.
"With great powers comes great ass-kicking"
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: xOlekPLx »

Olek 5 : 0 Zuum
Dzieki .
Grizzly
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 04-04-2006, 22:14
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Grizzly »

Dotarło do mnie jedno. Trzeba mieć postacie do wygrywania i postacie do zabawy. Jednak dwu tygodniowa Jun nie ma szans z jakimś wyższym tierem, który gra defens i jugglowy
ofens z tanimi ciosami. Jak bym się nie sprężał :)
Ostatnio zmieniony 30-10-2012, 18:23 przez Grizzly, łącznie zmieniany 1 raz.
Power
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: caradolph »

Jun to postać, która do turniejowego grania wymaga naprawdę wiele.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
LUK-MAZ
Student
Student
Posty: 51
Rejestracja: 16-10-2012, 16:11
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: LUK-MAZ »

Ja-Grizzly 5-2.dzisiaj rozegrane.Grizzly dobra walka,twój Ganryu dobry.Hi-Krush co się dusisz jak nie musisz.Mój PSN ID to LUK-MAZ,więc zapraszam.SZanujmy się nawzajem.
scootch
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 30-09-2012, 08:19
Ogrywam: Tekken 6 , TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: scootch »

scootch 2:5 Bati King ; dobra i uczciwa gra, taka jaką lubię, thx za grę i życzę powodzenia w dalszej części turnieju...

chciałem wczoraj również rozegrać swój ostatni mecz grupowy z Adi-Rash, w odpowiedzi przeczytałem " dziś gram tylko offline" była to już chyba druga inicjatywa z mojej strony skierowana do tego gracza w celu rozegrania meczy, z jego strony nie było żadnej...
Nie mam zwyczaju zostawiania "czegoś" na ostatnią chwilę, nie wiem czy będę dostepny na PSN do końca środy.... tyle z mojej strony

P.S ludzie na ch.j zapisujecie się na turniej skoro nie zależy Wam na uczestnictwie w nim??
nie macie czasu?? proponuję aby w przyszłości ustawić ograniczenia wiekowe, z pewnością upłynni to rozgrywkę, ja pracuje w systemie 4 zmianowym i jakoś portafie znaleźć czas na rozegranie meczy nie zaniedbując przy tym obowiązków domowych i treningów...
proste?? wystarczy tylko chcieć!!!
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: surkabm12434 »

Cytuję;
"P.S ludzie na ch.j zapisujecie się na turniej skoro nie zależy Wam na uczestnictwie w nim??
nie macie czasu?? proponuję aby w przyszłości ustawić ograniczenia wiekowe, z pewnością upłynni to rozgrywkę, ja pracuje w systemie 4 zmianowym i jakoś portafie znaleźć czas na rozegranie meczy nie zaniedbując przy tym obowiązków domowych i treningów...
proste?? wystarczy tylko chcieć!!!" Hah doceniaj to co masz, nie możesz rozegrać pojedynku z 1 osobą.. Co ja mam powiedzieć u których do walki z woochim upominałem się z 4 dni, Piledriverowi spamuję już z 5 dni a on na mnie robi kupę, Znamira też nie da się doprosić nawet gdy jest online żeby zagrał turniejową, Tokis gra po nocach a kurcze nie chce mi się o 1 grać... do szkoły codzień na 8 :zalamany:
PUSTO
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: HiKrush »

LUK-MAZ pisze:Ja-Grizzly 5-2.dzisiaj rozegrane.Grizzly dobra walka,twój Ganryu dobry.Hi-Krush co się dusisz jak nie musisz.Mój PSN ID to LUK-MAZ,więc zapraszam.SZanujmy się nawzajem.
Pardon, rzeczywiście, zważając na fakt, że Kot ma PSN Nekonushi, a surkabm12345 ma PSN mmstegien, całkowiecie logicznym jest fakt, że Twoja ksywa na forum=Twój PSN, jak mogłem się nie domyślić. Wyślij zapro, zagramy dziś.

Czyli został tylko Zulata, co się nie odzywa i Yun, co rzadko bywa. Ale z Yunem rozmawiałem, on pracuje na różne zmiany, to trzeba na niego po prostu polować.
Bagiety już jado
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”