Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Damix
Elite player
Elite player
Posty: 198
Rejestracja: 15-12-2008, 05:22
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Damix »

Ja 5 : 3 Fredder
dzięki, b. dobra gra
NieZaczaisz Clan
Obrazek
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: surkabm12434 »

Nie tylko ja i kot... Co powiesz na Ren - Mr_Pelidriver ? Albo Znamir - MihauZnamir ?
PUSTO
LUK-MAZ
Student
Student
Posty: 51
Rejestracja: 16-10-2012, 16:11
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: LUK-MAZ »

HI-Krush to do zobaczenia,jakbyś czasem korzystał z gg to byśmy się wcześniej ustawili.
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: HiKrush »

LUK-MAZ pisze:HI-Krush to do zobaczenia,jakbyś czasem korzystał z gg to byśmy się wcześniej ustawili.
Jakbyś czasem korzystał z panelu administracyjnego i wypełniał dane profilu na forum, to byśmy się wcześniej ustawili.
Bagiety już jado
Turles117
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 75
Rejestracja: 08-09-2012, 21:11
Lokalizacja: Szczytno
Ogrywam: Mortal Kombat 9 , Tekken Tag Tournament 2 , Tekken 7
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Turles117 »

surkabm12434 czytalem twoj post odnoszacy sie do mojego stylu gry skoro ja gram tak shitowo to czemu od dluzszego czasu odemnie obrywasz ? szczescie mam ? nie sadze fart mozna miec raz ale nie codzien czepiasz sie do mojego stylu gry a sam shitowo grasz naduzywasz lowow hwaorangiem i baekiem tak jak ja baekiem jak dostajesz to robisz po 5 rzutow na runde jak na naszym turniejowym na pesclubie jaycee ciagle robisz ten wyskok dwoma nogami z nadzieja ze mnie wybijesz na juggla i powtarzasz nia jeszcze czesto dwa ciosy ja przynajmniej nie robie 5 rzutow na runde jak dostaje lol sam grasz shitowo skoro grasz tak swietnie lejesz tlumy jak pisałeś to czemu range straciles ? ja jakos rang nie trace nie gram jakos fenomenalnie robie bledy jak kazdy co nie znaczy ze mozna sie czepiac do mojego stylu gry zwlaszcza ze twoj styl gry tez nie jest wysokiej klasy gram jak umiem i jak mi na to pozwala przeciwnik jak to by napisal zapewne blaugrana :) sporo osob sie do mojej gry czepiaja i to jest najsmieszniejsze ze czepiaja sie do mnie o to co sami robia ,w wiekszosci graja naduzywajac rzutow co niektorzy item movy robia mimo iz sa zakazane
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: caradolph »

Turles117 pisze:surkabm12434 czytalem twoj post odnoszacy sie do mojego stylu gry skoro ja gram tak shitowo to czemu od dluzszego czasu odemnie obrywasz ? szczescie mam ? nie sadze fart mozna miec raz ale nie codzien czepiasz sie do mojego stylu gry a sam shitowo grasz naduzywasz lowow hwaorangiem i baekiem tak jak ja baekiem jak dostajesz to robisz po 5 rzutow na runde jak na naszym turniejowym na pesclubie jaycee ciagle robisz ten wyskok dwoma nogami z nadzieja ze mnie wybijesz na juggla i powtarzasz nia jeszcze czesto dwa ciosy ja przynajmniej nie robie 5 rzutow na runde jak dostaje lol sam grasz shitowo skoro grasz tak swietnie lejesz tlumy jak pisałeś to czemu range straciles ? ja jakos rang nie trace nie gram jakos fenomenalnie robie bledy jak kazdy co nie znaczy ze mozna sie czepiac do mojego stylu gry zwlaszcza ze twoj styl gry tez nie jest wysokiej klasy gram jak umiem i jak mi na to pozwala przeciwnik jak to by napisal zapewne blaugrana :) sporo osob sie do mojej gry czepiaja i to jest najsmieszniejsze ze czepiaja sie do mnie o to co sami robia ,w wiekszosci graja naduzywajac rzutow co niektorzy item movy robia mimo iz sa zakazane
Dobrze prawi, wódkę mu.

[ Komentarz dodany przez: Oscar: 30-10-2012, 19:15 ]
Lub pomógł.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
cygi1
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 22-10-2012, 12:58
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: cygi1 »

Siema,

ja bede gral z konta c2h5oh, tak dla informacji :-)
Awatar użytkownika
Hitokiri
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 19-09-2010, 17:37
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Hitokiri »

Hitokiri 0:5 Ruper_is
Hitokiri 5:0 Nerobianco


cygi1, no offense ale skąd ja mam teraz wiedzieć że c2h5oh nie zaklepał sobie 2 miejscówek w turnieju
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: caradolph »

Sprawdź czy istnieje takie ID jak cygi1.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
LUK-MAZ
Student
Student
Posty: 51
Rejestracja: 16-10-2012, 16:11
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: LUK-MAZ »

Hehe,widzę że nie dasz za wygraną-ok,argument za argument.To po co ja się pytam w swoim profilu podajesz gg skoro z niego nie korzystasz?
c2h5oh
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 04-10-2009, 12:10
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: c2h5oh »

Witam, sorry za problem ale kumpel nie ma jeszcze ttt2 i nie ma mozliwosci b gral na
swoim koncie na swojej konsoli wiec pozyczylem mu klucz do gry i dostep do konta. W przypadku gdy probowal sie polaczyc ze swojego konta na swojej konsoli to dostawal odmowe dostepu. Co do robienia sobie dwoch slotow do tura to uspokajam - ja nie potrafie grac ani bobem ani fengiem a on bedzie gral tylko nimi :) (Wszyscy ktorzy mnie znaja - a kilku tu takich jest potwierdzi ze to prawda) Krelian, nie bedzie z tym problemu ?

Pozdrawiam


edit:

@caradolph, konto cygi1 istnieje i nalezy wlasnie do niego.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Tundra »

Tundra (Jack6, P-Jack) 5 - 0 Atikss (Steve, Jin)
PSN nam nie ułatwial sprawy, ciagle cos sie rozlaczalo albo jakies skoki polaczenia masakra, ale udalo nam sie jakims cudem to rozegrac...
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: HiKrush »

LUK-MAZ pisze:Hehe,widzę że nie dasz za wygraną-ok,argument za argument.To po co ja się pytam w swoim profilu podajesz gg skoro z niego nie korzystasz?
Nie mam podanego GG w profilu :)

Graliśmy z Lukiem, ale lagi fhooy. Spróbujemy jeszcze dziś w nocy/jutro. Jak na razie 1:0 dla mnie.

Zulata dalej się nie odzywa, czyli już raczej nie zdąży zagrać.
Kot to samo, chociaż miał dziś grać.
Bagiety już jado
Awatar użytkownika
Kot
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 27-02-2011, 10:16
Ogrywam: Tekken 6, Marvel vs Capcom 3
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Kot »

No siedze juz, dodalem wszystkich chyba i zdazylem z luk-mazem zagrac.
"With great powers comes great ass-kicking"
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: caradolph »

c2h5oh pisze:Witam, sorry za problem ale kumpel nie ma jeszcze ttt2 i nie ma mozliwosci b gral na
swoim koncie na swojej konsoli wiec pozyczylem mu klucz do gry i dostep do konta. W przypadku gdy probowal sie polaczyc ze swojego konta na swojej konsoli to dostawal odmowe dostepu. Co do robienia sobie dwoch slotow do tura to uspokajam - ja nie potrafie grac ani bobem ani fengiem a on bedzie gral tylko nimi :) (Wszyscy ktorzy mnie znaja - a kilku tu takich jest potwierdzi ze to prawda) Krelian, nie bedzie z tym problemu ?

Pozdrawiam


edit:

@caradolph, konto cygi1 istnieje i nalezy wlasnie do niego.
pozdrawiam
Potwierdzam, Etanol gra Heńkiem i Kazem, nie widziałem nigdy żeby grał inną postacią a sparowaliśmy dość trochę.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”