Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BamBam86
Elite player
Elite player
Posty: 130
Rejestracja: 01-11-2011, 21:56
Ogrywam: tekken6
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: BamBam86 »

moje wszystkie gry żeby nie było nie jasności

rupert 5 - 3 atiksspoland
bielo-82 0 - 5 atiksspoland
norbi62 0 - 5 atiksspolan
nerobianco123 0 - 5 atiksspoland
tundra 5 - 0 atiksspoland
hitokiri 0 - 5 atiksspoland
cygi1 0 - 5 atiksspoland

to czekamy na resztę...
BamBam
LUK-MAZ
Student
Student
Posty: 51
Rejestracja: 16-10-2012, 16:11
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: LUK-MAZ »

LUK-MAZ vs.Kot 5-0 -Kot potwierdź wynik. A co do walki z HiKrushem-połączenie na jedynkę,poprostu nie da się grać.Cięło się niemiłosiernie potwierdzam 1-0,bo tak grać z takimi lagami to lepiej pada położyć na stole.
LUK-MAZ
Student
Student
Posty: 51
Rejestracja: 16-10-2012, 16:11
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: LUK-MAZ »

Ok wszystko gra, oprócz tego oczywiście że zulata i yun nie odzywają się nic.
zlociszek
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 21-10-2012, 11:04
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: zlociszek »

Witam.

Moje wyniki:


zlociszek 5 vs. 0 TheZiomek
zlociszek 5 vs. 3 Pat007
zlociszek 0 vs. 5 c2h5oh
zlociszek 5 vs. 1 Fel
zlociszek 0 vs. 5 caradolph

zlociszek vs. sobi1910 ... brak odzewu mimo prób kontaktu
zlociszek vs. Devil_bufrs ... brak odzewu mimo prób kontaktu
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Tundra »

Devil ma teraz ważniejsze sprawy na głowie niż turniej online ^^
zlociszek
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 21-10-2012, 11:04
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: zlociszek »

Nie wnikam, informuje tylko.
Pilot1983
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 27-05-2006, 13:40
Lokalizacja: Ryki/Coventry
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Pilot1983 »

Dziękuję za gre Rafimaru z którym przegrałem 5:1 oraz Damix'owi z którym wygrałem 5:2. Z NASA oraz Seivoth nie mam kontaktu (Seivoth się usprawiedliwił na forum).
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: surkabm12434 »

"surkabm12434 czytalem twoj post odnoszacy sie do mojego stylu gry skoro ja gram tak shitowo to czemu od dluzszego czasu odemnie obrywasz ? szczescie mam ? nie sadze fart mozna miec raz ale nie codzien czepiasz sie do mojego stylu gry a sam shitowo grasz naduzywasz lowow hwaorangiem i baekiem tak jak ja baekiem jak dostajesz to robisz po 5 rzutow na runde jak na naszym turniejowym na pesclubie jaycee ciagle robisz ten wyskok dwoma nogami z nadzieja ze mnie wybijesz na juggla i powtarzasz nia jeszcze czesto dwa ciosy ja przynajmniej nie robie 5 rzutow na runde jak dostaje lol sam grasz shitowo skoro grasz tak swietnie lejesz tlumy jak pisałeś to czemu range straciles ? ja jakos rang nie trace nie gram jakos fenomenalnie robie bledy jak kazdy co nie znaczy ze mozna sie czepiac do mojego stylu gry zwlaszcza ze twoj styl gry tez nie jest wysokiej klasy gram jak umiem i jak mi na to pozwala przeciwnik jak to by napisal zapewne blaugrana sporo osob sie do mojej gry czepiaja i to jest najsmieszniejsze ze czepiaja sie do mnie o to co sami robia ,w wiekszosci graja naduzywajac rzutow co niektorzy item movy robia mimo iz sa zakazane"
Lool? Człowieku czy ja się czepiam do twojego stylu gry? Czemu ty mnie tak nie lubisz? Zawszę gdy coś napisze impretetujesz to jak najbardziej na złą stronę... Po prostu nie ogarniam takiego stylu i zauważyłem że ten gość gra podobnie jak ty. Napisałem "shit styl by turles" gdyż poprostu nie ogarniam twojego stylu a nie że masz shitowy styl.... Gdybyś mnie bardziej lubił zapewne inaczej byś czytał moje wiadomości i inne wnioski byś z tego wyciągał. A rangę straciłem z powodu mojego internetu... tego samego dnia grałem z Veronem+ trochę spamu i nas wywalało. Potem przeniosłem się na rankeda i 2/4 wywalało.. ja myślałem że się poprawi, ale się nie poprawiło. Kolejna rzecz... ja z tobą grałem Hwo+Baek? To chyba po pijaku.. :rotfl: . I prawdopodobnie licząc że robię 5 rzutów na rundę chodzi Ci o zakończenie juggla jaycee nie? No raczej...
Aaa ty rangi nie tracisz... pomyśl jaka różnica jest między wylosowywaniem na rankedzie Puglistów z 400 winami i 15 lossami a jaka jest różnica z losowaniem Mastera z 30 w i 28 l...
Jedyny sensowny gracz którego znam poniżej Brawlera to Nimbus-KuN. Hehe a co do tego lowowania baekiem.. ja nie gram hwo i baekiem a ty walisz lowy nonstop baekiem.. jeszcze nieraz jak wstanę gdy leże robisz te 2 kopy na midda a tak low... low... low... Atakuję Cię gdyż nie będę się sam dawać atakować a potem wyjdę na lamę roku... A item move jest zabronione tylko w tym turnieju, nie na rankedzie, czy player match.

You've been hit by 'wall-of-text' for 9001 damage. You die.
Ostatnio zmieniony 31-10-2012, 10:51 przez surkabm12434, łącznie zmieniany 1 raz.
PUSTO
LUK-MAZ
Student
Student
Posty: 51
Rejestracja: 16-10-2012, 16:11
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: LUK-MAZ »

LUK-MAZ-KeiCorporation 5-0,Kei potwierdź wynik.
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: HiKrush »

Moje wyniki:

Ja vs Kei 5:0
Ja vs Grizzly 5:1
Ja vs Krelian 5:0

Został mi do zagrania
Zulata, który dalej się nie odzywa, czyli technicznie już rozdał walkowery,
Luk, z którym mamy marne połączenie,
Yun, który przestał się odzywać,
Kot, z którym zagram dzisiaj.

Patrząc na to w zasadzie i tak już wyszedłem z grupy, więc gdybym dziś też miał problemy z połączeniem się z Lukiem, to mogę nawet oddać mu walkę, z Kotem podobnie. Besides z Kotem grałem już na turniejach offline i oboje znamy wynik nadchodzącej walki. Z Lukiem też raczej sobie poradzę, jedynie z Yunem nie jestem pewien wyniku, prawdopodobnie przegram, albo ledwo wygram.
Jeżeli pozostali zgadzają się z powyższym, to przy braku możliwości połączenia się dziś jestem za wpisaniem mi i Lukowi oraz mi i Kotowi 5:5.
Bagiety już jado
Awatar użytkownika
Kot
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 27-02-2011, 10:16
Ogrywam: Tekken 6, Marvel vs Capcom 3
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Kot »

Jeszcze dzisiaj mogę grać przed sobotą.
"With great powers comes great ass-kicking"
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: HiKrush »

Dziś jest ostatni dzień grup. Ja będę w domu około 18.
Bagiety już jado
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: surkabm12434 »

A na mnie dalej wszyscy mają wyjebane!! JEŚLI MAM ODDAĆ WALKOWERA TO TYLKO TOKISOWI BO ON BYŁ W NOCY A JA NIE GRAM PO NOCACH!!! Chociaż też nie uważam tego że MUSZĘ oddać tokisowi gdyż chyba normalnie ludzie grają w dzień? Nie będę po całym dniu ciężkiej nauki siedział przy konsoli o 2...
Moje wyniki
Ja Vs Ren (Mr_Pelidriver) 3:2 WTF? Odłączył się i nie odpisuje na nic gdy jest online.
Ja vs Woochi 0:5
Ja vs Wichura_PL 5:0
Ja vs Byfyj 5:4
Ja vs Tapsik 5:0
Ja vs MichauZnamir Również ma mnie w dupie, nie odpisuje na wiadomości gdy jest online. 0:0
Ja vs Tokis 0:0
PUSTO
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: HiKrush »

Tokisowi możesz oddać, i tak wygra.
Bagiety już jado
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: caradolph »

"You've been hit by 'wall-of-text' for 9001 damage. You die."

Critical hit.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”