Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
c2h5oh
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 04-10-2009, 12:10
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: c2h5oh »

piszę już teraz żeby nie było: od wczoraj (tj.od środy) od godzin popoludniowych nie mam odzewu od dierq. Dodalem go na psn i odzywalem sie na gg ale nie odpowiedzial. Jesli ma ktos z nim jakis kontakt niech go troche ogarnie.

Pozdro!
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: MrVeron »

MrVeron (Asuka, Bryan) - Shockwave_OZW_PL (Bruce, AK, Lars, Hwo, Law) 5-0
c2h5oh
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 04-10-2009, 12:10
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: c2h5oh »

gralem z dierq 5:1 dla niego ale musze sobie troszke popnarzekac bo sie wkurzylem. Nie wiem jak i dlaczego ale zawsze gdy bylem pod sciana to animacja totalnie zwalniala i nie mialem jak na reakcje dzialac. Jesli chdzi o sama gre dierq to musze przyznac ze w zyciu nie gralo mi sie tak zle z nikim. Nie ze trudno, nie ze nie wiedzialem co robic, nie ze sie pogubilem. Chodzi mi glownie o to ze jestes wg mnie graczem bardzo slabym - nie karasz, nie blokujesz hsow, nie robisz bd i wiele wiele innych... jedeyne co robisz to napor, a robiac go non-stop i idac na zywiol miales bardzo duzo szczescia (szczegolnie dostajac raga). Przykro mi bo wolalbym dostac po dupie od kogos kto rzeczywiscie grac potrafi. Nie obraz sie. mowie tylko co mysle.

Pozdrawiam. ale gg nie napisze !
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: HiKrush »

I ja to na przykład rozumiem, wiecznie wyłapie po ryju od jakiegoś caposa wagi lekko pół śmiesznej. Ale to tylko nasza wina, że nie potrafimy sobie z czymś takim poradzić ;)
Bagiety już jado
c2h5oh
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 04-10-2009, 12:10
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: c2h5oh »

to prawda :) nie mniej jest to mocno irytujace ;)
Awatar użytkownika
Woochi
Student
Student
Posty: 60
Rejestracja: 27-09-2012, 18:44
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Woochi »

c2h5oh pisze:gralem z dierq 5:1 dla niego ale musze sobie troszke popnarzekac bo sie wkurzylem. Nie wiem jak i dlaczego ale zawsze gdy bylem pod sciana to animacja totalnie zwalniala i nie mialem jak na reakcje dzialac. Jesli chdzi o sama gre dierq to musze przyznac ze w zyciu nie gralo mi sie tak zle z nikim. Nie ze trudno, nie ze nie wiedzialem co robic, nie ze sie pogubilem. Chodzi mi glownie o to ze jestes wg mnie graczem bardzo slabym - nie karasz, nie blokujesz hsow, nie robisz bd i wiele wiele innych... jedeyne co robisz to napor, a robiac go non-stop i idac na zywiol miales bardzo duzo szczescia (szczegolnie dostajac raga). Przykro mi bo wolalbym dostac po dupie od kogos kto rzeczywiscie grac potrafi. Nie obraz sie. mowie tylko co mysle.

Pozdrawiam. ale gg nie napisze !
Hehe, wiem o czym mówisz. I tu pytanie: czy random hopkick to jeszcze taktyka czy już brak taktyki? Sam mam tendencję do wyłapywania każdego beznadziejnie przypadkowego hopkicka na janka.
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: MrVeron »

hehe randomowy hopkick to chyba najbrdziej irytujaca czesc tej gry;] taktyka jest wtedy, jak przeciwnik atakuje w miare rytmicznie i wtedy hopkick ma za zadanie wejsc na ch, ale wydaje mi sie, ze kazdy ma czasem chwile slabosci w nadusi to uf4 z nadzieja, ze wejdzie;]
Awatar użytkownika
grey84
Student
Student
Posty: 43
Rejestracja: 13-02-2012, 12:44
Lokalizacja: Poznań TEJ-city
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: grey84 »

Podłącze się pod temat...

Dierq to najbardziej irytujący, młodociany troll onlineowy z jakim grałem, dzieciak przebija nawet Solo Kuni Playerów.
Na każdym turnieju offline wyjście takiego gracza z grupy byłoby wydarzeniem na miarę 6 w lottka.

Strategia gry prosta jak konstrukcja cepa, grad rzutów/reversali, parszywe łącze i trolling
Sam dostałem 3:5 w grupie :wstyd:

Wiele osób narzeka na tego gracza, znajomy wspominał że Dierq użył Item Move'u w walce turniejowej,
ale skoro nie zostało to zgłoszone prowadzącym to nie moja sprawa.

Trollu jak Cię Mama puści zapraszam na jakiś turniej offline, dobrze Ci idzie po sieci więc wpadnij i poka skilla na żywo :rotfl:

[ Komentarz dodany przez: Oscar: 09-11-2012, 08:52 ]
Osobiście mnie to na maksa rozśmieszyło :D Fajna zlepka słówek.
Awatar użytkownika
amok
Student
Student
Posty: 36
Rejestracja: 07-11-2009, 15:06
Ogrywam: T6 , SSFAE , SCV , SFXTK , BBCS , UMVC , MK , TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: amok »

Hmmmmm...tak to czytam panowie co piszecie i az mam ochote z nim zagrac;p zobaczyc na czym polega ta jego "gra" :D
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: surkabm12434 »

caradolph pisze:Caradolph-Woochi 2:5 czyli zwariowany dualshock wersja 1.0
Hehe ty się ze mnie nabijasz? W taga graliśmy z 3 razy, 2 razy z tobą wygrałem.
1.Telefon dzwonił
2.Drzwi musiałem otworzyć
Teraz dualshockiem się wypierasz? Nie no pięknie. Ty poprostu nie potrafisz się pogodzić z tym że przegrywasz ze "słabszym" od Ciebie. Też raz na jakiś czas uda mi się wygrać z Veronem czy Olkiem,stressem RAZ NA JAKIŚ CZAS i wiem że oni są lepsi. Chociaż oni to potrafią znieść że przegrali bo mieli pecha, albo zły dzień. Nie wypierają się tym że w nich ze snajperki ktoś strzela i muszą robić uniki, nie,poprostu się z tym godzą, hehe... 500 do 1 to i tak nie jest jakaś porażka olbrzymia. A ty miałeś zły dzień i już szukasz wymówki, śmieszne jak dla mnie to jest.

PS. Przedwczoraj wysłałem pilotowi zapro do przyjaciół, przyjął. Wczoraj grałem od 15 do 19-20 i nie było go w ogóle. Dodam że jak włączałem konsolę "Pilot_rki ostatnio online 14 godzin temu".
NoStress sorry za to wczoraj ale prąd mi odłączono ;/
PUSTO
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: HiKrush »

Batiego nie ma od 3 dni na PSNie, a nie chcę od niego walkowera, więc jeśli ktoś ma z nim jakiś kontakt inny niż przez fora/PSN, to kopnijcie go w zad, że dziś między 17 a 19 oraz około północy jestem dostępny.

Co do soli powyżej: HA HA HA!

A Poland Hierarchy wysyła hate maile :D Siewca mi napisał, że jestem baran, bo "robię łapanki", a jak się chce schylić, to go "wybijam do góry" :D
Bagiety już jado
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: caradolph »

surkabm12434 pisze:
caradolph pisze:Caradolph-Woochi 2:5 czyli zwariowany dualshock wersja 1.0
Hehe ty się ze mnie nabijasz? W taga graliśmy z 3 razy, 2 razy z tobą wygrałem.
1.Telefon dzwonił
2.Drzwi musiałem otworzyć
Teraz dualshockiem się wypierasz? Nie no pięknie. Ty poprostu nie potrafisz się pogodzić z tym że przegrywasz ze "słabszym" od Ciebie. Też raz na jakiś czas uda mi się wygrać z Veronem czy Olkiem,stressem RAZ NA JAKIŚ CZAS i wiem że oni są lepsi. Chociaż oni to potrafią znieść że przegrali bo mieli pecha, albo zły dzień. Nie wypierają się tym że w nich ze snajperki ktoś strzela i muszą robić uniki, nie,poprostu się z tym godzą, hehe... 500 do 1 to i tak nie jest jakaś porażka olbrzymia. A ty miałeś zły dzień i już szukasz wymówki, śmieszne jak dla mnie to jest.

PS. Przedwczoraj wysłałem pilotowi zapro do przyjaciół, przyjął. Wczoraj grałem od 15 do 19-20 i nie było go w ogóle. Dodam że jak włączałem konsolę "Pilot_rki ostatnio online 14 godzin temu".
NoStress sorry za to wczoraj ale prąd mi odłączono ;/
<rotfl> <lmao> Buahaha, człowieku dowaliłeś teraz jak łysy grzywką o kant kuli. Czy ja się gdzieś tutaj skarżę na to, że przegrałem w Woochim, który bardzo dobrze mnie czytał i ogólnie świetnie gra ? No chyba nie. Napisałem to nie dlatego, że dualshock mi się zepsuł (zresztą ma się bardzo dobrze, zejdź z niego bombniaku, bo wavedashuje się na nim jak na arcade sticku :chytry: ), tylko dlatego, że grając z nim pojawił mi się odruch "WTF co by tu zrobić jeszcze" i machałem padem na wszystkie strony aby coś wykminić na jego setupy. Poza tym oprócz tego, że rozwaliła mnie twoja logika, to jeszcze zirytowało mnie, że bez sensu wpieprzasz się w każde moje słowo, wiec get lost, bo przegrać to ja chyba przegrałem w historii tego forum z każdym kto ze mną grał i zawsze uważałem to za bardzo podbudowujące, bo każdy kto sparował ze mną jeszcze pół roku temu może potwierdzić jaki to lipny byłem w tą grę. Miłego dnia. :)


Co do dyskusji na temat Dierq. Przecież 90 % graczy Jun gra na wymianki z IZU i pseudo pressing i na ten zryty hopkick co każdy nieograny myśli, że tam tylko jeden cios jest i zbiera drugi. C2 mogłeś w niego władować 6x hellsweep i zakończyć to jakimś midem i runda twoja. Na trolla trollem odpowiedzieć zaiste można. :P
HiKrush pisze:A Poland Hierarchy wysyła hate maile Siewca mi napisał, że jestem baran, bo "robię łapanki", a jak się chce schylić, to go "wybijam do góry"
Jak siewca to pewnie juggle pod ziemią robi. :suchy:
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: MrVeron »

HiKrush pisze: A Poland Hierarchy wysyła hate maile :D Siewca mi napisał, że jestem baran, bo "robię łapanki", a jak się chce schylić, to go "wybijam do góry" :D
A mowilem atikssowi:"nie bierz wszystkich jak leci, bo skapa bedzie z niektorymi", to "ale level bedzie":) Masz swoj level teraz:))
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: KRELIAN »

HiKrush pisze:Batiego nie ma od 3 dni na PSNie, a nie chcę od niego walkowera, więc jeśli ktoś ma z nim jakiś kontakt inny niż przez fora/PSN, to kopnijcie go w zad, że dziś między 17 a 19 oraz około północy jestem dostępny.
Spoko, teraz priorytetem i tak jest rozegranie walk w DP, DW i tak sobie poczeka po tej walce, więc w Waszym przypadku nie planuje rzucać monetą po wyznaczonym terminie - przynajmniej dzisiaj.

-----

Tekken Tag Tournament 2 Online Cup (Druga runda - drabinka przegranych):

LUK-MAZ vs. xOlekPLx

BamBam86 vs. Frizen

VViesiek vs. amok

Turles117 vs. Rafimaru

surkabm12434 vs. Pilot1983

Bielo-82 vs. badboy123grk

Odzew wskazany w pierwszej kolejności w przypadku powyższych par.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Woochi
Student
Student
Posty: 60
Rejestracja: 27-09-2012, 18:44
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Woochi »

Dzięki za wyrazy uznania, Caradolph, chociaż myślę, że Ty zasłużyłeś bardziej na zwycięstwo. Dobrze kombinujesz, a Twoja spokojna defensywa sprawia, że przeciwnik po prostu Cię nienawidzi ;). Generalnie mój padzik też ma się fatalnie i jak pewnie pamiętasz, to z 2/5 juggli pierdo*iłem zaraz po launcherze, choć bdc wchodzi jak nóż w masło. ;)
Ogółem zastanawiam się czy nie spotkaliśmy się może kiedyś na którejś Tawernie lub innym turze offline, bo nie wierzę że skillsy wyrobiłeś sobie tylko w sieciówce.

Tak gwoli ścisłości, gg.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”