Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Bati »

HiKrush możemy teraz zagrać? bo nie wiem jak będzie jutro?
Awatar użytkownika
amok
Student
Student
Posty: 36
Rejestracja: 07-11-2009, 15:06
Ogrywam: T6 , SSFAE , SCV , SFXTK , BBCS , UMVC , MK , TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: amok »

Wiesiu dobre walki dzieki ;) mysle ze jeszcze zagramy razem dobrze sie gralo ;)
Powodzenia dalej ;)
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: surkabm12434 »

Komandos pisze:Chłopaki z PH ja bym na waszym miejscu bardziej przykładał uwagę kogo bierzecie do teamu. Namco zaczęło banować na WTF oszustów i to razem z całym teamem do którego taki pachołek należy. Z tego co mi wiadomo w waszym teamie już jest co najmniej jeden taki pachołek.
Po tej wiadomości obejrzałem nasz team... jak to jest możliwe atiksie że Adi_Rash mając 1492 battle points ma rangę GRAND MASTER? Chociaż to wtf to jest syf... mi pokazuje w drużynie że moja największa ranga to grand master a mam fightera... Ale porozmawiałbym z nim na twoim miejscu... A tak w ogóle czemu cały team też banują jeśli 1 osoba jest cheaterem?
A w drużynie adiemu pokazuję że ma 0 pointsów... jak wejdziesz na profil ma 1492
@edit
Aaa bo to pokazuje mi mój główny team z tego co rozumiem
PUSTO
LUK-MAZ
Student
Student
Posty: 51
Rejestracja: 16-10-2012, 16:11
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: LUK-MAZ »

Hehe,a to dobre-jakby Tekken jako gra był perfekcyjny,to nie było by oszustów,wychodzenia z gry,zakłócania połączenia,przecież każdy pamięta jak to było w 6 i tych wszystkich TekkenGod,tylko nieliczni zdobyli ranking uczciwie w tym Atikss Stevem,ale większośc to ściema.Jest lepiej ale daleko jeszcze do gry takiej jak w offline.A po drugie TEam to team,znajomy zaprasza znajomego.Niech się wezmą za tych co są bliscy przegranej,wychodzą z gry i tobie nie zalicza wygranej a jemu przegranej tak jak by walka się nie odbyła,i póżniej patrzysz na takiego oszołoma który tylko parę walk przegrał.
Ostatnio zmieniony 10-11-2012, 14:55 przez LUK-MAZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: surkabm12434 »

Ludzie jak wam laguje to grajcie w lobby... tam nie powinniście mieć lagów, jeżeli macie to już macie problem z internetem. Ja w zwykłym pokoju mam 1/2 a w lobby 4/5. Na rankedzie oczywiscie tez mam 4/5
PUSTO
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: KRELIAN »

Dzisiaj ok godz 18 będę aktualizował tabelę. Moje typy do dalszego przejścia z drabinki przegranych na chwilę obecną to:

BamBam86 vs. Frizen - BamBam86

Turles117 vs. Rafimaru - Rafimaru

surkabm12434 vs. Pilot1983 - surkabm12434

Bielo-82 vs. badboy123grk - badboy123grk

LUK-MAZ vs. xOlekPLx - tutaj prosiłbym się wyrobić gdyż obie strony zgłosiły chęć do gry.

Osobom z DW narzucę termin po tym jak minie powyższa kolejka.

---------

Co do walki Shin vs Tundra: jeśli dotychczas przeciwnicy nie zgłaszali problemów z łączem danego gracza, a tylko w przypadku określonej pary jest ono poniżej normy to przykro mi, ale nie da się tego obejść od strony organizacyjnej. Po prostu musicie zagrać swoje w takich warunkach jakie macie.
Ostatnio zmieniony 10-11-2012, 14:22 przez KRELIAN, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: surkabm12434 »

Kolega pilot ma być o 15, więc spróbujemy rozegrać tą walkę ;) Frizen kozak spuścił mi tęgie lanie i olał cały turniej :rotfl:
PUSTO
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: xOlekPLx »

Olek 5:2 Luk-Maz
LUK-MAZ
Student
Student
Posty: 51
Rejestracja: 16-10-2012, 16:11
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: LUK-MAZ »

LUK-MAZ-Olek 2-5,dzięki za grę.
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: surkabm12434 »

surkabm12434 5:3 pilot_rki
Dzięki.. trudno było. Co to znaczy obrodzilo?
PUSTO
Pilot1983
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 27-05-2006, 13:40
Lokalizacja: Ryki/Coventry
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Pilot1983 »

Dziękuję surkabm1234 za ciekawe walki, z chęcią z Tobą pogram sparingowe walki.
Napisałem "obrodziło", gdy wygraliśmy około 10 szkrzynek na raz. "Obrodziło" to takie oldshool'owe słowo na określenie dobrobytu.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: KRELIAN »

Drabinka zaktualizowana.

Kolejne walki:

Tekken Tag Tournament 2 Online Cup (Druga runda - drabinka wygranych):

Bati vs. HiKrush

Tundra vs. Shin_The_Best

grey84 vs. Komandos

Tekken Tag Tournament 2 Online Cup (Druga runda - drabinka przegranych):

MrVeron vs. xOlekPLx

BamBam86 vs. VViesiek

Rafimaru vs. surkabm12434

badboy123grk vs. Dierq

Czas do poniedziałku 12 listopada do godz. 18.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: HiKrush »

Nie mogłem wczoraj zagrać, bo nie miałem neta, sąsiad mnie chyba wyłączył. Dziś z kolei nie było Batiego. Może w nocy się uda. Jak nie, a termin ciśnie, to nie rzucaj monetą, tylko przepuść Batiego, a ja do loosersów. Jak termin nie ciśnie, to rozegramy najszybciej jak się da ;)

EDIT: Eee, do poniedziałku się wyrobimy.
Bagiety już jado
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: surkabm12434 »

Pilot1983 pisze:Dziękuję surkabm1234 za ciekawe walki, z chęcią z Tobą pogram sparingowe walki.
Pozdrawiam
Cooooooooooo??? Serio? Obrazek To ja po walce z rafimaru :D
surkabm12434 2:5 rafimaru
A pomyśleć że przy stanie 2:0 błądziłem w obłokach myśląc jak sformułuję mój post dotyczący tego że nick mojego przeciwnika budzi we mnie grozę, spodziewałem się czegoś lepszego.. to kolejny dowód na to że jestem nienormalny. a śmietnik robi się jc tak:
od lewej! u/f,1+2 tylko musisz mieć 2 skina u jaycee nie tego 1... ale przecież nic nie kupowałem jej, miała to łapanie wbudowane
PS. No tak! Zapomniałem się pożegnać z tym turniejem, szkoda że tak szybko przyszła pora na MNIE (zresztą i tak chyba najpóźniej w historii turniejów na tym forum) :D
Oczywiście było zajebiście! Naprawdę najprzyjemniej grało się z Pilotem... był ciężkim przeciwnikiem, fajnie się grało, gra była w miare płynna :) Jedyne co mi się nie podoba w tym turnieju to to że odpadłem z gościem który przegrał z HiKrushem :zdegustowany: Ale jakoś to przeżyje! Narazie i powodzenia wszystkim! Jeśli miałbym obstawiać to : 1.Olek 2.Bati 3.HiKrush ... NoStress nie gra w tym turnieju, nie?
Aa Shin zapomniałbym.. przeczuwam że i tak tą moją pierwszą trójkę rozgromisz ale postawię cie na 4 miejscu :D Bati cie wyeliminuje. To jest tylko moja filozofia, a moja 30 minut temu filozofia naprawdę się BARDZO nie sprawdziła.
Myślę i mam taką nadzieję że Krelian nie zaprzestanie na jednym turnieju w TTT2, myślę że mój przeskok z ostatniego turnieju w t6 do tego jest ogromny... tak mi się chociaż wydaje. A teraz practice... nie ma lipy
PUSTO
Awatar użytkownika
Rafimaru
Beginner
Beginner
Posty: 28
Rejestracja: 04-04-2010, 14:45
Lokalizacja: Poznań TcT
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Rafimaru »

Rafimaru 5 : 2 surkabm12434
Dzięki za gre. Z tymi "niewłaściwie" wybranymi postaciami przez Ciebie było pewne zamieszanie... Grałeś nimi jakby nigdy nic całą walke, a co do wysłanej informacji na PM to one mi się nie wyswietlają, tym bardziej ciężko je dojrzeć jak się nie ma ps button'a przy padzie. Turdno mi ustalić po godzinie czy wysłałeś PM przed walką czy po niej ale ok. Co do tego używania "kosza" przez Jaycee to dla mnie wygląda jak item move, stąd też był mój protest na ten temat. Dla jasności chciałbym aby ktoś jeszcze potwierdził czy to aby na pewno zwykły cios? Z góry dzięki za odpowiedź.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”