Guilty Gear XX spolszczenie

Bijatyki 2D mimo upływu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Czy zawdzięczają to rozbudowanemu systemowi gry, czy też ponadczasowej grafice? Z pewnością coś w tym jest, sprawdź sam!

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

ODPOWIEDZ
vegan
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 09-11-2012, 13:06

Guilty Gear XX spolszczenie

Post autor: vegan »

Mam takie pytanie odnośnie spolszczenia do tej gry. Ponoć jest ono zbyt niekompletne, żeby w ogóle był sens je instalować. Akurat dla mnie nie jest ono aż tak konieczne, lecz parę osób wolałoby mieć wersję ze spolszczeniem, aczkolwiek jestem w stanie uzmysłowić sobie, że jego instalacja może okazać się daremnym trudem. Tak więc warto czy też nie zabierać się za to? Bo jeśli z napisami całkiem potem pomiesza się, to lepiej nie reinstalować całej gry.
Mam też pytanie czy istnieje wersja tej gry z koreańskimi soundtrackami?
Co do wersji to ja osobiście wolę tę, w której nawijają po japońsku. W dziale download nie znalazłem bezpośrednich linków. Czy będzie możliwe ich udostępnienie tutaj?
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Guilty Gear XX spolszczenie

Post autor: mg1987 »

A jest jakieś spolszczenie w ogóle? No i w bijatykach tłumaczenia nie są zbytnio potrzebne. Przeinstalowanie GG nie jest zbytnim problemem - trzeba ze dwa pliki skopiować żeby nie stracić sejwów, a cała procedura może z 5 minut zajmie. Wersja koreańska jest raczej trudna do zdobycia, ale powstała - w końcu soundtrack do niej istnieje. :P
Linków tutaj nie uświadczysz, pytaj na pw, albo na ircu (masz przycisk irchat na górze strony).
VanDarkholme
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 31-05-2010, 16:15

Re: Guilty Gear XX spolszczenie

Post autor: VanDarkholme »

Koreanski release XX #R na ps2
backdash.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bijatyki 2D”