Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Komandos »

To na pewno są walki z finału WB? Wygląda jakby Bati bił jakiegoś randoma na necie :P
Awatar użytkownika
grey84
Student
Student
Posty: 43
Rejestracja: 13-02-2012, 12:44
Lokalizacja: Poznań TEJ-city
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: grey84 »

A kim innym jest shin the best?
Gratuluje Batiemu cierpliwości.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Komandos »

Nie no takiej biedy to już na prawdę dawno nie widziałem. Nawet najgorsze lamusy na necie zazwyczaj chociaż juggle potrafią. Ostrzegam z góry żeby nikt nie oglądał tego przy jedzeniu ;)
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Tundra »

Widzisz Krelian komu ja musialem oddac walke? Widzisz to?
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: surkabm12434 »

Co to? :(
Tundra Shinowi o wiele lepiej szło w t6 niż w ttt2. Warto zauważyć też że bati miał spokój,ciszę mógł się skupić. Gdyby nie to skupienie raczej wynik byłby nie 5:1 tylko 5:0 .
Olek trzymam kciuki!
O shit Ciebie już tu nie ma!
PUSTO
Awatar użytkownika
BamBam86
Elite player
Elite player
Posty: 130
Rejestracja: 01-11-2011, 21:56
Ogrywam: tekken6
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: BamBam86 »

ja pierdole potraficie tylko jeździć po innych... ,, najgorsze lamusy na necie .... " co ty komandos lepiej się czujesz jak kogoś pojedziesz ? sam grasz biedę a zgrywasz jakiegoś największego kozaka ... jestem ciekaw jak tobie by poszło z batim pewnie byś dostał takie lanie bo jesteś cienki!!! a o ile wiem to od shina systematycznie dostajesz na ranked... wiec co ty tutaj streszczasz kogoś innego....wielcy znawcy się znaleźli ... kurestwo !!!
BamBam
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Bati »

Jak już wszyscy zainteresowani pewnie wiedzą, walki już się załadowały :)
Mniej hejtu panowie :D
Part1
Part2
Part3
Part4
Part5
Part6
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: surkabm12434 »

Nie wątpię że dostałbym od Shina, nie grałem z nim jeszcze w taga. Ale za to z batim się zdarzyło. Haha masakra. Ale czemu shin zamienił Julie na A.K? W 1 filmie shin strasznie dostaje od Batiego,dopiero teraz bati dodał resztę filmów. Tutaj już lepiej idzie Shinowi ale bez rewelacji.
Ostatnio zmieniony 17-11-2012, 12:20 przez surkabm12434, łącznie zmieniany 1 raz.
PUSTO
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: KRELIAN »

Dzięki za upload Bati. Od razu turniej nabiera barw a nie tylko ludzie wchodzą i czytają suche wyniki. Aż wytrzymałem do Żywca ;]. Liczę że pozostali na placu boju uczynią podobnie - niekoniecznie na żywo bo w sumie można na spokojnie nagrać repka. Walk zostało mało więc naciski z terminami sobie daruje bo raczej każdy podejdzie do końcówki poważnie.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Seivoth
Elite player
Elite player
Posty: 140
Rejestracja: 25-05-2007, 23:18
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Ogrywam: Tekken7, DoA5LR
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Seivoth »

BamBam86 pisze:wiec co ty tutaj streszczasz kogoś innego....wielcy znawcy się znaleźli ... kurestwo !!!
Ująłeś chyba wszystko, zgadzam się całkowicie. Takie nastawienie z pewnością nie zachęca do dalszej gry. No ale co mi tam...
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Komandos »

BamBam86 pisze:ja pierdole potraficie tylko jeździć po innych... ,, najgorsze lamusy na necie .... " co ty komandos lepiej się czujesz jak kogoś pojedziesz ? sam grasz biedę a zgrywasz jakiegoś największego kozaka ... jestem ciekaw jak tobie by poszło z batim pewnie byś dostał takie lanie bo jesteś cienki!!! a o ile wiem to od shina systematycznie dostajesz na ranked... wiec co ty tutaj streszczasz kogoś innego....wielcy znawcy się znaleźli ... kurestwo !!!
Ja po nikim nie jadę, ale czyjś styl gry (a raczej jego brak) mam prawo skomentować. Po prostu irytuje mnie, że tylu dobrych graczy odpadło, a w finale WB takie rzeczy się dzieją.
Jakby mi z Batim poszło to możesz go zapytać, bo trochę razem gramy offline.
A Ty o ile mnie pamięć nie myli strasznie się zachwycałeś moją grą w T6 i nawet pytałeś jak się juggle Stevem robi, więc się zdecyduj :P
Shin_The_Best
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 07-04-2012, 15:26
Lokalizacja: Bielsko- Biała
Ogrywam: T6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Shin_The_Best »

"Ja po nikim nie jadę..." :cwaniak:
surkabm1234: w T6 grało się lepiej, bo też atmosfera była inna (dużo lepsza)...
Również zgadzam się z Atiksem i z Seivoth takie coś nie zachęca...
Eh... Sebastian can't you do better then this?
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: caradolph »

@ Grey, oczywiście, że mi pasuje, możemy szpilnąć.

T6 w porównaniu do TTT2 to ścierwo przeznaczone dla nieumiejących nauczyć się movementu bombniaków, którzy stoją w miejscu i ładują ciosy z +frejmami na bloku i się cieszą, że ściągają liniowymi ciosami stepujących graczy, którzy by normalnie pojechali ich jak leci. Jaka sytuacja była z Knee w crashu ? W DR niszczył wszystkich samych stepem i f,b+2 a w 6 nie umiał biedny zrobić nic przez osłabienie tego wszystkiego. Atikks ty już się tak nie spinaj, bo HiKrush powiedział w temacie dosyć pasującą analogię do porównania online i offline. Są gracze, którzy online jadą wszystkich a jak by przyjechali na jakiś turniej to zostali zmieceni razem z kurzem na konsoli. Co do Shina to widziałem jak sobie poczyniał w T6 gdzie stał i czekał żeby wybić priorytetową wybitką i nikt mu nie mógł zagrozić, aż mi się też przypomina Atikks kiedy nie dało się bić jego Steve'a niczym online, bo ładował mega falę grubo zbierających szlagów i człowieka szlag trafiał, to już z HiKrushem lepiej się grało, zresztą uważam, że Krush o wiele lepiej sobie Stevem poczynia (również w TTT2), bo nie ciśnie randomowego frametrapa i mixów z PKB jak głupi. Teraz tak sobie paczę na ten finał WB i myślę, że Shin miał perfidnie dużo szczęścia, że wgl dostał się do tego finału, bo Frizen nie grał, Devil nie grał i wgl Tundra zrezygnował, co było tylko i wyłącznie kwestią połączenia, bieda straszna imo, ale trzeba jakoś żyć i grać dalej, ktoś z grającej w turnieju gawiedzi musi pokonać Shina aby chociaż był finał w miarę dobry mimo iż chyba Batiego nikt nie skosi. Ważne jest żeby grać na swój elegancki sposób wykorzystując możliwości gry, a nie stać w miejscu i czekać na zbawienie. Komandos ogarnia grę i ma swój styl, czego nie można powiedzieć o niektórych, którzy wzięli udział w tym turnieju, nie będę wymieniał, bo jest to niepotrzebne a potem przychodzi sobie atikks, rzuca mięsem co drugie słowo, bo szanuje każdego gracza, nawet jeśli grałby mega ultra god tierem, który ma wybitkę za pół paska i podstawowy rzut wrzucający na ścianę.
Ostatnio zmieniony 17-11-2012, 14:38 przez caradolph, łącznie zmieniany 1 raz.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: surkabm12434 »

Komandos może niech najlepiej wszyscy grają tak jak ty? Bo nikt nie może grać tak jak mu się podoba bo "nie ma stylu" Poniedziałek : 17:55 komandos - lekcja stylu :rotfl: :rotfl:
Pisząc "tyle dobrych graczy odpadło a takie rzeczy się w WB dzieją" Myślałeś o sobie nie ? Przecież to ty jesteś królem stylu tekkena, a jakimś cudem odpadłeś. A Shin wg. Ciebie diabelską mocą wpierdolił się do WB? Omg.. To oni robili problemy nie shin.
PUSTO
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Bati »

Ja chcialem tylko przypomniec, ze Grey wygral ze mna w grupie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”