Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: caradolph »

Caradolph (Drag/Lars) 3:5 Grey (Eddy/Steve, Steve/DVJ, Bruce/Kazuya)

Dobre fighty, ale w pewnym momencie nie miałem co wymyślić na Stefana i caposa, gg.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
grey84
Student
Student
Posty: 43
Rejestracja: 13-02-2012, 12:44
Lokalizacja: Poznań TEJ-city
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: grey84 »

Wpierw myślałem że uda mi się rozjechać kolegę (1:0) za co zostałem skarcony (1:1), 2 walki nauki (1:3) i 4 fajty na wnioskach z gry caradolpha (5:3).

GGs

Rafi tradycyjnie czekam na Ciebie, dostaniesz po nosie chłopcze :cwaniak:
a na deser będzie ta Pała
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: surkabm12434 »

Kulturalny opis przebiegu gry. Brawo panowie ;) Grey - Nagroda nobla
PUSTO
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: caradolph »

Ogólnie to chciałem podziękować wszystkim za tura, szczególnie Krelianowi, za dobrą organizację, Veronowi i Greyowi za naprawdę fajne fighty oraz C2H5OH za naszą walkę w grupie, która była zacięta do samego końca. Top 6 to dla mnie naprawdę sukces, tym bardziej iż bardzo dużo ludzi startowało. Po tym turze biorę się za ten stuff na poważnie i uskuteczniam jeżdżenie na offline spary i tury, trzeba skillować, bo za łatwo mnie czytajo. Jeszcze raz thx i do następnego.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: surkabm12434 »

Skoro tak się potoczyły sprawy trzymam kciuki za greya. Nigdy z nim nie grałem ale niech pokarze wszystkim że Capo rządzi :D
PUSTO
Awatar użytkownika
BamBam86
Elite player
Elite player
Posty: 130
Rejestracja: 01-11-2011, 21:56
Ogrywam: tekken6
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: BamBam86 »

hehe po nikim nie jedziesz? oj komandos komandos ...
jak mi nie masz nic dopowiedzenia to nie zmyślaj takich bzdur ze ja bylem zachwycony twoja gra ( buhahaha) i że się ciebie pytałem jak się robi juggle stevem ? kiedy to było , 2 lata temu jak zaczynałem?.... nie no z tym to ciebie poniosło ... nie kłam !!!...
walka o finał ci się nie podobała ? i się tym zirytowałeś! , ja pierdole żałosne!

cardolph jeśli chodzi o online i offline nie zaprzeczam... ale gramy online wiec schowajcie swoje umiejętności offline w kieszeń , bo wymiękam jak czytam posta gdzie ktoś przegrywa i pisze ze offline był byś bez szans itp....
t6 racja to były czasy jak lordy dostawali dwie podcinki stevem i cześć hehe każdy orze jak może i mam na to wyjebane...
może napisz caradolph tez o swoim stylu tak dla odmiany...
hikrush lepiej sobie poczyna stevem? owszem i nie tylko stevem...
ale z ciśnięciem frametrapa i mixów z pkb jak GŁUPI to już mogłeś sobie darować ale dobrze wiedzieć...
co komandoska pojechałem twojego? ze tak wyskoczyłeś z tym postem , te piękne słowa dla niego od ciebie Buhaha zaraz jebne śmiechem...
aha szanuje każdego gracza? nie no przestań , rozpierdalasz mi system chłopie...
ale jak czytam posty ludzi z backdash ... DIERQ ZJECHANY! KAMIA_SHIN ZJECHANY! i INNI... to mnie to wkurwia , nie dlatego ze chce ich bronic ( może to tak wyglądać ) ale to ze miała być zabawa a są jakieś zjebane komentarze ludzi którzy ...
i zapamiętajcie jedną zasadę ! KAŻDY GRA TAK, NA ILE POZWALA MU PRZECIWNIK...
kur** ale się rozpisałem , może mnie poniosło może nie ...
BamBam
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: surkabm12434 »

Nie da się usunąc posta którego się napisało?
Ostatnio zmieniony 18-11-2012, 10:34 przez surkabm12434, łącznie zmieniany 1 raz.
PUSTO
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: caradolph »

Atikks, hardy z Cb prowokator, ale się spiąłeś po pierwszym napisanym przez Komandosa poście na temat finału WB. I się już tak nie denerwuj, bo tak grałeś za czasów T6, nie mówię że teraz, wyluzuj. Oczywiście szanuję każdego gracza, bo każdy gra tak jak potrafi, lecz bez ogarnięcia pewnych kwestii daleko nie zajdzie i mam prawo skrytykować każdego, z kim grałem, nikt mi tego nie zabroni, bo stwierdzam fakty, a nie wymyślam głupoty. Mój styl ? Backdashuje, karam whiffy, robię juggle, karam na bloku i finito. Ludzie , którzy jeżdżą na turnieje offline a tutaj dostają od takiego statysty jak Dierq w turnieju mają swoją rację, bo nie ma zabawy z grania z takim graczem, który ładuje jakąś sztuczną ofensywą. Nie no cool, każdy gra jak mu pozwala przeciwnik, ale są też czynniki zewnętrzne np. lag z nikąd przy ścianie, co może zirytować, vide Veron jak grał ze mną albo Etanol z Dierq. Co do Komandosa, to mnie nie obchodzi czy ty robisz po nim pojazd czy nie, bo to jego sprawa jak to odbierze, zresztą pewnie i tak zlewa na to. Potwierdziłem tylko jego słowa, bo obejrzałem sobie ten finał sam i widzę jak sprawa wygląda. I tak, są komentarze ludzi, bo mają prawo do krytyki danego gracza, jak gra pewny siebie, jedną opatentowaną akcją to nie dziw się że ktoś będzie miał do tego wąty, bo kto by nie miał. Zabawa jest i po to ludzie grają w tym turnieju, ale krytyka i irytacja też ma swoje miejsce w tym całym przedsięwzięciu. Tak jak już powiedziałem, walka o finał była biedna, bo gracze na totalnie różnych poziomach znaleźli się w finale, co tak naprawdę nie powinno mieć miejsca gdyby wszyscy grali w tym turze, dlatego śmieszna jest twoja żałość względem ludzi, którzy uważają tą walkę za irytującą. To wygląda tak jakby dla Cb mogło się pojawić w finale CPU na ultra hardzie i gracz, to nie można by było się poirytować bo to żałosne. Wiem że to głupie porównanie, ale tak to wygląda. I mówiłem, że Atikks przyjdzie znowu rzuci mięchem i sratatata. Już się więcej nie wypowiadam na ten temat, bo mi się najzwyczajniej w świecie nie chce. Faram. :]

A ty Surka się dowiedz kto to jest Jaco_Mik, a nie hejtujesz, bo 2 perfecty dostał.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Komandos »

OMG Nie komentuje nawet tych wszystkich głupot, ale jedna rzecz mnie rozwaliła tak, że przez 5 minut się ze śmiechu zwijałem :rotfl:
Jaco_mik takie dobre rangi ma a jak gra? Lawem i fengiem z 2 razy na perfecta dostał. Kolejny godny reprezentant teamu.
Dla twojej wiadomości Jaco znany w pewnych kręgach jako Icek wygrywał turnieje offline (online się wtedy nie grało jeszcze) w Tekkena 3 kiedy Ty jeszcze do przedszkola nie chodziłeś (jeśli faktycznie masz 14 czy 16 lat). :P
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: surkabm12434 »

T3 a ttt2 dzieli przepasc . Dla twojej wiadomosci komandos ani mi sie sni grac law feng na jakim kolwiek turze. Podaje przyklady ktore zapamietalem... przeciez gdybyscie nas nie atakowali obyloby sie bez tego. To wy sie nabijacie, mistrzowie swiata z nas dla ktorych to tylko zabawa.
To ze wtedy wygrywal nie znaczy ze teraz musi. Z telefonu
PUSTO
Awatar użytkownika
Woochi
Student
Student
Posty: 60
Rejestracja: 27-09-2012, 18:44
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Woochi »

Surka, Twój podpis zaczyna być coraz bardziej adekwatny do treści, którą przedstawiasz. :P
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: xOlekPLx »

surkabm12434 pisze:Jaco_mik takie dobre rangi ma a jak gra? Lawem i fengiem z 2 razy na perfecta dostał. Kolejny godny reprezentant teamu.
LOL, Jaco_mik jest jedną z lepszych xiajek z jaką miałem okazje sie spotkać wiec nie gadaj głupot że jak dostał od cb perfecta to jest ''godnym reprezentantem teamu''
surkabm12434 pisze:To ze wtedy wygrywal nie znaczy ze teraz musi.
a co do tego to prawda jest taka ze wtedy umial wygrac i teraz umie wygrać. ;)
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: MrVeron »

surkabm, ja Cie prosze - zamilknij. Tak bedzie lepiej dla wszystkich, ale najlepiej dla Ciebie samego.

grey, moze pogramy kiedy, co?
Awatar użytkownika
grey84
Student
Student
Posty: 43
Rejestracja: 13-02-2012, 12:44
Lokalizacja: Poznań TEJ-city
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: grey84 »

Online to dodatek by gracze, casuale i dzieci neo mogli się pobawić, a nawet posiedzieć wspólnie w practice.

Prawdziwi Fajterzy wydają 200-400zł by jechać na zawody gdzie do wygrania jest 300zł.
Zmagać się ze zmęczeniem, swoimi słabościami, brakami i przeciwnikami.
Poświęcenia kształtują charakter, porażki uczą, a chęć udowodnienia (sobie i innym) że potrafisz motywuje.

Więc chłopcze co mi pier*olisz 3po3 z kanapym lepiej trzym tam ryja ;)
Przegryź czipsa i rusz neo-dupsko by wpiąć RJ45 w PS3, zamiast na WiFi trolling uskuteczniać.

Icek - legenda, robił skillem Angolą opad szczeny kiedy ja mogłem tylko o tym poczytać. Szacunek :padam:
Ostatnio zmieniony 18-11-2012, 00:40 przez grey84, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
BamBam86
Elite player
Elite player
Posty: 130
Rejestracja: 01-11-2011, 21:56
Ogrywam: tekken6
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: BamBam86 »

był tu nie krótki post hehe ... ale nie ma sensu kontynuować tego tematu...
Ostatnio zmieniony 18-11-2012, 08:53 przez BamBam86, łącznie zmieniany 8 razy.
BamBam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”