Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
grey84
Student
Student
Posty: 43
Rejestracja: 13-02-2012, 12:44
Lokalizacja: Poznań TEJ-city
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: grey84 »

Dobra dzieciarnia - wyzywam was (team POLANDHiERaRcHy ) na pojedynek 3v3, ft5 offline na zasadach Tekken Busters. Przegrani biegną w gaciach i skarpetkach 20min. przez miasto. Pełna powaga, o ile mama was z domu puści.

Gadać można dużo, to czyny weryfikują ludzi - więc jak?
Awatar użytkownika
Woochi
Student
Student
Posty: 60
Rejestracja: 27-09-2012, 18:44
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Woochi »

Pomyśleć, że jeszcze kilka dni temu ciągle miałem wrażenie, że "POLANDHiERaRcHy" to tylko trolling. :P
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Komandos »

Tylko to nagrajcie. Ten bieg w gaciach i skarpetkach przez miasto znaczy się. :hyhy:
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: surkabm12434 »

To ze jestes starszy nie znaczy ze jestes lepszy.Nie wiem kim ty jestes, ale jak myslisz jakby na turniej off przyszedlby 25 letni bob , ktory mimo tego ze napierdala 24h na dobe, w miedzy czasie popija piwem i przegryzie chipsa nie wychodzi z grupy, a 17 latek grajacy dla zabawy wychodzi z grupy. I co z tego ze gosc ma 25 lat skoro wyglada jak prosie, tekken to cale jego zycie a z grupy nie wychodzi nawet? Co wy sie tak do tego wieku przypierdalacie? Znajac zycie nie jeden 10 latek by was pokonal. Heh znajomych mam za duzo wiec jak sie komus cos nie podoba to jakos przezyje brak was w znajomych. Ja was nie bede wyrzucal, nawet caradolpha mam w znajomych, i nie zamierzam go wyrzucac bo pozniej na innych turniejach ciezko sie bedzie skontaktowac. Z telefonu.
PUSTO
Mick1988pl
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 04-11-2012, 13:13
Lokalizacja: Wojkowice
Ogrywam: Tekken, gram w Pes13 lige online na Pes.com.pl
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Mick1988pl »

Widze panowie ze ladnie sie tutaj bawicie he.. Surkabm rozjebales mnie z tym bobem hehe pzdr
Pozdrawiam Mick
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Tundra »

Surkab, wielu bylo takich onlinowcow, co sie pojawilii na turnieju i nie wyszli z grupy. Po prostu my sobie nie musimy niczego udowadniac. Po prostu wkurza nas to, ze nie mozemy pograc w nasza ulubiona gre online, bo przez lagi przegrywamy. Mi nie przeszkadza porazka z lepszym graczem, jakbym trafil na Frizena i przegral to bym mu pogratulowal i tyle. Watpie zeby jakikolwiek 10 latek mial szanse nas pokonac, bo troche za krotko zyje by moc tyle grac w Tekkena co starsi gracze (chociaz jest to oczywiscie mozliwe).

Ustalmy po prostu jedna zasade, ktos z kims wygral online, to jest fakt, ale nie piszcie ze jest od niego lepszy. Bo online nie sprawdza tego kto jest lepszy (na pewno nie na polaczeniu 1).

Nagrody na niektorych turniejach offline sa czasami syte, zaskakujace ze ani Hobbith, ani Shin i reszta onlinowcow nie jezdzi na turnieje, wygrana zwrocilaby im koszty podrozy z nawiazka. Skoro to taki prosty win i czysty zysk, to czemu nikt nie jedzie? Byly juz monitory, wyjazd do Korei i rozne inne nagrody do wygrania, ostatnio Devil wygral monitor. Wiec nie jest tak zle z nagrodami, skoro jestescie tacy pro to czemu nikt o to nie walczy? Odpowiedz jest bardzo prosta, bo nie mielibyscie zadnych szans.
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: caradolph »

Tundra pisze:Surkab, wielu bylo takich onlinowcow, co sie pojawilii na turnieju i nie wyszli z grupy. Po prostu my sobie nie musimy niczego udowadniac. Po prostu wkurza nas to, ze nie mozemy pograc w nasza ulubiona gre online, bo przez lagi przegrywamy. Mi nie przeszkadza porazka z lepszym graczem, jakbym trafil na Frizena i przegral to bym mu pogratulowal i tyle. Watpie zeby jakikolwiek 10 latek mial szanse nas pokonac, bo troche za krotko zyje by moc tyle grac w Tekkena co starsi gracze (chociaz jest to oczywiscie mozliwe).

Ustalmy po prostu jedna zasade, ktos z kims wygral online, to jest fakt, ale nie piszcie ze jest od niego lepszy. Bo online nie sprawdza tego kto jest lepszy (na pewno nie na polaczeniu 1).

Nagrody na niektorych turniejach offline sa czasami syte, zaskakujace ze ani Hobbith, ani Shin i reszta onlinowcow nie jezdzi na turnieje, wygrana zwrocilaby im koszty podrozy z nawiazka. Skoro to taki prosty win i czysty zysk, to czemu nikt nie jedzie? Byly juz monitory, wyjazd do Korei i rozne inne nagrody do wygrania, ostatnio Devil wygral monitor. Wiec nie jest tak zle z nagrodami, skoro jestescie tacy pro to czemu nikt o to nie walczy? Odpowiedz jest bardzo prosta, bo nie mielibyscie zadnych szans.
Exactly. :chytry: Dobra w sumie nie powinienem nic tutaj potwierdzać, bo mało jeździłem na offline tury, ale jestem zdeterminowany jeździć i z pełnym zaangażowaniem w grę coś ugrywać, uczyć się nowych rzeczy, sparować offline itp itd. Z czasem może przyjdzie jakieś mini sukces, ale w sumie moim celem jest grać for fun.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Bati »

Może Panowie, grajcie już następne walki ...
Miło by było :)
Shin_The_Best
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 07-04-2012, 15:26
Lokalizacja: Bielsko- Biała
Ogrywam: T6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Shin_The_Best »

Tundra: byłem na kilku turniejach i zawsze wychodziłem z grupy, na jednym zająłem 2 miejsce, no ale prawda jest taka, że nie było tam grey'a i komandosa bo wtedy byłoby pewnie inaczej... :P
Eh... Sebastian can't you do better then this?
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Tundra »

To kim jestes Shin w takim razie? Gram w Tekkena od lat i nikogo o takiej ksywie nie bylo, grales te turnieje w Polsce? Z reszta, ukrywasz sie najwidoczniej nie bez powodu.
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Bati »

Krill, może ustal jednak jakieś konkretne daty rozegrania tych meczy LB ?
Flamingo KUR*A!
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: surkabm12434 »

Tundra jakbym nawyzywał Cie przez internet a wiem że jesteś napakowanym koksem i wiem że jeździsz na turnieje, a ja też chętnie bym pojeździł to najłatwiej jest zmienić ksywkę, nie?:)
PUSTO
Shin_The_Best
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 07-04-2012, 15:26
Lokalizacja: Bielsko- Biała
Ogrywam: T6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Shin_The_Best »

Ostatni raz na turnieju byłem w Żywcu, tam niestety turniej zaczął się dużo później niż powinien i nie mogłem zostać do końca... Mam porównanie jak turnieje wyglądają w Polsce, a jak za granicą.
Myślcie sobie co chcecie, to że Frizen oddał mi walkę, no cóż, mam farta, widziałem jak gra.
Wydaje mi się, że to co się teraz dzieje na tym forum zaszło za daleko... jeszcze z takim czymś nigdy się nie spotkałem... Ok, każdy ma prawo do własnego zdania, ale bez przesady... "a na deser będzie ta Pała"... Dla mnie ta sprawa już jest zakończona.
Eh... Sebastian can't you do better then this?
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: surkabm12434 »

Kamiya to teraz pokaż im że potrafisz, a nie zobaczyli pojedynek z batim i się cieszą. Mój wyglądałby podobnie.. już kiedyś przy pomocy Oscara udało mi się z nim zmierzyć. Ale oni przekonani że zjechaliby na 5 perfectów Batiego.. Kamiya poprostu spotkaj się z komandosem i będzie po sprawie.
PUSTO
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Bati »

Dograjcie ten turniej, a nawijkę przenieście do innego tematu... to jest turniej sponsorowany... kto wie czy przez ciekawość jakiś przedstawiciel Cenegi nie przegląda tego tematu. Jeżeli tak jest to nie wiem czy Orgi mają co liczyć na wsparcie przy następnym turnieju.
Flamingo KUR*A!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”