Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Shin_The_Best
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 07-04-2012, 15:26
Lokalizacja: Bielsko- Biała
Ogrywam: T6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Shin_The_Best »

W takim razie jutro o 16:30.
Eh... Sebastian can't you do better then this?
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Bati »

Z tym, że ja chciałbym wnieść o to żeby finał rozegrał się też jutro... mogę nie mieć czasu w tygodniu :)
Niech panowie zagrają o 16:30 a później, wieczorem, rozegramy finał
OK?
Flamingo KUR*A!
Awatar użytkownika
grey84
Student
Student
Posty: 43
Rejestracja: 13-02-2012, 12:44
Lokalizacja: Poznań TEJ-city
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: grey84 »

Dla mnie si z zastrzeżeniem że od 18:00 gram Tekken Tag Tournament 2 - 1DayCup #1 - może być ostry maraton :hyhy:
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Bati »

To przy takiej opcji, że Ty wygrasz z Shinem - gramy finał od razu po Waszej walce, tak?
Flamingo KUR*A!
Awatar użytkownika
Hobbith
Grand Master
Grand Master
Posty: 320
Rejestracja: 20-02-2010, 09:56
Lokalizacja: Epsom Londyn
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Hobbith »

Tundra pisze:Nagrody na niektorych turniejach offline sa czasami syte, zaskakujace ze ani Hobbith, ani Shin i reszta onlinowcow nie jezdzi na turnieje, wygrana zwrocilaby im koszty podrozy z nawiazka. Skoro to taki prosty win i czysty zysk, to czemu nikt nie jedzie? Byly juz monitory, wyjazd do Korei i rozne inne nagrody do wygrania, ostatnio Devil wygral monitor. Wiec nie jest tak zle z nagrodami, skoro jestescie tacy pro to czemu nikt o to nie walczy? Odpowiedz jest bardzo prosta, bo nie mielibyscie zadnych szans.
OMG a Ty znów o mnie? Ja pierdzielę, naprawdę to się już nudne robi. Który to już raz widzę/słyszę że spammujesz ludziom bełkot o mnie, że bym z grupy nie wyszedł, że to, że tamto. Nie gadamy, ani nie gramy ze sobą od dawna, a Ty wciąż salty o to, że Cię w paru turniejach online wyeliminowałem? Weź się kurna już ode mnie odczep, bo wróżbitą nie jesteś i skąd możesz wiedzieć jak by mi gdziekolwiek poszło? Nigdy ze mną nie zagrałeś offline, więc nie wiesz jak gram. Jizz... nie mówię, że jestem jakiś pro elo, nie grałem w Tekkena od dawna już niestety, a do dzisiaj kurde widzę takie teksty. Spekulacje co do mojego, czy kogokolwiek innego w sumie stanu majątkowego też sobie oszczędź, bo już raz z siebie idiotę w tym temacie zrobiłeś ~~
Awatar użytkownika
BamBam86
Elite player
Elite player
Posty: 130
Rejestracja: 01-11-2011, 21:56
Ogrywam: tekken6
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: BamBam86 »

....
BamBam
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: blaugrana20 »

I Hobbit ma racje co do Shin Ty nawet nie wiesz o kim piszesz Tundra i kto to jest ,pokazales totalny brak kultury dla tch osob o ktorych nic nie wiesz
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Woochi
Student
Student
Posty: 60
Rejestracja: 27-09-2012, 18:44
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Woochi »

Hobbith pisze:
Tundra pisze:Nagrody na niektorych turniejach offline sa czasami syte, zaskakujace ze ani Hobbith, ani Shin i reszta onlinowcow nie jezdzi na turnieje, wygrana zwrocilaby im koszty podrozy z nawiazka. Skoro to taki prosty win i czysty zysk, to czemu nikt nie jedzie? Byly juz monitory, wyjazd do Korei i rozne inne nagrody do wygrania, ostatnio Devil wygral monitor. Wiec nie jest tak zle z nagrodami, skoro jestescie tacy pro to czemu nikt o to nie walczy? Odpowiedz jest bardzo prosta, bo nie mielibyscie zadnych szans.
OMG a Ty znów o mnie? Ja pierdzielę, naprawdę to się już nudne robi. Który to już raz widzę/słyszę że spammujesz ludziom bełkot o mnie, że bym z grupy nie wyszedł, że to, że tamto. Nie gadamy, ani nie gramy ze sobą od dawna, a Ty wciąż salty o to, że Cię w paru turniejach online wyeliminowałem? Weź się kurna już ode mnie odczep, bo wróżbitą nie jesteś i skąd możesz wiedzieć jak by mi gdziekolwiek poszło? Nigdy ze mną nie zagrałeś offline, więc nie wiesz jak gram. Jizz... nie mówię, że jestem jakiś pro elo, nie grałem w Tekkena od dawna już niestety, a do dzisiaj kurde widzę takie teksty. Spekulacje co do mojego, czy kogokolwiek innego w sumie stanu majątkowego też sobie oszczędź, bo już raz z siebie idiotę w tym temacie zrobiłeś ~~
Załatwcie sobie to na privie, bo żal dupę ściska od czytania takich smutów.
Shin_The_Best
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 07-04-2012, 15:26
Lokalizacja: Bielsko- Biała
Ogrywam: T6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Shin_The_Best »

Shin 3:5 grey
Eh... Sebastian can't you do better then this?
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Bati »

Bati 5 : 1 Grey
Flamingo KUR*A!
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: KRELIAN »

Będę wdzięczny za wrzucenie półfinału i finału na YT :).

Podium:

1. Bati
2. grey84
3. Shin_The_Best
============
4. Rafimaru

Proszę top 3 o odzew na PM z podaniem adresu do wysyłki i wyboru nagrody (to ostatnie dotyczy Batiego i greya - w 1 poście tematu więcej szczegółów odnośnie nagród.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Shin_The_Best
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 07-04-2012, 15:26
Lokalizacja: Bielsko- Biała
Ogrywam: T6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Shin_The_Best »

Bati nie chciałbyś może drugiej gry (nie wiem jaką grey wybierze) za plakat? :) W ogóle to nie wiem czy takie coś może mieć miejsce.

PS. Gratulacje Bati & grey.
Eh... Sebastian can't you do better then this?
Awatar użytkownika
grey84
Student
Student
Posty: 43
Rejestracja: 13-02-2012, 12:44
Lokalizacja: Poznań TEJ-city
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: grey84 »

Dziękuję za udany turniej, gratulacje dla Batiego :)
Następnym razem będę na Ciebie przygotowany, obiecuję.

Wygraną przez mnie grę (do wyboru) proszę rozlosować pomiędzy top 16 turnieju.
Jeżeli istnieje taka możliwość to rozmiar koszulki poproszę "S", moja Kasia jest drobna ;)
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Bati »

Sory Shin, ale plakatu nie oddam ;D właściwie to był on najważniejszą motywacją dla mnie haha, no i bryloczek, bo swój z Łodzi oddałem :(
;D
Dzięki za Turniej, mam nadzieje, że sponsorzy nie widzieli shitu latającego w tym temacie :) i wyłożą coś ciekawego na następny raz, (nie żebym chciał coś zgarniać :D ale zawsze większe zainteresowanie by było... Frizen nie dograł turnieju, Devil nie dograł turnieju, Rupert chyba też... tak nie powinno być :) )
Dzięki jeszcze raz i nara ;D

PS. Jestem w trakcie uploadu walk z Grande Finale :)
Flamingo KUR*A!
Shin_The_Best
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 07-04-2012, 15:26
Lokalizacja: Bielsko- Biała
Ogrywam: T6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Shin_The_Best »

Spoko Bati :)
a skoro grey nie podał konkretnej gry to ja bym chciał, jeżeli można dostać Sonica.
Eh... Sebastian can't you do better then this?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”