Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: KRELIAN »

Również dzięki dla wszystkich którzy wzięli udział. Nie obyło się niestety bez kilku walkowerów, ale czasu dawałem wystarczająco, także każdy kto przejawiał minimum zainteresowania mógł się wyrobić.

Kwestię nagród będę ogarniał do końca tygodnia bo wciąż czekam jeszcze na jedną przesyłkę od Cenegi (z naciskiem na plakaty).

Już teraz mogę także obiecać kolejną edycję - na dniach więcej szczegółów.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Bati »

Flamingo KUR*A!
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Tundra »

Napisałem to jako przykład a nie jako osobisty zarzut. Mój post był głównie skierowany do ludzi, którzy uważają online za wyznacznik skilla i to, że z kimś wygrali online, uznają jako dowód, że są lepsi. Tak się składa, że Ty Hobbith w Tekkena 6 sporo wygrałeś turniejów wiec Cie wymienilem, faktem jest też to, ze nie pojawiles sie za zadnym turnieju offline. Wiec gdzie ja tu kogos obrazam albo jestem niemily? Stwierdzam prosta zaleznosc, ktos wymiata online ale absolutnie nie udziela sie offline, mozna chyba wyciagnac wnioski? O jakim stanie majatkowym piszesz lol? Napisalem, że gdyby ktos byl najlepszy, to chyba nie odpuscilby sobie takich nagrod?

Brawo Bati:)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: KRELIAN »

Nieco spóźnione, ale wciąż aktualne podsumowanie turnieju.

Proszę o kontakt (najlepiej pm) czy nagrody już dotarły do wszystkich.

A teraz czas na ... ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”