tekken 6, xbox360 - dwa pady

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Joanna
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 25-12-2012, 17:21

tekken 6, xbox360 - dwa pady

Post autor: Joanna »

Witam wszystkich,
Potrzebuje pomocy takiej szczegolowej jak ustawic w Tekken 6 na xbox 360 dwa pady. Kupila baba gre i wojna w domu bo zaden madrala nie umie tego zrobic. Pomocy
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: tekken 6, xbox360 - dwa pady

Post autor: surkabm12434 »

Mogłabys powiedzieć trochę łatwiej o co Ci chodzi? Chodzi Ci o pojedynek np. z bratem na 1 konsoli w trybie offline? Jeśli tak to myślę że powinno pomóc.
1.Odpal oba pady
2.Wejdź w opcje "Offline Mode"
3.Jeżeli masz odpalone oba pady funkcja "Versus mode" będzie podświetlona
4.Wejdź w funkcje Versus mode
5.Graj ;)

---------------
Mam nadzieję że pomogłem:)
---------------
Jeśli pozwolisz to polecam Ci na start Larsa,Lawa i przede wszystkim Baek-doo-sana. Sam nim zaczynałem ;) Większość moich kolegów gdy grała ze mną pierwszy raz wybierała przeważnie Eddy'ego, nie polecam Ci go na start gdyż mimo wszystko jest to bardzo skomplikowana postać.
--------------
EDIT@
Po kolejnym przeczytaniu twojego posta zastanowiłem się. Pierwszą opcję jaką odpaliłem była opcja na samej górze "Scenerio Campaning" Jeśli się nie mylę. Prawdopodobnie również w waszym wypadku tak się stało i stąd takie dziwne pytanie. W tej opcji nie da się grać na 2 graczy, lecz nie ma powodu do smutku gdyż ta opcja jest naprawdę bardzo nudna.... gra się w nią by zarobić trochę G na stroje.
PUSTO
Joanna
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 25-12-2012, 17:21

Re: tekken 6, xbox360 - dwa pady

Post autor: Joanna »

Chodzi mi jak ustawic aby w domu mogl grac brat z bratem ? Niestety jak wchodze w ,,offline mode to nie mam tam versus mode . Jest jedynie arcade batlle, ghost batlle, vs battle, team battle, team attack, survival, practike.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: tekken 6, xbox360 - dwa pady

Post autor: SubZero »

versus mode = vs battle. Zresztą od biedy w arcade też powinno się dać grać na 2.
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: tekken 6, xbox360 - dwa pady

Post autor: Ren »

w razie czego dodam, że po wejściu w vs battle, Gracz grający na drugim padzie musi nacisnąć start...
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: tekken 6, xbox360 - dwa pady

Post autor: caradolph »

surkabm12434 pisze:Jeśli pozwolisz to polecam Ci na start Larsa,Lawa i przede wszystkim Baek-doo-sana.
Hwoarang, Baek, caposy jak się chce grać niezobowiązująco. Jak chce się zaczynać na poważnie to Feng, Bruce albo jakiś Miguel (chociaż tutaj zdeczka ciężej). Jeszcze bym coś dodał w kwestii tego co Ren powiedział, ale wstrzymam się, zważywszy na to głównie, iż kolejna przedstawicielka płci pięknej zawitała na Honmaru. :P
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Joanna
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 25-12-2012, 17:21

Re: tekken 6, xbox360 - dwa pady

Post autor: Joanna »

Drodzy Panowie,

Bardzo dziekuje za pomoc, gdyz pomoglo i mam troche spokoju :-) Oczywiscie w razie potrzeby pozwole sobie napisac :D

Dodam ze nie chca sluchac rad i graja Eddym czy jak mu tam i same baty, moze zmadrzeja pozniej.

:)
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: tekken 6, xbox360 - dwa pady

Post autor: surkabm12434 »

Przeważnie większość z graczy na forum gra w nowszą odsłonę tekkena która pojawiła się ok. 2-3 miesięcy temu, ale wiele graczy lubi sobie pograć w tekkena 6;) Jeśli macie internet w konsoli a lubicie pograć eddym to spróbujcie namówic blaugrana20_pl na sparingi ;) Prawdopodobnie najlepszy Eddy w polsce.
PUSTO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”