Mortal Kombat Annihilation Cup

Dział poświęcony rozgrywkom online we wszystkie odsłony Smoczej Serii, poczynając od klasyki 2D, m.in. Mortal Kombat II i Ultimate Mortal Kombat 3, a na Mortal Kombat na PlayStation 3 i Xbox 360 kończąc.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
johnx
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 20-03-2012, 00:48

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: johnx »

Dzięki slay3r2 i Adept za grę. Super było. Emocje są, stres jest i tak samo adrenalina. To się nazywa sport :D

Dla tych co jeszcze nie widzieli - https://dl.dropbox.com/u/87710431/deathlist.jpg
Tylko Adept jak zawsze musiał pokrzyżować mi plany. Nie będę mógł go skreślić... :D
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Martins »

Johnx, jak dopadniesz Jarka, będę świętował razem z tobą.

BTW, kto cię trenował? Słyszałem, że twoim mistrzem był/jest niejaki....HSU HAO.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
johnx
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 20-03-2012, 00:48

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: johnx »

Tak! Dokładnie. Hsu Hao i jeszcze wielu innych mistrzów.

Klemposs to drugi numer którego nie mogę skreślić. :D Dzięki za grę i powodzenia dalej! :)

BTW. wszystkich zawodników z grupy A, którzy jeszcze ze mną nie grali informuję, że dzisiaj jestem do Waszej dyspozycji do ok. godziny 22. Ew. później, o ile będę na GG. Jutro raczej nie będę w stanie rozegrać walk turniejowych.
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Adept »

Dzięki Klemposs walki na poziomie "trzymające w napięciu do ostatniej chwili" :)
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Martins »

Vert (Scorpion, Raiden, Cage, Sonya, Sub-Zero) 5-0 Martins (Sub-Zero) GGS (żart)!!!

Tak, panie i panowie. Przedwczesny finał odbył się tu i przede wszystkim teraz. Wielu ostrzyło sobie ząbki na ten pojedynek dwóch głównych pretendentów do tytułu mistrza nawalania się na przeklętej wyspie położonej gdzieś na zapomnianym morzu. Wyrównane starcie, Vert wygrał 10 rund, ja prawie jedną. Jak najbardziej godny mnie przeciwnik niesamowicie lawirował rosterem, co wprowadziło galimatias w moje poczynania i uległem w pięciu walkach o włos. Ale jego wcześniejsze deklaracje, jakoby nie był w najlepszej formie itp itd, mają wiele wspólnego z prawdą, dlatego pojedynki były tak zażarte. Tak....wiele razem, a jeszcze więcej osobno osiągnęliśmy na mortalowej scenie w Polsce i za granicą, ale każda walka jest inna, więc dzisiaj więcej szczęścia miał mój odwieczny rywal...

Powodzenia dalej i do zobaczenia w finale. Doink, przepraszam, ale możesz być najwyżej trzeci...

Repek tylko na wyraźne zainteresowanie kogokolwiek!!!

[center]Obrazek[/center]

EDIT: KOMENTARZ MISTRZA HSU HAO: Zajebista walka i jeszcze lepsza gra, szkoda, że nie ma mnie do wyboru w jedynce...chlip, chlip...
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Doink »

Martins pisze:Doink, przepraszam, ale możesz być najwyżej trzeci...
Oto mój komentarz :



bo nawet z grupy nie wyjdę :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Chris »

korzystajac z okazji ze turniej jest we wczesnej fazie i ze jeszcze nie rozwalilem wszystkich,... chcialbym zapytac kto do mnie dzownil rok temu w spawie wyjazdu na kwietniowy turnij offline w MK ?. Chodzi mi to gdzies po glowie od tamtego czasu... no nic.
trenujcie bo was pozamiatam,
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Martins »

Hauwa ( Scorpion, Liu-Kang, Raiden, Sub-Zero) 5-3 Martins (Sub-Zero) BFP!!!

Przegrałem ponieważ moja rodzicielka goniła mnie z obiadem!!! To w sumie fajne, kiedy leżysz na łożu śmierci i wszystkim zależy na tobie bardziej, niż zwykle chlip, chlip. Co do walk, było kilka żyletek, najpierw na ekranie moni..tv, bo to przecież oczywiste, że graliśmy na konsoli, i przy stanie 3-3 liczyłem na wyrównaną końcówkę, która się wydarzyła. Niestety wyniki są dla mnie bezlitosne, Hauwa dopadł mnie (tym razem Scorpionem). Kolejne żyletki były już tylko moim udziałem i zaaplikowałem je sobie indywidualnie po konfrontacji...

P.S. BFP - Bardzo Fajne Pojedynki!!!

Opinia wujka Hsu: Nie masz na tyle jaj Martins, żeby wygrać na żyletki, jeszcze jedna taka wtopa i przełożę cię przez kolano niegrzeczny chłopcze hehe

Repek żyje, ale musi dostać zaproszenie na coming out!!!
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
sla82
Student
Student
Posty: 64
Rejestracja: 20-03-2009, 15:27
Lokalizacja: Kraków
Ogrywam: mk, ssf4ae
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: sla82 »

Ależ vert mnie zlał i Anthrox - dwa razy 0:5.
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Martins »

Sla82 (Scorpion, Sub-Zero) 0-5 Martins (Sub-Zero) ggs :ok:

Sla, Sla, Sla...gdzieś już tę ksywkę wcześniej słyszałem - pomyślałem sobie siedząc w ogrodzie fajności na planszy Palace Gates wyczekując na mojego kolejnego przeciwnika. Nagle mnie oświeciło: przecież Sla82 to ten słynny organizator całej maści turniejów w MK9 na swojej osobistej stronie internetowej!!! Więc ta walka będzie czymś więcej niż tylko walką - pomyślałem. W końcu, w tumanach kurzu i przy asyście dwóch wojowników ninja, śmiertelnie groźnych, aczkolwiek niewolniczo mu posłusznych, zbawca sceny MK9 wkroczył na arenę. O dziwo na tym pojedynku pojawił się także sam złowieszczy czarnoksiężnik, co jak na walkę grupową wydało mi się dosyć podejrzane...

Godnie odpierałem ataki Scorpiona i SubZero przy pomocy Sub-Zero, aż w końcu Slang Tsung ogłosił koniec starcia artykułując następujące słowa: oto przedsmak tego co nastąpi, doceńcie te chwile, jakby to były wasze chwile ostatnie....

Wtedy do mnie dotarło: Sla, Slang, Sla, Slang, Sla, Slang, Sla82, Slang Tsung.... Sla82 i Slang Tsung to rodzina!!! Wygrywając z podopiecznym Slanga popadłem w wieczną niełaskę i będę regularnie tępiony przez cały turek przez jego bojówki!!! Dlaczego ja?!!! kur**!!!!

Komentarz wujka Hsu: dobra, męska walka, dwóch na jednego, tak jak mnie kolega z lokalu uczył...
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
hauwa
Elite player
Elite player
Posty: 105
Rejestracja: 23-12-2010, 14:01
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: hauwa »

hauwa 5-3 Martins

Spotkanie wyrównane, dużo rund o "jeden cios" - przy stanie 2:3 dla Martinsa wkracza Scorpion i daje mi 3 zwycięstwa z rzędu.

hauwa 5-0 sla82

Pierwszy raz miałem przyjemność zagrać z tym zawodnikiem. Poszło szybko i gładko :)

hauwa 3-5 Anthrox

Pierwsza przegrana (i zapewne nie ostatnia) w turnieju. Dobre wyrównane walki. Końcówka zbyt nerwowa w moim wykonaniu no i wyszło jak wyszło :( GGS
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Martins »

Anthrox (Liu-Kang, Raiden) 5:4 Martins (Sub-Zero) PCJŻ?!!

Wyspa SLAng Tsunga, noc. Walczyłem sobie z Anthroxem w turnieju, aż tu nagle nadszedł sobie pojedynek numer dziewięć (bo ostatnie dwie walki Anthrox postanowił rozegrać jedną ręką) i trzecia runda na żyletkach (ależ ja je lubię...), w której wesoły Anthrox zaaplikował mi Lot Trzmiela... Oczywiście jak mój każdy kolejny kat, po walce, pewnie żeby mnie pocieszyć w moim marazmie, stwierdził, iż gra dla zabawy....
Yep...takie deklaracje zdecydowanie podnoszą na duchu po minimalnych porażkach.

PCJŻ? - Po Co Ja Żyję?

Wujku Hsu, wspomóż jakąś radą w tych mało sympatycznych okolicznościach swojego wiernego sługę.

Opinia wujka Hsu: Martins, Anthrox, najbardziej emocjonująca walka turnieju jaką widziałem, brawo chłopaki, do teraz mam mokro w gaciach na jej wspomnienie (ktoś chce sprawdzić? :hyhy:) i prawie zjadłem swoją świętą czapkę podczas pasjonowania się tym pojedynkiem. Martins, jesteś kur**, bo przegrałeś, ale nie przejmuj się, w kręgach moich znajomych to zdecydowanie komplement...
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
sla82
Student
Student
Posty: 64
Rejestracja: 20-03-2009, 15:27
Lokalizacja: Kraków
Ogrywam: mk, ssf4ae
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: sla82 »

No nie stawiam wam zbytniego oporu chłopaki :) Muszę powiedzieć za to, że z hauwą miałem najlepsze połączenie i czułem jakbym grał offline. Bynajmniej się nie usprawiedliwiam z pozostałych porażek, bo chłopaki i tak rozsmarowaliby mnie po wszystkich ścianach :)
Obrazek
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Adept »

Dobrze Ci tak! To za wszystkich, których bijesz w MK9 :)
Awatar użytkownika
sla82
Student
Student
Posty: 64
Rejestracja: 20-03-2009, 15:27
Lokalizacja: Kraków
Ogrywam: mk, ssf4ae
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: sla82 »

Obiecuję, że w MKII stawię skuteczny opór :P
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat - Test Your Might!”