Mortal Kombat Annihilation Cup

Dział poświęcony rozgrywkom online we wszystkie odsłony Smoczej Serii, poczynając od klasyki 2D, m.in. Mortal Kombat II i Ultimate Mortal Kombat 3, a na Mortal Kombat na PlayStation 3 i Xbox 360 kończąc.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kanonball
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 15-01-2012, 20:46
Ogrywam: Ultimate Mortal Kombat 3

o kurde

Post autor: Kanonball »

Z Chrisem przerypałem 5-0, jedynka to jednak nie jest moja część choć kocham tę grę bardzo bardzo... Chris mnie pięknie rozwalił tak jak Hauwa i Vert. Nie doceniałem rywala ponieważ w UMK3 jak graliśmy to szło mi nieco lepiej, a tutaj w jedyneczke BOOM... wpier... totalny. Szacun !

ps. nie odzywałem się ostatnio bo miałem problemy, raz że osobiste a 2 pogoda jest u mnie przerypana i net słabo chodzi. Ale grupowe zalicze do końca spokojnie.
''Ear To Ear''
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Doink »

Jakby ktoś chciał zagrać ze mną jeszcze walkę turniejową to zapraszam codziennie w godzinach od 14
Obrazek
Awatar użytkownika
Klemposs
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 20-04-2011, 13:06
Ogrywam: MK , MK II , UMK3. WWF Wrestlemania, Smackdown Tekken.

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Klemposs »

Wiele tych dni na rozegranie walk grupowych nie zostało :P
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Martins »

Kanonball (Cage, Liu-Kang - uczeń mnichów!) 1:5 Martins (Sub-Zero) GGS!!!!

We take the highway to the end of the night...

Tam gdzie śnieżyce królują, tam ostatnią oazą dla strudzonych kolejnymi pojedynkami mortalowiczów staje się osada na wyspie Shanga, którą zwą Kuniokun...Któż by się spodziewał, iż losy co po niektórych skrzyżują się właśnie tam? Warunki pogodowe nie były zbyt fascynujące, rwało i siepało, ale prawdziwym wybrańcom to nie przeszkadzało, ponieważ znali swoje przeznaczenie....Z racji pogody komentarz do walk zbędny, aczkolwiek warto odnotować, iż Liu-Kang co najmniej raz wykorzystał element życiodajny!!!

Dzienks i do następnego, oby przy ciekawszej atmosferze...

Tym razem to już naprawdę koniec, odchodzę w niesławie, łkając z rozpaczy...

Wujek Hsu rzecze: chlip, chlip, chlip....
Ostatnio zmieniony 21-01-2013, 10:12 przez Martins, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: J.a.r.e.k. »

Przedostatnia walka wielkiego wybrańca:

Jarek 1 : 5 Doink
(Dałem się podejść jak kilkuletnie dziecko.. Wziąwszy pod uwagę wyniki poprzednich walk Doinka, zaklasyfikowałem go jako małe piwo przed śniadaniem. Jakże bardzo się zawiodłem... Doink powraca w blasku chwały, na łysej kobyle, którą się stałem w tej potyczce. No cóż, dałem z siebie wszystko, co oczywiście zaowocowało honoróweczką dla moich przyszłych fanów. Dzięki za trudne walki i zapraszam na moje miejsce w drabince ;( bo na nie jak najbardziej zasłużyłeś)
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Doink »

Klemposs pisze:Wiele tych dni na rozegranie walk grupowych nie zostało :P
Napisałem dla przyszłych pokoleń :P

Co do wyniku z Jarkiem to powiem iż łatwo nie było.Ogólnie poziom bynajmniej w grupie A wydaje się być wyższy niż w Mythologies Cup i fajnie by było gdyby nie opadł w kolejnych odsłonach części MK Annihilation Cup
Obrazek
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Adept »

Czyli co? Krelian walkowej dla wszystkich? Nie ładnie.
Awatar użytkownika
johnx
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 20-03-2012, 00:48

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: johnx »

Obstawiam, że będzie przedłużenie czasu turnieju, no chyba, że z grupy A Doink i TeeVar rozegrają dzisiaj walki i w grupie B większość graczy nadrobi zaległości. Tylko wtedy walkower KRELIANA miałby uzasadnienie.
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Doink »

Walka rozegrana
Obrazek
Anthrox
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 27-09-2007, 21:49
Ogrywam: MK2
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Anthrox »

Ja już mam zaliczonych wszystkich :]
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Chris »

Fajnie, że spotykamy się znowu razem w ramach (nie)śmiertelnego moral kombat, szkoda tylko, że tym razem nie jest to turniej offline;)

Kanonball 0 vs. 5 Chris
Miło było pograć. To były pierwsze nasze walki w MK1. Na początku kilka chwil niepewności , ale z czasem udało się trzymać niewielką przewagę, która pozwalała wygrywać. Kilka razy było żyletkowo, ale tym razem szczęście miałem po swojej stronie.

Chris 5 vs. 0 SubZero
Początek to intensywne natarcie Sub'a, który sukcesywnie kierował we mnie swoje mrożące krew w żyłach ataki. Na szczęście, po przegranej rundzie ocknąłem się i zacząłem blokować nienawistne ataki "mniej niż zero" (lektor). Wypracowaną przewagę utrzymywałem do końca walk.

Chris 3 vs. 5 Anthrox
Jeden z lepszych pojedynków. Równa walka, nieustanne zmiany w przewagach. Końcówka podniosła mi na tyle tętno, że zdrewniałem i siedziałem w kącie z milimetrem życia czekając na 'dive kicka' Liu Kanga. Niestety, Anthrox postanowił skoczyć i mój uppercut nie zdążył unicestwić mego rywala. Podgniewany opuściłem pole walki z nożem na gardle. Jeśli przegram ostatnią walkę ze Sla, to Martins wyjdzie z grupy zamiast mnie . Nie mogę do tego dopuścić!

Vert 5 vs. 0 Chris
Cóż powiedzieć, w przypływie miłosierdzia pozwoliłem Vertowi wygrać, a chłopakom kazałem zbierać siły na następne walki ;)

Kanonball 0 vs. 5 Chris
Walka początkowo nerwowa. Wyczuwanie stylu walki... . Ostatecznie Kanonball ukazał swój slaby punkt, w który nieustannie naparzałem. w końcu mortal kombat . Wbrew wynikowi dobre walki.

hauwa 5 vs. 2 Chris
No tak, przez wzglad na naszą znajomość hauwa pozwolił mi wygrać kilka walk żeby mi w statystykach lepiej wygladalo. To się chwali!. Hauwa, jak wygram wyjazd na wrestlemanie to jedziemy razem:)
Walki fajne, czasem chciałoby się rzucić mięsem jak nie wchodziło super comba z youtube'a. Ale coż. może się jeszcze spotkamy w finale;P

Pierwsze fajty rozegrane, został tylko Sla82. Jego porażka to także porażka Martinsa. A więc trzeba wygrać dla Batisty i Jarka, który cieszy się z każdego potknięcia Martinsa:P

Fajnie, że udało się wystartować z tym turniejem. W przeciwieństwie do innych turniejów którymi zarządzają niekompetentni ludzie, tutaj uda się rozegrać cały cykl bez problemów, bezpodstawnych krzywdzących decyzji i arogancji i pyskówki prowadzącego turniej
Obrazek
Awatar użytkownika
johnx
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 20-03-2012, 00:48

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: johnx »

Jeszcze wczoraj myślałem, że KRELIAN jest Hardkorem i chce rozegrać wszystkie walki w jeden dzień. Ale teraz widzę, że jest ultraHardkorem i ma zamiar nadrobić zaległości w 2h. :P

A tak serio to jak to będzie? Walkower dla wszystkich czy przedłużenie turnieju? Ja pisałem już chyba 2 razy i na chwilę obecną 0 info.
Awatar użytkownika
hauwa
Elite player
Elite player
Posty: 105
Rejestracja: 23-12-2010, 14:01
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: hauwa »

Krelian pewnie nabija trofea na Ps3 i nie ma czasu grać na kompie....Organizatorze....żyjesz?
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Martins »

Z racji posiadania mojego (samozwańczego) tytułu Szarej Eminencji Turka, chciałbym wyrazić swoją opinię apropo stanu rozegranych meczy tudzież goniących nas wszystkich terminów. Moim zdaniem, powinniśmy przedłużyć czas powiedzmy do niedzieli dla uczestników, którym brakuje dwie, trzy walki do kompletu, a Krelian oczywiście 0-5 z każdym w grupie i finito (a bardziej wulgarnie rzecz biorąc, cytując Samshowego mędrca - Eq2D: "a dla Kreliana środkowy palec" :hyhy:) .

Sla, stary druhu, trening przed ostateczną konfrontacją z fanem profesjonalnych zapasów ery PG (obrzydliwe hobby) czas zacząć!!! Bądź bezlitosny dla swej ofiary, mortalowy bracie!!!!
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: KRELIAN »

Nie ma mnie kilka dni i już chaos ;]. Pomimo szczerych chęci nie dałem rady zagrać (również na ps3 ;]).

Doink i Chris już mają pewne wyjście z grupy więc nie ma co przedłużać.

Akurat coś się w systemie sypnęło, więc wrzucam póki co tutaj pierwsze pary w DE. Odpowiednio od góry:

Adept vs Chris

JohnX vs Anthrox

Hauwa vs Klemposs

Vert vs Doink
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat - Test Your Might!”