Battle Fantasia

Sammy za sprawą wydania Guilty Gear znalazł miejsce w sercach graczy. Ale nie tylko GG'em Sammy żyje! Tutaj rozmawiajmy o wszelakich bijatykach 2D wydawanych przez Sammy, a także o produkcjach Arc System Works (m.in. BlazBlue).

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Battle Fantasia

Post autor: Aserot »

Kolejna bijatyka która wyszła z pod ręki Arc System Works obecnie dostepna tylko na automaty ale z datą 29.05.2008 będzie ona dostępna również na PS3 i X360 (zapowiedziano tryb online czyli obecnie standard) .

Jest to bijatyka wykorzystująca modele 3d jednak sam rozgrywka nadal jest utrzymana w 2 wymiarowym klimacie. Same postacie są animowane tak by imitować grafikę 2d co wszyło im niezwykle dobrze. Wersja Automatowa zawiera 12 grywalnych postaci, które trzeba przyznać są niezwykle oryginalne ( zaprojektowane przez Emiko Iwasaki ). Co do samego system trudno mi coś powiedzieć, ale zobaczcie sami :).




Ewentualnie dla kumających krzaczki oficjalna strona Battle Fantasia.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Battle Fantasia

Post autor: s[h/z]inden »

animacja jest sztywnawa, jak to zwykle w gierkach Arc'a xD
gierka jest prosta z tego co widze. opiera sie na manewrach na ziemi, bez możliwości airdashy. :zdziwko:

postaci jakie widzialem, sa ciekawe, ale niektore, chociaz to i tak dobrze, jak na moje gusta.

Mamy postaci smieszne - Watson
Mamy postaci poważnie śmieszne (+przgięte) - Deathbringer
Postaci 'gorsze' od Bridgeta - Cedric
Postaci wycięte z ''piotrusia pana'' - Freed
Dziewczynkę nieznanej rasy z ciastkami (wiewiórka??)- Coyori
Gościa, który bardzo chciałby być Sol'em ale mu to nie wychodzi - Urs
Debila z infinitem - Ashley

i jeszcze kilka innych, pograłbym sobie w to coś, ale jeszcze nie chce mi sie kupować chlebaka (PS3), tym bardziej, że potrzebowałbym chlebaka na NTSC...
to sobie jeszcze troche poczekam
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Battle Fantasia

Post autor: Di »

s[h/z]inden pisze:tym bardziej, że potrzebowałbym chlebaka na NTSC...
Gra ma blokadę regionalną? Z tego co wiem, to PS3 sama w sobie nie ma blokady regionalnej. Mają ją niektóre gry.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Battle Fantasia

Post autor: Action »

s[h/z]inden pisze:animacja jest sztywnawa, jak to zwykle w gierkach Arc'a xD
IMO świetna, jak i cała oprawa (coś takiego powinien zrobić Capcom tworząc SF4 :))
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Battle Fantasia

Post autor: s[h/z]inden »

Di pisze:Gra ma blokadę regionalną? Z tego co wiem, to PS3 sama w sobie nie ma blokady regionalnej. Mają ją niektóre gry.
jeden gosciu z PS3 udzielal sie na naszym forum.
mial wszystko aby odpalic GGAC na PS3, jednak byla na europejskim chlebaku blokada regionalna xD, i nie pogral se w AC...

a ja bede dalej wybrzydzać, co do tej gierki... jedyne co uwazam za fajne, to to, ze design postaci kojarzy mi sie bardzo z ''Legend of Mana'' na PSX i to jest cholernym plusem.

naucze sie grać Watsonem i Was wszystkich porozwalam XD... założę się, że Watson jest lowestem tej gry.

[ Komentarz dodany przez: Action: 30-04-2008, 16:36 ]
No tu się udziela paru ludków z PS3, a to chyba "nasze" forum :D ; )
^polał sobie ze mnie xD^
Ostatnio zmieniony 30-04-2008, 15:52 przez s[h/z]inden, łącznie zmieniany 1 raz.
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Battle Fantasia

Post autor: Aserot »

Czemu dlatego że taki malutki jest :P.

Mnie jak na razie oprawa się podoba właśnie za klimat. Co do samej gry to chętnie bym Deathbringera i Coyori przetestował.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Battle Fantasia

Post autor: Di »

s[h/z]inden pisze:
Di pisze:Gra ma blokadę regionalną? Z tego co wiem, to PS3 sama w sobie nie ma blokady regionalnej. Mają ją niektóre gry.
jeden gosciu z PS3 udzielal sie na naszym forum.
mial wszystko aby odpalic GGAC na PS3, jednak byla na europejskim chlebaku blokada regionalna xD, i nie pogral se w AC...
Ale AC to gra na PS2, a ja mam na myśli gry na PS3. To, że na PS3 jest blokada na gry z poprzednich konsol to wiem ;)
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Battle Fantasia

Post autor: s[h/z]inden »

Aserot pisze:Czemu dlatego że taki malutki jest :P.

Mnie jak na razie oprawa się podoba właśnie za klimat. Co do samej gry to chętnie bym Deathbringera i Coyori przetestował.
jo! wlasnie dlatego... taki neco-arc, lowest xD, z najnizszym atakiem, najslabszym defem i w ogole bez mozliwosci na kombosa.

deathbringer to bedzie tania szmata, podobnie jak freed (juz ktos porownal freeda do slayera tej gry xD). moze ten tlusty krasnolud okaze sie ciekawy? nie wiem... ale jednego jestem pewien... bede tepił cedric'a jak sie bedzie tylko dawało, bo jest bardziej gejowski od bridgeta i benimaru razem xD
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Battle Fantasia

Post autor: eq2D »

s[h/z]inden pisze:benimaru
Offtop.

To nie pedalstwo, to metroseksualizm, hehe.
Obrazek
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Battle Fantasia

Post autor: s[h/z]inden »

Action pisze: IMO świetna, jak i cała oprawa (coś takiego powinien zrobić Capcom tworząc SF4 :))
Że tak sobie pozwolę odświeżyć temat i przy okazji skomentować.
Tak, zrobili to, jak przeglądam sobie komentarze teraz do jednego z video a-cho, gracze o tym wspominają :D.

Jak sobie kupię nową konsolę (kilka miesięcy pewnie), to na pewno Battle Fantasia dołączy do moich tytułów.
Dobry humor, przyjemna grafika, tylko z tego jak grają ludzie, to widzę balans pokroju SF3rdS, gdzie Coyori wszystko kroi :D
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sammy / Arc System Works”