Mortal Kombat Annihilation Cup

Dział poświęcony rozgrywkom online we wszystkie odsłony Smoczej Serii, poczynając od klasyki 2D, m.in. Mortal Kombat II i Ultimate Mortal Kombat 3, a na Mortal Kombat na PlayStation 3 i Xbox 360 kończąc.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
slay3r2
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 28-03-2011, 12:13
Ogrywam: UMK3, MK9, SSF4, IGU

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: slay3r2 »

Dobrze prawicie, już powinniśmy zaczynać turniej MK2. Liczę że organizatorzy posłuchają powyższych głosów i określą jakiś termin. Natomiast w razie braku motywacji trzeba wyciągnąć konsekwencję. Takie odwlekanie tylko irytuje i człowiek traci chęci na dalsze gry. Kończcie już to MK1 bo mi spieszno pograć w UMK3 !
Johnx stawiaj serwer :P
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Chris »

Doink 5 - 3 Chris / Martins

Bardzo wyrównane walki. Naprzemienne prowadzenie praktycznie przez cały czas. Doink miał więcej szczęścia i przy stanie 3-3 i 1-0 w rundach dla mnie na dangerze odwrócił losy spotkania i podbudowany tym zwycięstwem dojechał do końca meczu.
Obrazek
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Adept »

Ehh zawiodłeś mnie Chris... Teraz będę musiał walczyć z Doinkiem czego nie chcę, bo on już mnie na celownik wziął ;)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: KRELIAN »

Nie dałem terminu z prostego powodu. Została praktycznie sama 'śmietanka znajomych ziomali', więc po prostu uznałem że większość sama wyrobi się błyskawicznie i nie trzeba będzie nikogo poganiać - to nie turniej TTT2 gdzie nie widziałem na oczy 3/4 osób tylko ekipa z którą się jadło kulturalną kolację u Chrisa przy wspólnym stole ;].

Nie widzę problemu aby od następnego turnieju wyznaczać konkretne terminy zarówno w grupie jak i DE.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Adept »

Ja byłbym za. Bo znajomi znajomymi, ale w jakieś ramy czasowe trzeba to ująć, to już kompletnie się rozleniwiłem w graniu :D
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Doink »

No i wziołech łopata, wróciłech z pola, narzuciłech nań Chrisa i ze powrotem na pole łolaboga. Walki wyrównane jak ktoś chce zobaczyć, to mogę udostępnić. Na leg graby przygotowałem się nieco, dzięki radom Vertstera :) i jeszcze poparłem to materiałem filmowym. Jak widać nie wystarczy tylko grać, ale trzeba się też przygotować teoretycznie na pewne motywy. Dzięki za walki Chrisu.

Adept I'm cumming, znaczy coming for you. :P
Obrazek
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Vert »

No to zostały dwa mecze. Jakbyśmy spięli dupska, to możemy zakończyć to dzisiaj...;]

Doink pisze:
Adept I'm cumming, znaczy coming for you. :P
ROTFL
Anthrox
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 27-09-2007, 21:49
Ogrywam: MK2
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Anthrox »

Dawaj Doink na YT z komentem :]
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Doink »

johnx pisze:Wszystko stało się jasne dopiero dzisiaj, gdy Hauwa wysłał mi link do filmiku, który pokazuje, że po jednym leg grabie Sonyi wystarczy nacisnąć D+HK i infinit zostaje przerwany.
Nieprawda, że zostaje przerwany.Przy dobrym (raczej perfekcyjnym) timingu robiącego infinita Sony'ą jest on nie do zablokowania. Można wsadzić też uppercut'a, nie tylko dół+HK.
Obrazek
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: WolfBogard »

Witajcie Kombatanci po dlugiej przerwie zdecydowalem, ze wroce do gry jako iz pomalu MK9 w polszy umiera. Poza tym stesknilem sie za klasyka :)

Co na obecna chwile sie tu dzieje - kto gra, co gramy ?

Pozdrawiam all i licze na wyrozumialosc ;>
Obrazek
Awatar użytkownika
hauwa
Elite player
Elite player
Posty: 105
Rejestracja: 23-12-2010, 14:01
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: hauwa »

WolfBogard pisze:Witajcie Kombatanci po dlugiej przerwie zdecydowalem, ze wroce do gry jako iz pomalu MK9 w polszy umiera. Poza tym stesknilem sie za klasyka :)

Co na obecna chwile sie tu dzieje - kto gra, co gramy ?

Pozdrawiam all i licze na wyrozumialosc ;>

eeeee Baraka !!!!!! :) ...wracasz w najbardziej odpowiednim momencie czyli zemsta w mk 2 :hyhy:( kumaci wiedzą ) ......... a puźniej będzie eeeee Stryker !!!! Syn marnotrawny powrócił..... Radujmy się !!!!!
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: WolfBogard »

No zbijecie mnie wszyscy jak trza :) ale co tam xD Ciesze sie, ze nadal gracie :)
Potrzebuje jakas aktualna paczke Emu+Romy....
I moge pomalu zaczynac :)
Obrazek
Awatar użytkownika
johnx
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 20-03-2012, 00:48

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: johnx »

WolfBogard pisze:Potrzebuje jakas aktualna paczke Emu+Romy....
https://dl.dropbox.com/u/87710431/Morta ... ection.rar
Na tym większość gra. Wypakuj i gotowe. Emu MAME 0.67 + Romy: MK1 [rev. 5.0], MK2 [rev. L3.1], MK3 [rev. 2.1] oraz UMK3 [rev. 1.2]. Klawisze ustawiasz wchodząc do menu przyciskiem TAB ---> Input this game. Kaillera chat domyślnie ustawiony na literę T.

@Doink - myślę, że o perfect timing raczej trudno i w większości przypadków, uda się przerwać ten infinit. Ale fakt, wcześniej o tym nie wiedziałem. Ile się człowiek może na samym forum nauczyć.
Awatar użytkownika
sla82
Student
Student
Posty: 64
Rejestracja: 20-03-2009, 15:27
Lokalizacja: Kraków
Ogrywam: mk, ssf4ae
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: sla82 »

Proszę jak FB dobrze działa :) Moon, jeszcze Taza namów co by faktycznie swoich sił w klasykach spróbował :)
Obrazek
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Vert »

Widzisz Bogard, MK9 w Polsce zdechło bardzo szybko, klasyka nie umiera nigdy!
Swoją drogą jak w MKII będzie równie wysoki poziom, co w MK1, to może być bardzo ciekawie, więc zaopatrz się w jakąś maść na opuchliznę!

Aaa i ściągnij też Mame064;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat - Test Your Might!”