Magia Ekranu - Łyk-tur vol.2

Nowy cykl turniejów Weekend Cup to innowacyjne przedsięwzięcie szybkich, regularnych rozgrywek. Inicjatywa Honmaru skierowana do graczy ceniących intensywne emocje i pojedynki odbywające się w sposób ciągły, za jednym podejściem.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Magia Ekranu - Łyk-tur vol.2

Post autor: mg1987 »

[center]Obrazek[/center]

Film z udziałem Jean-Claude Van Damme'a nie był może zbyt wysokich lotów, niewiele też miał wspólnego z serią SF (poza postaciami). A jednak nakręcenie go przyczyniło się do zapoczątkowania tego turnieju. To na jego podstawie powstała gra - gra sygnowana logiem Capcomu, gra która powstała ma podstawie filmu, który powstał na podstawie gry, gra w której staniemy teraz w szranki - Street Fighter The Movie (The Game).

Jak widać jest to drugi z, popularnego, cyklu turniejów - Łyk-tur. Jako, że pierwszy cieszył się umiarkowanym powodzeniem, postanowiłem nieco odświeżyć jego formę. Nadal trwa tydzień i nadal walczymy każdy z każdym. Punty będą liczone z rozegranych walk, nie ma żadnych walkowerów. Jednak tym razem wszystko odbędzie się bez udziału Henia (nie sprawdził się), a normalnie przez nasz system turniejowy. Gdyby, jakimś cudem, zebrała się większa liczba chętnych - to rozegramy normalny turniej z podziałem na grupy, rundą drugą itp. Z tym, że terminy będą wtedy bezwzględnie dotrzymywane.

Co do zasad - banów na postacie brak, walki do 5 wygranych. reszta do znalezienia w uniwersalnym regulaminie Honmaru.

Linki:
Emulator
Kaillera P2P
[hide]
Rom
[/hide]

Start: 01.02.2013
Koniec: 07.02.2013

Zapisy
Strona turnieju w systemie
[center]Podium[/center]
[center]
1 Martins
2 SubZero
3 wf6608[/center]
Ostatnio zmieniony 06-02-2013, 18:30 przez mg1987, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Magia Ekranu - Łyk-tur vol.2

Post autor: Martins »

Oł Je!!!! Łyk-Tur zmienia ludzi...Oczywiście się zapisuję i się postaram przez cały czas trwania imprezy dokonać rzeczy niemożliwej, czyli obronić honor tego pamiętnego cuda kinematografii!!! Bison, miej się na baczności, idziemy uwolnić Charliego!!!
Ostatnio zmieniony 01-02-2013, 23:13 przez Martins, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Magia Ekranu - Łyk-tur vol.2

Post autor: Action »

MAMEHub? Czy ktoreś z platform typu Supercade zaczelo to emulować? :D

A nie, przepraszam, moje niedopatrzenie... zreszta napisałem to i tak tylko dlatego by zdobyć roma:P
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Magia Ekranu - Łyk-tur vol.2

Post autor: TeeVar »

MG ale to dziala na 0,67 normalnie, trzeba sprawdzic tylko online.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Magia Ekranu - Łyk-tur vol.2

Post autor: mg1987 »

Ok, ale wersja 0.67 jakiego emu? Zresztą grac można na dowolnej platformie, mame plus plus podałem jako sugestię bardziej.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Magia Ekranu - Łyk-tur vol.2

Post autor: SubZero »

Pewnie MAME32k 0.67. Działać działa, ale 0.67 czasami ma fochy (np. u mnie raz idzie od strzała, a innym razem ni cholery), więc dobrze mieć alternatywę.

A MAMEHub to połączenie zalet kaillery p2p i serwerów - połączenie jest bezpośrednie (p2p) a dodatkowo mamy 'serwer' z czatem (no i działa całkiem nieźle).
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: Magia Ekranu - Łyk-tur vol.2

Post autor: wf6608 »

Wybacz, moja klawiaturo.. czas na masherkę (tak - chcę dostać dostęp do ROM-a :P)
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Magia Ekranu - Łyk-tur vol.2

Post autor: mg1987 »

Turniej uważam za rozpoczęty.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Magia Ekranu - Łyk-tur vol.2

Post autor: SubZero »

IT HAS BEGUN!!!
...
a sorry, to nie to uniwersum :P

Anyway pierwszy pojedynek za nami

TeeVar (Chun Li) 3:5 (Cammy) SubZero

TV lekko doszedł do stanu 3:0, ale potem chyba mu się znudziło i Kylie odrobiła straty.
GG i thx.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Magia Ekranu - Łyk-tur vol.2

Post autor: Martins »

Zaczęło się....

Po latach rozłąki Czołówka Polskiego (o świecie nie wspominając) Street Fightera The Movie znowu szerzy chaos, przemoc i rozbestwienie na spokojnych stronach Honmaru. Ostrą ropierrrrrrrduchę czas zacząć!!! Tylko czołowa piątka światowego rankingu odważyła się zapuścić w brudne zakamarki tego tematu i nikomu spoza tej elitarnej grupy radzę się tu nie pokazywać, jeśli szanują swoje zdrowie oraz życie. My nawet niezaczepieni wpadamy w niekontrolowaną furię...Powtarzam: przybysze z jasnej części portalu odwiedzając ten elitarnie-slumsowski temat mogą wrócić do domowych pieleszy w bodybagach. Żeby nie było, że cIĘ nie ostrzegaliśmy ewentualny lamusofrajerze...Igrzyska Brutalności I Ulicznego Skilla uważam za otwarte...

Po rozegraniu wszystkich bójek ranking zostanie zaktualizowany (oczywiście zwracam swoje słowa poprzedzone myślami tylko do kumatych z kulami).
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Magia Ekranu - Łyk-tur vol.2

Post autor: SubZero »

Jedziemy dalej

mg1987 (Zangief, Blade, Ryu) 4:5 (Cammy) SubZero

Na początku dość równo, później mg wybrał szotosa co mogło się skończyć marnie dla Kylie, ale przy stanie 4:4 oponent wrócił do radzieckiego zapaśnika ("wolę porażkę Zangiefem, niż zwycięstwo hadokenem :P") co przechyliło szalę na moją korzyść.
GG i thx.

Martins (Vega, Zangief, Ken, Sagat, Balrog) 5:2 (Cammy) SubZero
Lagowało trochę, ale to żadne wytłumaczenie :) Sagat mnie zaspamował tajgerami, Gief wyściskał a do tego Vega pochlastał (i graj tu z takimi).
GG i thx.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Magia Ekranu - Łyk-tur vol.2

Post autor: Martins »

SubZero (Cammy) 2:5 Martins (Vega, Sagat, Zangief, Ken, Balrog) ALE ROZPIERDUCHA W HONMAROWYCH SLUMSACH!!!

Nie mówiąc o galimatiasie z powodu wojny domowej w fikcyjnym państwie Shadowloo...

Aktualny lider światowego rankingu Sub, rozpoczął z bardzo wysokiego C, punktując tajemniczego wojownika w masce wszędobylską Cammy, aczkolwiek ostatecznie to ja krzyknąłem "arriba" na końcu tego jakże wyrównanego starcia. Następnie Cammy na rozkaz Pułkownika i Serżanta Williama F. Guila miała namierzyć i schwytać handlarza bronią, niejakiego Viktora Sagata, który podejrzewany był o kontakty (o konszachtach nie wspominając) ze sprawcą całego zła, Generałem Bisonem. Misja okazała się dość problematyczna gdyż po niedługim śledztwie wydało się, iż jej cel potrafi spamować TajgerShotami, a podobno tajemnicza opaska, która dodaje wątpliwego uroku jego facjacie skrywa coś naprawdę niepokojącego...

Po dwóch średnio udanych starciach przyszła pora na prawą rękę Bisona, potężnego Rosjanina Zangiefa. Tu nie było już zmiłuj, skromne wojskowe dziewczę wyciągnęło z delikwenta wszystkie informacje niezbędne do namierzenia okrutnego dyktatora. Zangiefa próbował ratować drobny złodziejaszek Ken Masters, pracujący dla Bisona, ale będący wtyczką Serżanta Williama F. Guile'a. Bezskutecznie.... Po raz kolejny na arenę wkroczyli handlarze bronią - Victor oraz Vega. Zanim położyli na niewinnej dziewczynie swoje brudne od ciemnych interesów łapska, uratował ją bokser Balrog, który to szuka zemsty na Bisonie oraz Viktorze za niegdysiejsze krzywdy....

Podsumowując: Shadowloo płonie!!! Brud, smród i zniewieściałość na ulicach udziela się każdemu i pcha znienacka w plery niczym starożytne ostrze Brutusa. Przetrwają tylko najtwardsi...

P.S. Kluczowa walka dla całego spotkania, to konfrontacja numer pięć, gdzie mililitry energii zdecydowały o tym, iż to torreador triumfował nad wojskową wysłanniczką sił dobra.
A wszystko działo w tajemnej bazie Bisona...

Wystąpili (in order appearance):

Cammy...........Kylie Minogue

Vega...................Jay Tavare

Viktor Sagat..........Wes Studi

Zangief.....Andrew Bryniarski

Ken Masters...Damian Chapa

Balrog................Grand Bush
Ostatnio zmieniony 02-02-2013, 18:45 przez Martins, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Magia Ekranu - Łyk-tur vol.2

Post autor: mg1987 »

mg1987 (Zangief) 3-5 (Sawada, Balrog, Sagat, Ken, Ryu, Akuma) wf6608
Co tu dużo pisać - odbijanie projectili pięścią w wykonaniu Zangiefa i mashowanie przycisków. Ale zabawa świetna. :P
GG.
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: Magia Ekranu - Łyk-tur vol.2

Post autor: wf6608 »

SubZero (Cammy) 5:3 (Bison, Sawada, Ken, Sagat, Ryu... jakoś tak) wf6608

Szotosi, spam Tiger Shotami, lagi... nic nie powstrzymało Cammy i jej pośladków.

GGs.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Magia Ekranu - Łyk-tur vol.2

Post autor: mg1987 »

Sub idzie do przodu jak czołg.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weekend Cup”