POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Długo oczekiwana kontynuacja kultowego Tekken Tag Tournament

Moderatorzy: caradolph, ModTeam

Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: Komandos »

Tak wogole to dzieki Tobie powstal nasz team Komandos, ponoc wyrzuciles Atiksa i on stworzyl ten team
Nie mogłem go wyrzucić, bo nigdy go w tym teamie nie było nawet :P Poza tym sorry Blaugrana ale taką nachalną reklamą ludzi do teamu nie zwerbujesz. Chyba, że noobków, których i tak już macie dostatek.

BTW O ile w TTT2 ranga jako tako odzwierciedla skilla to w T6 była parodia, nie ma się nad czym rozwodzić.
Awatar użytkownika
BamBam86
Elite player
Elite player
Posty: 130
Rejestracja: 01-11-2011, 21:56
Ogrywam: tekken6
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: BamBam86 »

woochi wyrobiłeś sobie zdanie o mnie oglądając jakiś z dupy filmik lamusa który się jarał że ze mną wygrał na pełnych lagach , samymi grabami i low no to brawo! obejrzyj sobie może moje prywatne filmiki zanim zaczniesz mnie streszczać... czemu mi tak ciężko teraz range wbić w ttt2... nie wiem czy zauważyłeś ale jak dla mnie te gry się różnią... już niema standardowego schematu steva które siadały na tych wszystkich emperrorow ( mowa o low i innych fantastycznych zagrań które były bardzo rzadko blokowane z przyczyn wiadomych ) bo teraz dostane blok z wybitka albo kilka zejść itp... działa w ttt2 movment gdzie trzeba się na biegać za postacią bo wszystko w dystansie , a nie w t6 tyczki praktycznie i wymiana ciosów który szybciej cios wejdzie na lagach ...
jak rozegrałbyś 8000tys. walk nie wliczając wcześniejszych profili pewnie sam byś się przekonał że wystarczy strategia która po prostu działała przy takich warunkach gry... no i jeszcze jedno w t6 radziłem sobie z rożnymi ludźmi z którymi teraz to mogę pograć w warcaby bo w ttt2 jestem bez szans ...


a to nie komandos mnie wyrzucił tylko mnie nie przyjeli , jak powiedziałem ze jeszcze przegonie backdash team to był śmiech na sali ale to już stare dzieje , niema o czym gadać...

i tak na marginesie chyba pójdę na t6 zacznę przegrywać , zdegraduje się na 7 kyu i może się w końcu ode mnie odpierdolą bo wiecznie to samo aż rzygać się chce czytając tego typu posty na temat mojej rangi w t6!
a ten filmik pokazuje w jaki prosty sposób można było wygrywać w t6 na pełnych lagach... nie trzeba być alfą i omegą i pewnie takim gównem skosiłby nie jednego na zwolnieniach... tylko ten typ to przegiął ze swoją wyobraźnią spammu...
Ostatnio zmieniony 04-02-2013, 00:57 przez BamBam86, łącznie zmieniany 1 raz.
BamBam
Awatar użytkownika
Woochi
Student
Student
Posty: 60
Rejestracja: 27-09-2012, 18:44
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: Woochi »

atikss, moj link mial tylko pokazac caradolphowi, ze miales goda :) ale to tez ciekawe ze umiales grac na emperora a na dana nie :P ja wiem swoje, ale bez spin, nic do Ciebie nie mam

pozdro
Woochi aka KBB
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: blaugrana20 »

a to sorry Komandos zle zrozumialem Atiksa "my faul" ale co do Twojej wypowiedzi o nobach to trochu przegiales , to ze masz totalny brak szacunku dla innych graczy lub to ze maja nisza range ewentualnie gorzej graja nie znaczy ze Oni sa noobami , naucz sie troche kultury bo opinia o Tobie w swiecie Tekkena nigdy sie nie zmieni

ps: I daruj sobie teksty typu mam w du*** co o mnie mysla
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: caradolph »

Pozwolę sobie na sprostowanie różnicy między noobem a newbie.
Noob (zapis w leet speak: n00b) – określenie stosowane w slangu użytkowników komputera i internetu oraz graczy komputerowych (szczególnie gier wieloosobowych). Oznacza osobę reprezentującą sobą cechy negatywne lub zachowującą się w sposób niewłaściwy w rozumieniu społeczności internautów lub graczy komputerowych.

Określenie noob ma wydźwięk zdecydowanie pejoratywny, w przeciwieństwie do neutralnego newbie lub newb oznaczających osobę początkującą, nowicjusza.

@Komandos ile mi wiadomo to gracze z Hierarchii wiedzą jak grać w tą grę (przynajmniej większość) i nie robią Ci hajcy na pół osiedla i nie jadą po Tobie jak porąbani, więc określenie noob w tym przypadku jest błędnym określeniem. Newbie to raczej można by powiedzieć o osobie która dopiero co zaczyna jarzyć co to f,f,+2 a nie wie co to EWGF albo CC. Faram. :)
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: Komandos »

naucz sie troche kultury bo opinia o Tobie w swiecie Tekkena nigdy sie nie zmieni
No akurat twoja opinia i opinia twoich internetowych kolegów mnie niewiele obchodzi. Większość najlepszych graczy z polskiej sceny to moi dobrzy kumple i znam ich prywatnie, więc nie wiem o jakim 'świecie' tekkena piszesz. :P
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: surkabm12434 »

Dajcie spokój :D

PS. Co to jest CC? :rotfl:
PUSTO
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: caradolph »

Crouch Cancel.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: Widowmaker.PL »

Ja sie zgadzam z caradolphem, powinien byc jeden krajowy team a nie jakies 3 mniejsze. Zrobcie cos z tym :D
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: blaugrana20 »

nie da rady bylo zebranie mialo byc laczymy sie a tu wyszlo ze tylko paru sobie wezma reszte zostawia wiec wybacz ale najpierw trzeba tu dogadac sie w kwesti zasad a potem reszta a po tamtym nikt nie chce juz sie za bardzo laczyc :)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Frostkazuya
Student
Student
Posty: 61
Rejestracja: 22-02-2010, 12:42
Lokalizacja: Konin
Ogrywam: Tekken, Fight Night, Virtua Tennis
Kontakt:

REKRUTACJA - PolandHierarchy

Post autor: Frostkazuya »

Zapraszamy do naszego teamu na wtf.tekken.com lub
Napiszcie do lidera na PSN - AtikssPoland
lub na [email protected]
Jesteśmy też na Facebook i Youtube pod nazwą TTT2PolandHierarchy

WSZYSCY MILE WIDZIANI !!!!
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken Tag Tournament 2”