Łyk-tur - wybór gier

Nowy cykl turniejów Weekend Cup to innowacyjne przedsięwzięcie szybkich, regularnych rozgrywek. Inicjatywa Honmaru skierowana do graczy ceniących intensywne emocje i pojedynki odbywające się w sposób ciągły, za jednym podejściem.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Łyk-tur - wybór gier

Post autor: mg1987 »

Podawajcie tutaj swoje propozycje gier w które będziemy grać w następnym Łyk-turze.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Łyk-tur - wybór gier

Post autor: KRELIAN »

The Way of the Exploding Fist
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: Łyk-tur - wybór gier

Post autor: wf6608 »

Ja chętnie zagrałbym w któregoś Real Bout Fatal Fury, ale na The Way of the Exploding Fist też bym się pisał.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Łyk-tur - wybór gier

Post autor: mg1987 »

Jako, że Zachariaszowi nie chce się hasła na swoje konto przypominać wrzucam jego propozycję - BB:CT.
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Łyk-tur - wybór gier

Post autor: TeeVar »

The Way of the Exploding Fist - to juz chyba bylo albo cos podobnego
BBCT - wydaje mi sie, ze z tym bedzie troche zamieszania, nie dosc ze trzeba ciagnac porawie 6GB to jeszcze konta zalozyc na gfwl

Rage of the dragon
Ninja Master's
Martial Champion
Killer Instinct (mame lub snes)
cyberbots fullmetal madness

Pewnien jeszcze sie cos wymysli
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Łyk-tur - wybór gier

Post autor: SubZero »

TeeVar pisze:Killer Instinct
Sam bym chętnie w KI poszpilał, ale z naszych testów wynika że wersja arcade nie działa zbyt stabilnie. Pozostaje wersja na NESa, która delikatnie mówiąc jest biedna, no ale z braku laku...
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: Łyk-tur - wybór gier

Post autor: wf6608 »

Krótko mówiąc tytułów godnych ogrania jest tak dużo, że nie wiadomo co wybrać (sam mógłbym jeszcze wymienić sporo "dobrego" gówna).

Jak biedny jest ten SNES-owy KI? Coś poza gorszą grafą bardzo kłuje w oczy? (pytam, bom niezorientowany).
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Łyk-tur - wybór gier

Post autor: J.a.r.e.k. »

Ja oczywiście proponuję World Heroes Perfect
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Łyk-tur - wybór gier

Post autor: Martins »

Jako, że kilka interesujących tytułów już padło, nie będę dodawał nic od siebie. Proponuję zebrać to do kupy przez założyciela tematu i walnąć jakąś ankietę, czy coś w tym guście. Polecam opcję: zaznacz maks trzy gry, w które chciałbyś zrzucić Martinsa z tronu weektura.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Łyk-tur - wybór gier

Post autor: mg1987 »

Niestety Martins, znowu się spóźniłeś, razem z Jarkiem (za twoimi plecami :P ), wybraliśmy kolejny tytuł - World Heroes Perfect. Który zacznę jak będę miał trochę więcej czasu.
Ale, ale - przecież nikt nie powiedział, że wszystko zależy ode mnie - przecież każdy może zorganizować turniej, założyć temat z ankietą itp. itd. Formuła szybkich turniejów została przeze SubZero i mnie przygotowana, a uwierzcie - łyk-tur był tworzony w ten sposób, żeby jak najmniej pracy wymagała jego organizacja (ach to lenistwo ;) ). Tak więc, jeśli macie tytuł który według was nadaje się do starć w większej grupie (no bez przesady - 5 osób to norma u nas), możecie sami zorganizować turniej w niego (tylko może wybadajcie najpierw zainteresowanie). W razie czego służę pomocą.
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Łyk-tur - wybór gier

Post autor: TeeVar »

WHP to niezly random, szczegolnie po ostatnich potyczkach z naszym "komisarzem partyjnym". Zabawa przednia wiec czekam na otwarcie zapisow.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Łyk-tur - wybór gier

Post autor: J.a.r.e.k. »

No, no. Jak słyszę o turniejach w niszówki to aż serce rwie się do walki.
Zwłaszcza w grę, w której zawsze zwycięża miłość.
(Z tej okazji chciałem przekazać pozdrowienia dla Martinsa od Rasputina)
Oj się będzie działo. Czekam na zaproszenia na szalone spary!
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Łyk-tur - wybór gier

Post autor: Martins »

Ponieważ zagrałbym we wszystko z wymienionych minus BB:CT z racji tego, iż nie lubię Zachariasza :P ( a tak poważnie, to TeeVar skutecznie odstraszył mnie 6 gigowymi instalkami i innymi męczarniami z rejestracją), przystanę na narzuconą mi propozycję bez specjalnego musu oraz skrytej dawki antypatii skierowanej do duetu Michał/Jarek. Show must go on! Co do powstania osobnego tematu z ankietą, to chyba raczej nie ma to sensu, skoro istnieje już ten i można podyskutować o tym co, kto, gdzie i kiedy. Dla zainteresowanych: jako, że mam w sobie żyłkę poszukiwacza tudzież explorera, zagram praktycznie we wszystko, co nie wymaga zbyt dużo zabawy z samym uruchomieniem, poza tym możliwość dożywotniego upokarzania Jarka w co bardziej niszowe (przez co ciekawe) produkcje też jest konkretnym motywatorem do ogrywania tego i owego. Pozdro!!!
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Łyk-tur - wybór gier

Post autor: J.a.r.e.k. »

Faza oczekiwania na rozpoczęcie jednego z najkultowszych turniejów tej dekady trwa w niesamowitym napięciu i ciszy. Nie chcąc zaburzać tej wyjątkowej atmosfery, namawiam wszystkich do kontemplowania tego co nieuchronnie nadejdzie patrząc na jedną z lokalizacji na której wszyscy z nas niedługo się znajdą. Pssst, to ja już nie przeszkadzam.

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weekend Cup”