Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: Komandos »

W nagrodę dostaniesz uścisk ręki Kreliana przez internet :P
Awatar użytkownika
Woochi
Student
Student
Posty: 60
Rejestracja: 27-09-2012, 18:44
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: Woochi »

Komandos pisze:W nagrodę dostaniesz uścisk ręki Kreliana przez internet :P
Ewentualnie partyjkę szachów z Krelianem. :P
Woochi aka KBB
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: HiKrush »

A mogę grać białymi? :D

EDIT: A tak serio, to dlaczego ogolono mnie z nagrody i to w przeddzień rozgrywania finału? Liczyłem na breloczek :P
Bagiety już jado
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: KRELIAN »

HiKrush pisze:A mogę grać białymi? :D

EDIT: A tak serio, to dlaczego ogolono mnie z nagrody i to w przeddzień rozgrywania finału? Liczyłem na breloczek :P
Na przyszłość proponuję poczekać przynajmniej na podsumowanie zamiast wyciągać pochopne wnioski, bo nie po to coś wcześniej ogłaszam, żeby później 'golić'. Inna sprawa, że dopraszanie się (choćby pół żartem) o nagrody jeśli nie zostały jeszcze sprecyzowane i potwierdzone, jest co najmniej nie na miejscu.

Dokładne info miałem zamiar wrzucić wraz z podsumowaniem w przeciągu kilku dni, ale skoro temat już ruszył to zwycięzca otrzymuje koszulkę oraz breloczek z motywem TTT2.

Proszę o dane do wysyłki na PM.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: HiKrush »

Oj, bez spiny Krelian, jaja se robię ;) Ani chwilę nie wątpiłem w Twoje słowo, a nawet jeśli nagrody miałoby nie być, to złego słowa bym nie powiedział, bo nigdy nie gram dla nagród. Chętnie bym nawet pół nagrody oddał Caradolphowi, ale niestety, Maga ma mocniejsze argumenty na poparcie stanowiska, że to właśnie jej mam dać koszulkę ;)

Sorasy zatem, że tak się odebrały moje wcześniejsze posty! :padam:
Bagiety już jado
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: KRELIAN »

Luz, z mojej strony zerowa spina, ale skoro wyprzedziłeś fakty to wolałem to wyjaśnić co by nie było wątpliwości.

W następnym tygodniu ruszamy z kolejną inicjatywą. Myślałem również o wspomnianym już trybie solo, ale jak macie inne pomysły to piszcie śmiało.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: HiKrush »

Ban na Combota, nie dlatego, że ktoś nim grał, ale dlatego, żeby nie było przypadków Combota z customem na juggle za 120 solo, szczególnie, jeżeli następny tur ma być właśnie solo.

EDIT: I zapis w regulaminie, że wygrany może, albo nie może zmieniać postaci, bo to jest nieokreślone. Na turach offline wygrany nie może zmieniać postaci i ja jestem za.
Bagiety już jado
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: caradolph »

Solo imo jest teraz najlepszą opcją, która wyeliminuje z taktyki niektórych osób karanie wybitką wytagowywujących się postaci. Poza tym powrót do starego dobrego 1on1 przy takim online jest jak najbardziej dobrym pomysłem. Ban na Combota jest oczywisty i to co HiKrush powiedział. Wygrany nie może zmieniać postaci. Potem można zrobić chociażby team tournament, chociaż nie wiem jak to będzie wyglądać zważywszy na takie eksperymenty za czasów 6.

@HiKrush dzięki za inicjatywę z połową nagrody, ale nie wypada w tym momencie kłócić się z kobiecymi argumentami na temat tekkenowej mody. :P
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: Komandos »

Solo jest słabe, ale można zagrać dla odmiany. Team tournament raczej nie wypali, bo do tego trzeba naprawdę dobrej organizacji i gonienia ludzi z terminami. W T6 jakoś udało się dociągnąć turniej do końca ale drugi raz bym się za to nie zabrał.
Awatar użytkownika
NoStress_PL
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 89
Rejestracja: 10-03-2012, 15:57
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: NoStress_PL »

Turniej solo jest dobrym pomysłem : D,piszę się na to!
Cara,pamiętam jak w team tournament byliśmy w jednej drużynie! Jeśli się nie mylę :D a chyba się nie mylę,bo z tego co mi wiadomo mieliśmy nazwę " Świat Disney'a " (?) i był Olek,Ty i ja :3 dość dawno,bardzo dawno. :D
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: caradolph »

Było, było :D To był Polish Online Tekken Crash :P. To ja jestem finalnie za solo mode. Taka odskocznia od zwykłego taga będzie dobra.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: Komandos »

Były w sumie dwie edycje turnieju drużynowego w T6 Online. Pierwszą ja prowadziłem i brało udział aż 14 teamów. To był jeden z większych turniejów w historii Honmaru. :P
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: MrVeron »

teamowy tur to fajna sprawa, ale wtedy trzeba sprawdzac zapisujacych sie pod katem pozniejszego uczestnictwa - zbyt wiele ossob najpierw drze jape, ze sie zapisuje, a potem sluch po nich ginie, szczegolnie po kilku porazkach na poczatek.
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: HiKrush »

W razie timówki ja mam ekipę 3 ludzi na pewno.
Bagiety już jado
Pat007
Beginner
Beginner
Posty: 28
Rejestracja: 20-09-2012, 11:03
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: Pat007 »

Co do tura solo ciekawy pomysł, chociaż sam nie wiem co bardziej denerwuje - jedna, czy dwie Xiayki NoStressa ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”