Survival Horror

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Survival Horror

Post autor: JJK »

W tej chwili chyba jedyny z tytułów, na którego odświeżoną (pełną gębą) wersję bym się pokusił, mimo że pierwowzór nadal jest grywalny i klimatyczny.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Survival Horror

Post autor: KRELIAN »

Ktoś chętny na RE 1,5? ;]
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
byfyj
Student
Student
Posty: 48
Rejestracja: 05-10-2012, 20:00
Lokalizacja: Rydułtowy
Kontakt:

Re: Survival Horror

Post autor: byfyj »

http://osemtv.com/watch_video.php?v=521U77RK1Y8G[list] polecam dla fanów czesci film Resident Evil Damnation rozpie..... jak dla mnie to Resident evil 2 było najlepsze 1wszy filmik z lizandrem jak ujrzałem to masakra wtedy ta grafika mnie rozwalała [/list]
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Survival Horror

Post autor: Oscar »

KRELIAN pisze:Ktoś chętny na RE 1,5? ;]
No pewnie! To jest na pc ?

Edyta
Eee daj spokój z tym. RE2 w dodatku jakieś zbugowane. Przeszedłem kawałek Elvirą czy jak jej tam spotkałem zombiaka i postać mi znika tzn. dla jasności większej chciałem iść za nim do szarych drzwi i jakby wchodzi mi w ścianę.
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Survival Horror

Post autor: SubZero »

A czego się spodziewałeś? W końcu to wersja alpha RE2.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Survival Horror

Post autor: KRELIAN »

Oscar pisze: Eee daj spokój z tym. RE2 w dodatku jakieś zbugowane. Przeszedłem kawałek Elvirą czy jak jej tam spotkałem zombiaka i postać mi znika tzn. dla jasności większej chciałem iść za nim do szarych drzwi i jakby wchodzi mi w ścianę.
Jeszcze kilka lat temu lud dałby się pokroić za możliwość odpalenia tej wersji. W końcu Capcom udostępnił kod i wrzucona tu kopia została nieco podrasowana przez fanów. Lepiej późno niż wcale, choć od tamtego czasu urok nieco odleciał stąd takie reakcje nie mogą dziwić. W każdym razie prace ponoć wciąż trwają, chociaż gra nigdy nie została dokończona więc to raczej ciekawostka.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Survival Horror

Post autor: Komandos »

Ciekawostka spoko, ale dobrze, że capcom zrobił jak zrobił, bo RE2 to jedna z najlepszych części, a to byłby średniak raczej :P
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Survival Horror

Post autor: JJK »

RE 2 to moja ulubiona część serii, ale z twierdzeniem że jej pierwotna forma jest średnia się nie zgodzę. Nie ma najmniejszego sensu porównywać czegoś co jeszcze nie powstało do jakiegokolwiek produktu, który już został opublikowany. Ale jak już mamy porównywać zamysły twórców... To co zostało udostępnione (kod), nie odzwierciedla całości projektu nawet w ułamku procenta. Długo wcześniej do sieci przeniknęła masa mniej i bardziej potwierdzonych informacji o porzuconych pomysłach. Wśród nich były również oficjalne dokumenty i concept arty, przedstawiające tak kreatywne idee (ale wyważone a nie przesadzone), że stawiając je przy tym co kilka lat później wyleciało z głów ludzi odpowiedzialnych za ostateczną część 4 (której to alpha wersja moim zdaniem była znacznie ciekawsza/miała większy potencjał), a tym bardziej dalszych, można tylko opuścić głowę w poczuciu przykrości.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Survival Horror

Post autor: KRELIAN »

Same here, interakcja zombiaków z obiektami, płonące i obdarte ze skóry, design będący bardziej ukłonem w stronę RE1... sporo tego było i nie było opcji na 'średniaka', ale tego już się nie dowiemy.

Alfa RE4 też pewnie się gdzieś ukrywa, oby tylko nie wyszła w dobie PS4 bo znów ktoś napisze że bieda.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”