Olsztyn XArena 13 Kwietnia

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

ODPOWIEDZ
Exil
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 04-03-2013, 22:12

Olsztyn XArena 13 Kwietnia

Post autor: Exil »

Witam!

Jestem tutaj nowy, jak i w społeczności tekkena :) Na imię mi Wojtek.

Jak już mamy to za sobą, to spieszę napisać, z czym przychodzę.

W dni dzisiejszym byłem porozmawiać z właścicielami Xareny w Olsztynie na temat turnieju w StarCrafta 2. Przy okazji padła propozycja zorganizowania turnieju w Tekkena Tag Tournament 2. Bar dysponuje 2 konsolami (xbox) z tv 60 cali z TTT2. Z tego co zauważyłem, to chyba większość gra na ps3. Myślę, że nie byłoby problemu podłączenia ps3 na czas turnieju, jeśli znalazły by się osoby z konsolami (sam mam ps3, więc mogę udostępnić) i grami. Jeśli byłoby sporo osób z konsolami, można by było załatwić 2, może nawet 3 albo i 4 dodatkowe TV 42 cale.

Na tą chwile udział myślę, że byłby bezpłatny, chyba że chcielibyście koniecznie jakieś wpisowe aby nagrody były wyższe.

Co do nagród, to klub zaoferuje na pewno jakieś fajne vouchery do wykorzystania w barze, może jakieś dodatkowe nagrody:) Zobaczymy jak z popularnością.

Tutaj prośba. Jeśli ktoś chciałby pomóc w organizacji itp, to zapraszam do kontaktu:
exil12 (małpka) gmail.com
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Olsztyn XArena 13 Kwietnia

Post autor: caradolph »

Dammit, wybrałbym się, ale od 12-20 kwietnia jestem niedostępny a tu wreszcie coś offline jest. :P
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Exil
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 04-03-2013, 22:12

Re: Olsztyn XArena 13 Kwietnia

Post autor: Exil »

to jest planowane na cykliczną akcję :) więc nie straconego tak myślę
VanDarkholme
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 31-05-2010, 16:15

Re: Olsztyn XArena 13 Kwietnia

Post autor: VanDarkholme »

w 2D też coś troche gra wasza ekipa?
backdash.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”