"Siemka jestem tu nowy..."

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: mg1987 »

Eileen pisze:No to jedziemy.. Agnieszka się nazywam. Młoda jestem. Pogrywam sobie w Tekkena, Mortal Kombat i inne pierdoły na ps3 (coś w rodzaju Infamous, Silent blood curse). Zaczęłam grać w bijatyki od 4 roku życia gdyż tym zaraził mnie mój brat. Na laptoku lubię sobie pogierzyć w RPGi i oglądać anime.
Trafiłam tu aby poszukać ludzi o podobnych zainteresowaniach co ja, bo w moim otoczeniu same ciemniaki :D
Widzę, że jednak ktoś jeszcze z Lublina trafił na Honmaru. Witamy.
Awatar użytkownika
honmar
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 12-03-2013, 16:33

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: honmar »

Jakoś dawno nikt nowy się nie przedstawiał. To może ja. Jestem świewżakiem,wesołym, kochającym przygody, muzykę i film. Mam na imię Grzesiek. Lubię spacery, wycieczki tak rowerowe jak i piesze. Lubię też sobie pograć na kompie i mam nadzieję, że będzie mi na tym forum dobrze ;), znajdę przyjazne dusze z którymi czasami będę sobie mógł podyskutować. Serdecznie pozdrawiam.
Co bardziej dokuczy,to prędzej nauczy.
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: bartaaz »

Cześć Grzesiek. Grasz w jakieś gry video?
SHUN GOKU SATSU A.K.A RAGING DEMON
Awatar użytkownika
honmar
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 12-03-2013, 16:33

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: honmar »

Ostatnio przesiaduję często na Fejsie, mam też kilka w domu i pykam sobie na PlayStation
Co bardziej dokuczy,to prędzej nauczy.
Scientist
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 06-11-2013, 00:46

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: Scientist »

Cześć, na imię mam Grzesiek.

Dopiero niedawno odkryłem to forum. Cieszę się, że takie istnieje, a 'stare' gry (np. Tekken 3) dalej są na chodzie. Jestem wielkim fanem właśnie takich gier (premiera ~2000r.). Moimi ulubionymi pozycjami do rozgrywki internetowej są GTA2, Re-Volt, Worms World Party.

Moja styczność z Tekkenem. Grałem w: Tekken 2, Tekken 3, Tekken Tag Tournament, Tekken 5 (oraz przez krótką chwilę w Dark Resurrection). Choć trzecią część poznałem dopiero kilka dni/tygodni temu, to już uważam, że jest ona moją ulubioną (mimo braku Kazuya'i i mimo tego beznadziejnego Ogra).

Czym się interesuję? Lubię czasem zedytować jakiś element w grze. W Tekkenie 3 ostatnio sprawdzałem czy łatwo można zrobić spolszczenie. Odkryłem, że łatwo (bez rozszyfrowywania tablic - jakoś tak nazywają to ci bardziej zaawansowani moderzy). Może niedługo poszperam sobie w teksturach. Oprócz tego lubię sobie posłuchać muzyki (Coma, My Chemical Romance etc.). Czasem rysuje w szkolnych zeszytach (np. Jina). Może to niektórych zadziwić, ale lubię się uczyć fizyki (i niczego więcej, żeby nie było). Fizyka to jedyny przedmiot szkolny, który mnie kręci, więc planuję dobrze napisać maturę rozszerzoną.

To chyba ode mnie na tyle. Mam nadzieję, że będzie nam się miło rozmawiało na forum.

P.S. Czy, żeby grać w TK3Online trzeba mieć odblokowane porty w routerze (tak jak w przypadku GTA2 Online)?
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: mg1987 »

Możesz odblokować domyślny port kaillery - 27886, albo użyć innego który już masz otwarty. Wedle uznania.
Scientist
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 06-11-2013, 00:46

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: Scientist »

Dzięki za info. Jak będę miał czas, to znajdę jakiś poradnik i odblokuję (a przynajmniej się postaram) ; >.
DzikiBen
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 02-03-2014, 15:55

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: DzikiBen »

Cześć Wam. Nazywam się Piotrek, jestem sobie studentem, pisarzem wannabe, sporo czytam i słucham (nie sądzę, żeby kogokolwiek stąd interesowały szczegóły, dlatego sobie odpuszczę). Ostatnio (zbyt) dużo czasu poświęcam na granie w TTT2 i nie będę ukrywał, że właśnie dlatego założyłem konto na honmaru. Wszelkie mordobicia poza Tekkenem, Soul Blade'em i Soul Calibur'em (ten dreamcast'owy to naprawdę masterpiece) są mi właściwie obce.

W gierkę poczynam sobie od lipca i nie spodziewałem się, że pochłonie mnie tak mocno, a już zwłaszcza, że zarejestruje się na forum o bijatykach. :D Jeszcze kilka miesięcy temu nie wiedziałem czym jest EWGF, choć z Tekkenem mam styczność od 2003 roku, kiedy chodziłem do kawiarenki i za piątaka pocinałem w czwórkę (swoją drogą taka sobie ta część była) na PS2. Miałem szaraka i na nim pogrywałem też w dwójkę (byłem wtedy dzieciakiem i Devil Kaz mnie przerażał. muzyczny theme, nastrój, "TWOAH" Kaza - T2 jest dzisiaj średnio grywalny, ale dalej ma coś co wiele głupich ssaków naczelnych nazywa 'duszą' ;)) i trójkę.

Tak więc no, myślę, że będzie spoko. Miło mi i tak dalej, sparingi i sesje mile widziane, choć uprzedzam - graczem jestem jeszcze przeciętnym. Mój main team to Kazek i Heniek (brawler), choć punishment ssie pałę. :D
VKTP
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 18-04-2014, 08:14
Lokalizacja: PL
Ogrywam: Street Fighter X Tekken PS Vita
Kontakt:

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: VKTP »

Witam wszystkich "walczących" ;)
Z tej strony Wiktor, 32 lata, praktycznie wychowałem się na serii Street Fighter, ponieważ jestem już starym dziadem ;). Zacząłem swoją przygodę od Street Fightera II na komputerze Amiga. Pasja do bijatyk pozostała na resztę mojego życia, do czasów obecnych.
Obecnie męczę SFXTekken na Playstation Vita, oraz zacząłem treningi w Super Street Fighter IV Arcade Edition - przed wyjściem Ultra.
W najbliższym czasie muszę sobie sprawić jakiś skromny Arcade Stick, ponieważ gra na padzie jest strasznie męcząca dla mnie...
Można mnie znaleźć na Steamie - nick VKTP, oraz na Playstation Network - nick LordYazz.
Chętnie posparował bym z wami jeśli ktoś był by chętny.
I to tyle jak na ten czas ;)
Pozdrawiam, i liczę na ciekawe znajomości z wami.
Awatar użytkownika
hut66
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 30-01-2016, 08:42
Lokalizacja: Lublin

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: hut66 »

Witam :)
chcialem sie przedstawic:
Imie: Daniel
Wiek:30
Hobby: muzyka (reggae), komp i praca
Ulubione gry: Mu , tekken3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”