Poradniki wideo do TTT2 oraz innych bijatyk - kanał youtube

Długo oczekiwana kontynuacja kultowego Tekken Tag Tournament

Moderatorzy: caradolph, ModTeam

ODPOWIEDZ
Nerobianco
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 05-11-2009, 11:55
Ogrywam: Mortal Kombat, TTT2, Soul Calibur V
Kontakt:

Poradniki wideo do TTT2 oraz innych bijatyk - kanał youtube

Post autor: Nerobianco »

Cześć kochani! Ten temat to w pewnym stopniu informacja że coś takiego powstaje a z innej perspektywy jest to jednak moja bezczelna reklama, ale co mi tam. Słuchajcie więc, postanowiłem w miarę swoich możliwości promować bijatyki. Do pomocy przyszedł mi kanał youtube na którym powoli zamieszczam tutoriale do TTT2 od zupełnych podstaw zaczynajac. Bardzo niedługo również do innych bijatyk ( np jutro wstawię coś z Marvela i Mortal Kombat ). Ideą jest dotarcie do jak najszerszego grona osób które wykazują zainteresowanie tematem oraz oczywiście zachęcenie nowych graczy. Wszystkie poradniki są w języku Mickiewicza, pierwszy odcinek ( godzinny ) nie był zbyt udany, problemy z dźwiękiem i ogólne zmęczenie materiału, ale kolejne są już tylko lepsze. Mam zamiar regularnie zamieszczać jakieś quick tipy do TTT2, jeden dzień poświęcić również na zgrywanie i komentowanie walk z online. Jeżeli chodzi o inne bijatyki to na miarę swojej wiedzy i możliwości również postaram się zamieścić jakieś filmiki ( wspomniany Marvel czy MK, również piąty Calibur ). W skrócie zapraszam na kanał, liczę na wasze sugestie oraz krytykę !

Link :

https://www.youtube.com/user/AnonimowyGracz
Obrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Poradniki wideo do TTT2 oraz innych bijatyk - kanał youtube

Post autor: caradolph »

Jakbyś kiedyś zabierał się do character-based tutoriali to mogę pomóc. Oczywiście nie do wszystkich.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken Tag Tournament 2”