Mortal Kombat Annihilation Cup

Dział poświęcony rozgrywkom online we wszystkie odsłony Smoczej Serii, poczynając od klasyki 2D, m.in. Mortal Kombat II i Ultimate Mortal Kombat 3, a na Mortal Kombat na PlayStation 3 i Xbox 360 kończąc.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Chris »

Czekamy z niecierpliwością uczestniku 1 tura
Obrazek
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Adept »

Dobre podsumowanie Martins (jest na stronie wcześniej). Punkt 1 jest pośrednim powodem dla którego nie będzie w tym roku Mistrzostw Polski w jakiegoś Mortala. Nie ma dla kogo robić. A moja nieobecność w turku ostatnim spowodowana jest jak na ironię sytuacją zdrowotną :)

Brak Kreliana jednak jest też mocno zauważalny. Mógł przełożyć turniej jeśli wiedział, że będzie mógł tylko połowicznie nadzorować sprawę. Ja wiem, że czasu dziś ma każdy mało, ale sorry Krelian, jakaś konstruktywna krytyka Ci się należy :) Już kilka dni czekam na podsumowanie. Jak również jak ja nie możesz dłużej siedzieć przed kompem, to trzeba było zadzwonić czy wyznaczyć nową osobę, to byśmy to jakoś ogarnęli. Chris jest supporterem, ja jestem też w jakimś stopniu zamieszany w organizację turków itd. :) No offence, po prostu można odczuć brak organizatora i tego powera :)

Ja chcę pogratulować Cormickowi. Grałem z nim trochę, choć nie sądziłem, że zdetronizuje Verta. Dla Verta jak zawsze największe brawa. Kolega nie gra w ogóle w Mortale. ZERO, NULL, NIC. Kilka partyjek przed turniejem na rozgrzewkę i jazda - a mimo to co turniej wygrywa prawie że z łatwością każdy turniej. Teraz przyszedł młody wilk i pokazał, że nie zawsze Vert będzie mógł ciągnąć tego typu praktyk.

Doinka chcę zjebać za najgorszą taktykę w MK1 w historii. Takiej chujowizny, to ja dawno nie widziałem :D Ale propsy i tak za meczyki.

Gratki należą się również Johnxowi, któremu widocznie zaowocowały nasze sparingi. Jakiś czas temu grał tylko Smoke'm i robił "przód, przód+LK", a teraz ładnie doszedł do czołówki i nawet pokonał Hauwę czy mnie. Także ja może spasowałem, ale dałem nowego gracza, który liczy się w stawce :)

Nie było źle, ale mogło być lepiej. Pewnie za rok kolejny turniej :)
Anthrox
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 27-09-2007, 21:49
Ogrywam: MK2
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Anthrox »

Martins pisze:6. Pęknięty pad i pewien afroamerykanin padający na kolana - Anthrox, jest sprawa: nie graj Jaxem w MK2, bo ze mną wygrasz. Tego rodzaju nieformalne wypowiedzi dało się swego czasu słyszeć u co po niektórych w mortalowych kuluarach. O dziwo modlitwy o cokolwiek, co owego Jaxa unicestwi zawczasu zostały wysłuchane przez kogoś z szerokiego światowego panteonu bogów i organizacje antyrasistowskie momentalnie podniosły famę w tej sprawie...
I'm back :wstyd:
Awatar użytkownika
johnx
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 20-03-2012, 00:48

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: johnx »

Podsumowanie Martinsa świetne jak większość jego postów w tym temacie. :D
Adept pisze:Gratki należą się również Johnxowi, któremu widocznie zaowocowały nasze sparingi. Jakiś czas temu grał tylko Smoke'm i robił "przód, przód+LK", a teraz ładnie doszedł do czołówki i nawet pokonał Hauwę czy mnie. Także ja może spasowałem, ale dałem nowego gracza, który liczy się w stawce :)
Dzięki za gratulacje! Ale nie zapominaj o B B LP i "aperkacie" Smołkim :D I w następnym turnieju obowiązkowo startujesz, inaczej tego nie widzę. Posklejaj się i za rok ma być epic comeback :D
Martins pisze:9. 12-letni, debiutujący bystrzak spuszcza manto starym ludziom - to jest szok!!! Nikomu nie znany wcześniej, ani tym bardziej szerzej, Johnx, uczeń Adepta, z impetem wkracza na mortalowe salony i od razu rozjeżdża, wręcz gwałci kilka ważnych osobistości ze światka, świetlana przyszłość przed nim. Brawo!! Gratulacje!!!
Dzięki! :D Nie no, uśmiałem się zdrowo czytając ten punkt. Czuję się zaszczycony tym, że poświęciłeś część podsumowania dla mnie. :D

No i tydzień to chyba więcej niż "kilka dni" w przeciągu których miało pojawić się podsumowanie. :) Na przyszłość powinno się wyznaczyć więcej niż jednego organizatora. Ja rozumiem, że brakuje czasu, że nie zawsze jest możliwość usiąść przed komputerem i poza pracą zająć się turniejem. Ale z drugiej strony ile można czekać na ogłoszenie wyników? KRELIAN jak dotąd świetnie spisywał się jako organizator, słuchał ludzi odnośnie np. terminów. Tylko to podsumowanie nieszczęsne... :P
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: KRELIAN »

Jutro wrzucę podsumowanie na forum i stronie.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Martins »

Znalazłem jeszcze jedno ważne wydarzenie, które powinno załapać się do "perfidnej dziesiątki", a mianowicie szczere wyznanie Sly z 82-go roku o następującej treści:

"...ale obiecuję, że jeszcze pokażę (w przyszłości), że Reptile da radę!!!"

A więc dwóch fanów MK na tym forum walczy z wiatrakami, czyż to nie piękne...chlip...chlip...
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Adept »

Przepraszam bardzo, ale zanim Wy zaczęliście pisać o tym, to ja już dawno grałem Reptilem w turniejach, co może potwierdzić wiele osób :P

I wiecie co? PORZUCIŁEM GO bo był beznadziejny :D
Awatar użytkownika
Cormick
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 24-12-2012, 14:27
Ogrywam: MK1, UMK3

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Cormick »

Dzieki Adept za mile slowa! Zaluje, ze nie spotkalismy sie na turnieju, moze nastepnym razem. ;)
A podsumowania nadal nie ma...
Awatar użytkownika
johnx
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 20-03-2012, 00:48

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: johnx »

No z tym podsumowaniem to przecież był żart. Przecież ono się nie ma nigdy pojawić :P
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: KRELIAN »

No nieźle się uśmiałem ;]. A tak serio to akurat przez weekend miałem awarię netu (a nawet miałem czas na podsumowanie ;]) - teraz już ok, więc do jutra spróbuję to ogarnąć.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
hauwa
Elite player
Elite player
Posty: 105
Rejestracja: 23-12-2010, 14:01
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: hauwa »

Krelian nie kompromisuj się :) Następny tur proszę powierzyć komuś komu zależy i ma czas.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Martins »

Miałem nie wrzucać, ale Hauwa wcześniejszym postem dodał mi odwagi, poza tym dzisiaj cały dzień jestem na prochach wiec...

www.napisztoposdumowaniestary.com - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót starego dobrego Kreliana na forum Honmaru!!!

P.S. Ten link to fikcja, jakby ktoś nie kumał.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: KRELIAN »

hauwa pisze:Krelian nie kompromisuj się :). Następny tur proszę powierzyć komuś komu zależy i ma czas.
No jeśli piszę, że nie mogę z jakiegoś powodu wrzucić podsumowanie, to wypadałoby cierpliwie poczekać, bo raz że nie zamierzam się tutaj nikomu tłumaczyć dlaczego X a nie Y, a dwa że to do niczego nie prowadzi. Sam sobie tylko odpowiedz komu zależy, kto tu faktycznie coś robi i organizuje, a kto tylko narzeka lub wrzuca tak trafne riposty jak petycja do której pije ;].

Na forum są odpowiednie wątki od lat, że jeśli ktoś chce uczestniczyć w rozwoju, prowadzeniu turów itp. to zawsze może się wykazać inicjatywą/chęcią pomocy - takie podejście z pewnością wyjdzie ludziom na lepsze, więc warto o tym pomyśleć. Tak czy inaczej, wszelkie uwagi zanotowane i przy okazji następnych turniejów będą odpowiednie osoby do supportu.

==

Poniżej punktacja z poszczególnych części i ogólna:

Mortal Kombat I Annihilation Cup: podium

[Spoiler ]
1. Vert
2. Doink
3. Adept
------------
4. Chris
5/6. Klemposs, Anthrox
7/8. johnx, hauwa

Mortal Kombat I Annihilation Cup: punktacja

[Spoiler ]
1. Vert - 58

2. Doink - 46

3. Adept - 36

4. Chris- 34

5. Klemposs, Anthrox - 32

6. johnx, hauwa - 30

7. J.a.r.e.k. , Martins - 4

8. slay3r2 , sla82 - 3

9. TeeVar , Kanonball - 2

10. SubZero - 1
Mortal Kombat II Annihilation Cup: podium
[Spoiler ]

1. Vert
2. Doink
3. Klemposs
------------
4. johnx
5/6. Adept, Chris
7/8. hauwa, Anthrox
Mortal Kombat II Annihilation Cup - Punktacja:
[Spoiler ]
1. Vert - 58

2. Doink - 46

3. Klemposs - 36

4. johnx - 34

5. Adept, Chris - 32

6. hauwa, Anthrox - 30

7. TeeVar , J.a.r.e.k. - 4

8. sla82, slay3r2 - 3

9. SubZero - 2

10. y0da - 1
Ultimate Mortal Kombat 3 Annihilation Cup: podium
[Spoiler ]
1. Cormick

2. Vert

3. Doink

4. johnx

5/6. slay3r2 / hauwa

7/8. sla82 / y0da
Ultimate Mortal Kombat 3 Annihilation Cup - punktacja:
[Spoiler ]
1. Cormick – 58

2. Vert – 46

3. Doink – 36

4. johnx – 34

5. slay3r2, hauwa – 32

6. sla82, y0da – 30

7. Klemposs, TeeVar – 4

Mortal Kombat Annihilation Cup - Punktacja ogólna:
[Spoiler ]
1. Vert – 162
2. Doink - 128
3. johnx – 98
==
4. hauwa - 92
5. Klemposs – 72
6. Adept – 68
7. Chris - 66
8. Anthrox 62
9. Cormick – 58
10. slay3r2 – 38
11. sla82 – 36
12. y0da – 31
13. Teevar – 10
14. J.a.r.e.k. - 8
15. Martins – 4
16. SubZero - 3
17. Kanonball – 2
Punktacja znajduje się również w 1 poście tematu.

Mortal Kombat Annihilation Cup - podsumowanie turnieju.
Ostatnio zmieniony 10-04-2013, 15:16 przez KRELIAN, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Adept »

Brawo, brawo! Johnx TOP 3, brawo :D Wygryzł starego wilka Hauwę!
Awatar użytkownika
johnx
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 20-03-2012, 00:48

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: johnx »

Na samym wstępie powiem że bardzo ucieszyło mnie to, że w końcu pojawiło się podsumowanie. Nie żebym się wtrącał między hauwę a KRELIANA, ale to co hauwa napisał jest jak najbardziej uzasadnione tym, że kończyła mu się cierpliwość, a w wypowiedzi KRELIANA też jest racja. Trzeba było poczekać na podsumowanie, sam już wątpiłem w to że ono rzeczywiście dzisiaj się pojawi, a tu odświeżam stronę i takie miłe zaskoczenie. Przejdę jednak do sedna.

Szczerze mówiąc nie wierzyłem i nadal nie wierzę w to że udało mi się zająć 3 miejsce. :D Owszem, na postawie starych punktacji z turniejów MK podliczałem punkty i wyszło mi że będę co najwyżej 5 (chociaż nie brałem pod uwagę wszystkich możliwości, stąd bałem się że będę nawet poza pierwszą piątką). Tak naprawdę nie chciało mi się liczyć wszystkiego dokładnie, większość przeliczyłem w pamięci i nawet nigdzie nie zapisywałem wyników. :D

Na początku zobaczyłem całkiem u góry - MK Annihilation Cup Podium (nie było rzymskiej jedynki). Zawiodłem się na sobie, bo liczyłem na miejsce w pierwszej piątce. Ale chwila - przewijam dalej i na samym końcu widzę MK Annihilation Cup punktacja ogólna. Klikam na przycisk Pokaż spoiler i naprawdę mowę mi odjęło. :D Wielkie zaskoczenie i niespodzianka. Strasznie się cieszę z tego podium, bo w żadnym turnieju z tego cyklu nie znalazłem się w pierwszej trójce. Liczy się jednak jak się kończy, nie zaczyna (1 przykazanie Adepta). :D

Dziękuję jeszcze raz wszystkim osobom które wymieniłem w swoim podsumowaniu. Wyszczególniam jeszcze tutaj Adepta, bo to z nim gram najdłużej i to on mnie w to wszystko wkręcił. Gdyby nie on, a także nie taki a inny zbieg okoliczności (rezygnacja Wolfa, czy Antka, stan zdrowia Adepta podczas UMK3), wylądowałbym najprawdopodobniej poza pierwszą piątką. Ale złożyło się jak się złożyło, co mnie cieszy. Na pewno będę bronił swojego medalu w kolejnym cyklu turniejów. :D Adept - dzięki Mistrzu! :D

Teraz już mogę udać się na zasłużoną przerwę. Powrócę niedługo niczym niepowstrzymana siła i dam z siebie wszystko w kolejnym turnieju.

P.S. pojawiły się pierwsze fotki z koronacji uczestników MK Annihilation Cup:
Obrazek
Od lewej: johnx (3rd), Vert (1st), Doink (2nd).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat - Test Your Might!”