Mortal Kombat Annihilation Cup

Dział poświęcony rozgrywkom online we wszystkie odsłony Smoczej Serii, poczynając od klasyki 2D, m.in. Mortal Kombat II i Ultimate Mortal Kombat 3, a na Mortal Kombat na PlayStation 3 i Xbox 360 kończąc.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Chris »

szkoda że organizator nie zadbał o archiwizację replayów - żaden filmik z turnieju się nie zachował.
Obrazek
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: TeeVar »

Znam takiego goscia co mowil, ze nie lubi turniejow.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: KRELIAN »

Chris pisze:szkoda że organizator nie zadbał o archiwizację replayów - żaden filmik z turnieju się nie zachował.
Z tego co widzę w temacie to tylko Vert, johnx i Doink wrzucili repki (finał MK1 i kilka walk z MK2). Problemu nie widzę, niech każdy kto nagrywał podrzuci mi repki, zbiorę całość i wrzucę na Chomika na pamiątkę.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Cormick
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 24-12-2012, 14:27
Ogrywam: MK1, UMK3

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Cormick »

Podrzuce Ci niebawem powtorke z UMK3. ;)
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Chris »

Info o replayach powinno być wrzucone na samym początku turnieju, tak żeby jego uczestnicy mieli świadomość konieczności ich nagrywania.
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: KRELIAN »

Nie powinno i nigdy nie było to konieczne. Jeśli już to wskazane, gdyż jednemu się może zapomnieć, innemu się nie nagrało itp. więc wyciągać z tego tytułu konsekwencje jest bezcelowe (co przerabialiśmy już przy Myth Cup).

Natomiast o możliwości nagrywania repków łącznie z tym, że warto je udostępnić innym wie tutaj większość jeśli nie każdy zainteresowany. Trochę własnej inicjatywy też wskazane, dlatego wszelkie repki najlepiej proszę podrzucać na PM to się ogarnie temat niebawem.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
johnx
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 20-03-2012, 00:48

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: johnx »

@TeeVar - daj namiary to naprostuję gościa. :P [o ile dobrze kojarzę chodzi o mnie]. Jeśli tak, to co tu dużo mówić. Pochodziłem sceptycznie do idei turniejów online. Bałem się że stracę podejście grania 4fun. Rzeczywiście, po części stało się tak ale wcale teraz nie żałuję. Zacząłem to traktować jak nie tylko granie dla zabawy, ale też jako sport. Zdałem sobie sprawę, że gram nie tylko 4fun ale też żeby grać coraz lepiej. Zacząłem mieć pewne cele w tym turnieju. Wcale to nie było złe, tak jak myślałem że będzie i zaczęło mi się to podobać. W dodatku emocje które towarzyszą grze są nieraz tak mocne, że trudno zapanować nad drżącymi palcami. :D Spodobało mi się to i nie ukrywam, że jest to niemało uzależniające. Taki mój osobisty Vicodin :P

@KRELIAN - niestety zachował mi się tylko jeden replay, z walki z Kempossem o 3 miejsce w MK2. Został ten jeden replay, bo pozostałe miałem na Dropboxie (gdzie przypadkiem usunąłem większość rzeczy które miałem w chmurze), a poza tym miałem format i reszta powtórek została stracona w głupi sposób (zapomniałem przenieść na inny HDD). Natomiast ten jeden replay został wysłany mi przez Klempossa na pocztę, stąd jeszcze istnieje.

Johnx vs Klemposs - MK2 walka o 3 miejsce - http://www.speedyshare.com/VKXuw/512CF1 ... evL31.krec

Poza tym, naprawdę rzadko zdarzało mi się nagrywać. Stres i emocje które towarzyszą zawodnikowi przed walką są tak silne, że zapomina się o wszystkim innym. Ma się tylko jeden cel - grać i wygrać, albo przegrać z honorem, swoją ulubioną postacią :P W skrócie - dać z siebie wszystko.

Jeśli jeszcze któryś z wyżej wymienionych zawodników przez KRELIANA czyta ten temat, na pewno coś wrzuci, bo z czego mi wiadomo wiele osób zapisywało replaye i o ile przetrwały, pewnie się nimi podzielą.

@Chris - zgadzam się w 100%! W takim razie gdybyś mógł, wrzuć powtórki z Twoich walk turniejowych. Sam bym obejrzał jak poległem od Leg Grabów Sonii ;P

Jeszcze nie żebym coś mówił, mnie to nie dotyczy, ale BYĆ MOŻE znajdą się osoby, które nie specjalnie chcą ujawniać swoje taktyki w replayach i to też należy uszanować. Znajdą się później maniacy, którzy analizują klatka po klatce każdy replay i przygotowują kontry. :D Mi się to jak najbardziej podoba, bo to pozwala na podniesienie ogólnego poziomu turnieju, jednak nie znam każdego ze startujących zawodników i żeby uniknąć późniejszych sporów, warto zadbać o zgodę przeciwnika na udostępnienie walki z jego udziałem. Wiem, że to trochę paranoiczne, i kłótnie o takie coś zdarzają się w skrajnych przypadkach, jednak procedury procedurami. :P
Awatar użytkownika
Klemposs
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 20-04-2011, 13:06
Ogrywam: MK , MK II , UMK3. WWF Wrestlemania, Smackdown Tekken.

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: Klemposs »

MK2 Drabinka: Adept vs Klemposs -
Mam go na kompie więc jak coś mogę podesłać ;)
Awatar użytkownika
hauwa
Elite player
Elite player
Posty: 105
Rejestracja: 23-12-2010, 14:01
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: hauwa »

Ja mam sporo repków ale... głównie z Doinka walk - finał mk1, mk2 i kilka innych ciekawych. Nie mogę ich udostępnić bo były tylko do mojego wglądu(przy pifku analizowałem rywali...co i tak nic nie dało :) ) jak co męczcie Doinka żeby umieścił do ściągnięcia.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Annihilation Cup

Post autor: KRELIAN »

Póki co 2 osoby podesłały mi repki oraz finał UMK3 który już jest na YT. Jeśli macie tego więcej i chcecie się podzielić stuffem to nie krępujcie się podsyłać linki ;].

Finał UMK3 Annihilation Cup: Vert vs Cormick.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat - Test Your Might!”