Walki Zawodowe czyli: UFC, PRIDE, K1, MMA itp...

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arucardo
Student
Student
Posty: 50
Rejestracja: 24-06-2012, 00:54
Lokalizacja: Z foruma
Ogrywam: Diablo III: Reaper of Souls (okazyjnie)

Re: Walki Zawodowe czyli: UFC, PRIDE, K1, MMA itp...

Post autor: Arucardo »

Wiesz, nie zarzucam Komandosowi totalnego braku wiedzy (przynajmniej teoretycznej). Jednak gdy pisze on coś takiego
Zapewniam Cię, że jak leci na ciebie kupa miecha ze szczęką podniesioną do góry i machająca łapami na ślepo to wystarczy tylko rękę podnieść do góry żeby go znokautować, naprawdę nic trudnego ;)
to jest po prostu niewiarygodny i śmieszny, na bank nigdy swoich teoryjek nie sprawdził w praktyce. Tyle w temacie
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Walki Zawodowe czyli: UFC, PRIDE, K1, MMA itp...

Post autor: Komandos »

No faktycznie z koksem 130kg nigdy się nie biłem, ale co tydzień sparuję z chłopakami ważącymi ponad 100 kilo, tyle, że oni potrafią się bić w przeciwieństwie do koksa ;) Obojętnie czy ważysz 50kg czy 150kg szczęka jest ta sama, mięśnie Ci jej nie ochronią.
No ale ja się tam nie znam w sumie sporty walki tylko 4 razy w tygodniu ćwiczę, żaden ze mnie sportowiec :P

edit

OMG Dopiero zauważyłem, że to ten troll Arucardo :wstyd:
Awatar użytkownika
Arucardo
Student
Student
Posty: 50
Rejestracja: 24-06-2012, 00:54
Lokalizacja: Z foruma
Ogrywam: Diablo III: Reaper of Souls (okazyjnie)

Re: Walki Zawodowe czyli: UFC, PRIDE, K1, MMA itp...

Post autor: Arucardo »

Komandos pisze:No faktycznie z koksem 130kg nigdy się nie biłem, ale co tydzień sparuję z chłopakami ważącymi ponad 100 kilo, tyle, że oni potrafią się bić w przeciwieństwie do koksa ;) Obojętnie czy ważysz 50kg czy 150kg szczęka jest ta sama, mięśnie Ci jej nie ochronią.
No ale ja się tam nie znam w sumie sporty walki tylko 4 razy w tygodniu ćwiczę, żaden ze mnie sportowiec :P

edit

OMG Dopiero zauważyłem, że to ten troll Arucardo :wstyd:

Gratuluję spostrzegawczości, zważywszy, że mam to napisane w podpisie to jestem naprawdę pod wrażeniem.

Co do tematu - czekam na filmik jak to powalasz jednym ciosem takiego pierwszego lepszego z brzegu koksa :) btw. jakie sporty walki uprawiasz lub uprawiałeś?
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”