Rangi

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: caradolph »

krystol1997 pisze: nie zawsze idzie wygrać z takim czymś
Uwierz mi, zawsze, chyba że są naprawdę mocne lagi, ale ja takich walk nie uznaję wgl za walki.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
krystol1997
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 11-05-2013, 13:17
Lokalizacja: Tarnów
Ogrywam: Tekken 6 Boosting
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: krystol1997 »

No to nie są walki dobrze powiedziałeś , najgorzej jak trafie na grabbera... a ja nie orientuje tak szybko i nie potrafie sie wyrywać
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: surkabm12434 »

Pff wypraszam sobie! Powodzenia w boostowaniu stress :] Chociaż ty to potrafisz zabić nawet wciskając jedną strzałkę.
A tak btw. to eddy jest dużo słabszy w t6 niż w TTT2
PUSTO
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: blaugrana20 »

Sajter jak chcesz boostowac to sobie boostuj ale mnie do tego nie zapraszaj czlowieku zalosne
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: caradolph »

Jakby zapraszał do boostowania w TTT2 to lmao. :P
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
krystol1997
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 11-05-2013, 13:17
Lokalizacja: Tarnów
Ogrywam: Tekken 6 Boosting
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: krystol1997 »

No staram sie znaleść w miarę odpowiednich ludzi z podobnym rankingiem.. nudzi mnie to bicie noobów po 0,025pkt na rankingu.. wole rozegrac 4 rundy i miec promocje niż 320
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: blaugrana20 »

to czlowieku naucz sie "nazywac rzeczy po imieniu" Tobie nie chodzi o boosting ale o DM T6 , pozatym od jesieni 2012 wiekszosc wartosciowych graczy gra w TTT2 a nie w T6
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
krystol1997
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 11-05-2013, 13:17
Lokalizacja: Tarnów
Ogrywam: Tekken 6 Boosting
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: krystol1997 »

ważne żeby ludzie mnie zrozumieli , właśnie szukam pozostałości po t6
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: blaugrana20 »

watpie bys znalazl chyba ze kogos namowisz by odpalil T6 boosting oznacza ze chcesz ustawiac walki by zdobyc range a Dm by zmierzyc sie z przeciwnikiem az ktorys z Was straci lub uzyska range wyzsza :)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
krystol1997
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 11-05-2013, 13:17
Lokalizacja: Tarnów
Ogrywam: Tekken 6 Boosting
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: krystol1997 »

Aa , dzięki za wyjaśnienie :) Póki co właśnie nas szuka , znalazłem chętnego conquerora
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: surkabm12434 »

O_o
O_o
O_o
Nom.. lepiej naucz się nazywać rzeczy po imieniu, bo wszystkich w błąd wprowadziłeś :kwasny:
Znam typa co ma dość wysoko i raczej chętnie by z tobą pograł tylko nie pamiętam nicku a na konsole nie chce mi się wbijać, najwyżej jutro ci podam czy coś.
PUSTO
Awatar użytkownika
NoStress_PL
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 89
Rejestracja: 10-03-2012, 15:57
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: NoStress_PL »

Co do pana Krystol. Nie wiem co ty miałeś na myśli grając ze mną w t6 . Jak myślałeś,że będę szedł do przodu a ty będziesz bił i wbijał sobie rangę to trochę byłeś w błędzie.. Jak Ci wyjaśniłem,że chcę DEATCHMATCHA a ty się zgodziłeś po czym wylogowałeś mi się gdy przegrywałeś ( 2 razy) to jest żałosne. A twój hworang ( czy jak to mu ) jest słaby i typowo "onlajnowy " grasz na 1 schemat aż nie zjedziesz przeciwnikowi życia.Informuje od razu,że jeżeli myślisz ,że takim sposobem w TTT2 wbijesz wysoką rangę to jesteś w ogromnym błędzie. Takim shitem będziesz miał max grand mastera. Nie chcę Cię obrazić czy coś,ale to jest śmieszne i żałosne wylogowując się przy DM skoro trułeś dupe na forum i kozaczyłeś jak jakiś pro elo mistrz. Prawda jest taka,że większość ludzi na tym forum ( GDZIE NIKT NIE MA WYŻEJ RANGI ) Zjedzie Cię na 3;0 . Poćwicz,wybierz się na practicę a nie łazisz na rank postacią którą gówno umiesz. Tyle.( Nie gram pro elo,ale wiem jak się gra dobrze i wiem jak się gra zle).
Za wszelkie błędy orto sory.
Ostatnio zmieniony 12-05-2013, 22:37 przez NoStress_PL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: caradolph »

NoStress_PL pisze:Takim shitem będziesz miał max Disciple.
Poprawione. :P
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: surkabm12434 »

O kurde ale bulwers na górze :orany:
NoStress takiego to ja Cie jeszcze nie widziałem :hyhy:

A co do tego disciple... to coś w tym musi być bo to napierdalani* tym hwoarangiem opiera się typowo na lagu który istnieje w Tekkenie 6, w ttt2 raczej nikt powyżej brawlera, grand mastera nie nabierze się na takie coś.
Ale w sumie gra hwoarangiem bazuje na czymś takim więc nie jest źle :oczami:
PUSTO
krystol1997
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 11-05-2013, 13:17
Lokalizacja: Tarnów
Ogrywam: Tekken 6 Boosting
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: krystol1997 »

Słuchaj NoStress_PL ... Miałem na myśli nabijanie wspólnych rang , pierw ja Ci sie podkładam potem ty mi , mam pare kont.. Ale widze nie zrozumiałes , chodziło Ci o DM, no to zgodziłem sie, ale jak zobaczylem ze sie ruszasz jak idiota 500 sidestepow na sekunde to sobie pomyslalem nie bede grac z takim psycholem, bo tylko nerwow sie nabawie. Bardzo dobrze ze nas rozlaczyło 2 razy, nie pogralibysmy długo. A za kozaka i pro elo to Ty sie jedynie mozesz miec, lee-dai-zong jest top1 hwoarangiem , tekken emperor.. uczylem sie od niego i teraz go pokonuje , zalezy kto zacznie mieszać ten wygrywa. Na turnieju też byś płakał , że moja gra opiera sie na spamie? To by cie wyje*ali odrazu i te twoje xiao i anny.

@edit
doczytałem że gowno umiem,
hehe.. gówno to Ty umiesz oprócz sidestepów, naucz sie takiego czegoś jak ja hwoarangiem , bynajmniej basic kicki without end to może zaczne Cie inaczej traktować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”