Rangi

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: Frizen »

Mistrzostwo swiata :D Gimbaza pelna para. "Ranga miara dlugosci e-penisa".
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: blaugrana20 »

Sajter wiesz jaki Ty masz szacun na tym forum po ostatnim poscie ? :P chcailem z Toba zagrac ale nie jestem godny :) :P a No stresowi zablokowal sie kierunek na padzie bo przewaznie robi 400 SS .

Polecam zagrac z Frizenem jeszcze pewnie juz Cie rozlaczy podczas "get ready for the next battle" :P
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
NoStress_PL
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 89
Rejestracja: 10-03-2012, 15:57
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: NoStress_PL »

krystol1997 pisze:Słuchaj NoStress_PL ... Miałem na myśli nabijanie wspólnych rang , pierw ja Ci sie podkładam potem ty mi , mam pare kont.. Ale widze nie zrozumiałes , chodziło Ci o DM, no to zgodziłem sie, ale jak zobaczylem ze sie ruszasz jak idiota 500 sidestepow na sekunde to sobie pomyslalem nie bede grac z takim psycholem, bo tylko nerwow sie nabawie. Bardzo dobrze ze nas rozlaczyło 2 razy, nie pogralibysmy długo. A za kozaka i pro elo to Ty sie jedynie mozesz miec, lee-dai-zong jest top1 hwoarangiem , tekken emperor.. uczylem sie od niego i teraz go pokonuje , zalezy kto zacznie mieszać ten wygrywa. Na turnieju też byś płakał , że moja gra opiera sie na spamie? To by cie wyje*ali odrazu i te twoje xiao i anny.

@edit
doczytałem że gowno umiem,
hehe.. gówno to Ty umiesz oprócz sidestepów, naucz sie takiego czegoś jak ja hwoarangiem , bynajmniej basic kicki without end to może zaczne Cie inaczej traktować.
Uczysz się od tego lee-dai zong? ohoho. Już wiem skąd ten marny poziom<3 .
Nieważne,koniec tematu. Boostuj sobie dalej.
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: surkabm12434 »

AŻ Z KRZESŁA SPADŁEM JAK TO ZOBACZYŁEM!
"doczytałem że gowno umiem,
hehe.. gówno to Ty umiesz oprócz sidestepów, naucz sie takiego czegoś jak ja hwoarangiem , bynajmniej basic kicki without end to może zaczne Cie inaczej traktować."

TY CHYBA SOBIE JAJA ROBISZ =_= on ma sie nauczyć czegoś takiego jak ty? No chyba nie... Nigdy nie widziałem kogoś takiego co by wyzwał nostressa od czego kolwiek, lub miał wina bezproblemowego z tym typem... nie będę wypisywał jego osiągnięć bo nie chce mi się, wole pograć w lola :D Człowieku ten gość z ręką w tyłku i dwoma palcami drugiej ręki w oku by cię pojechał 5;0 w ttt2... Sorry ja na Ciebie nie naskakuje tylko bronie jedną z niewielu osób do których mam szacunek na tym forum.
@Edit
teraz się doczytałem bardziej w całą treść twojego postu.. zaraz zedytuje :orany:
krystol1997 pisze:Słuchaj NoStress_PL ... Miałem na myśli nabijanie wspólnych rang , pierw ja Ci sie podkładam potem ty mi, mam pare kont.. Ale widze nie zrozumiałes , chodziło Ci o DM, no to zgodziłem sie, ale jak zobaczylem ze sie ruszasz jak idiota 500 sidestepow na sekunde to sobie pomyslalem nie bede grac z takim psycholem, bo tylko nerwow sie nabawie. Bardzo dobrze ze nas rozlaczyło 2 razy, nie pogralibysmy długo. A za kozaka i pro elo to Ty sie jedynie mozesz miec, lee-dai-zong jest top1 hwoarangiem , tekken emperor.. uczylem sie od niego i teraz go pokonuje , zalezy kto zacznie mieszać ten wygrywa. Na turnieju też byś płakał , że moja gra opiera sie na spamie? To by cie wyje*ali odrazu i te twoje xiao i anny.
Człowieku jak to czytam to mi się płakać i śmiac naraz chce.
First, piszesz że jesteś bosterem czyli jak dla mnie najgorszym typem jakiego można spotkać w tekkenie.
Piszesz że uczyłeś się od jakiegoś pajaca i że teraz go pokonujesz, znaczy to że prawdopodobnie masz go w znajomych i razem bostujecie dzięki czemu ma Tekken Emperora. Top 1 Hwoarangiem... jak ty go pokonujesz i on jest top 1 hwoarangiem.. kur** kolejna kpina, oscar by cie rozjebał na 3 perfekty hwo na hwo, tylko musiałoby to być TTT2 bo w t6 sie nie da grać.
Pewnego dnia spytałem się czemu NoStress nie jeździ na te turnieje, przecież nagrody są całkiem ciekawe, teraz znalazłem odpowiedź, patrząc na takiego pajaca jak ty i myśl że można byłoby go spotkać na tym turnieju jest przerażająca :wstyd:
PUSTO
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: TeeVar »

Coooola, chipsy, popcorn, piwo. Coooola, chipsy, popcorn, piwo.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Rangi

Post autor: mg1987 »

Wyrzuć cooolę TeeVar, bo do toalety będziesz co chwila latał i co ciekawsze wątki stracisz (a bez piwa tego nie da rady ogarnąć).
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: caradolph »

blaugrana20 pisze:Polecam zagrac z Frizenem jeszcze pewnie juz Cie rozlaczy podczas "get ready for the next battle" :P
That shit made my day. :P
surkabm12434 pisze:Pewnego dnia spytałem się czemu NoStress nie jeździ na te turnieje, przecież nagrody są całkiem ciekawe, teraz znalazłem odpowiedź, patrząc na takiego pajaca jak ty i myśl że można byłoby go spotkać na tym turnieju jest przerażająca
NoStress nie jeździ na turnieje z innego powodu to ein. Zwei, tacy gracze jak Krystol zostaliby zmieceni z pyłem na samym początku turnieju offline. Drei, chciałbym Cb zobaczyć na turnieju offline jak wszystkich bijesz.


A co do pana HwoMasta' o' Disasta'.

1. Twój freestyle Hwoarangiem zbije Ci tutaj każdy ogarnięty gracz w tą grę.
2. Lee Dai Zong posysa w tą grę.
3. Czego się czepiasz ? Sidestep to element tej gry. Już płaczesz że ktoś Ci się potrafi nad twoimi "basic kickami without end" schylać i je stepować ?
4. Jak będziesz miał TTT2 poproszę twoje namiary, zagram z Tobą wtedy bez używania sidestepów. :) (Recording included)
5. NoStress by Cię zabił na luzie.

No sorry chłopie, wparowywujesz na forum, mówisz o boostingu, potem o DM, zachowałeś się jak booster, płaczesz, bo ktoś umie lepiej w to od Cb grać, chwalisz się że uczyłeś się od gościa, który nie potrafi w to grać na poziomie, narzekasz na sidestep. Panowie, Sahiel chyba wpadł na wakacjach. :P
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: HiKrush »

Co go tak ciśniecie, dobry jest, tylko Wy się nic nie znacie na grze, szczególnie NieStres. Prawdziwe piękno tej gry to jest zaawansowany mindgame i piękne kopanie Hworangiem, a nie jakieś tam śmieszne stepowanie i karanie, to są najbardziej frajerskie techniki na świecie zaraz po rzutach i holokauście. d+3,4~flamingo, d+4,3 for lajf.
Bagiety już jado
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: caradolph »

HiKrush pisze:Co go tak ciśniecie, dobry jest, tylko Wy się nic nie znacie na grze, szczególnie NieStres. Prawdziwe piękno tej gry to jest zaawansowany mindgame i piękne kopanie Hworangiem, a nie jakieś tam śmieszne stepowanie i karanie, to są najbardziej frajerskie techniki na świecie zaraz po rzutach i holokauście. d+3,4~flamingo, d+4,3 for lajf.
Stary przekonałeś mnie, zaczynam grać Hwoarangiem. :looka:
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: Komandos »

Pewnego dnia spytałem się czemu NoStress nie jeździ na te turnieje, przecież nagrody są całkiem ciekawe, teraz znalazłem odpowiedź, patrząc na takiego pajaca jak ty i myśl że można byłoby go spotkać na tym turnieju jest przerażająca


Cool story. Już myślałem surka, że trochę zmądrzałeś, ale chyba jednak nic z tego :P
krystol1997
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 11-05-2013, 13:17
Lokalizacja: Tarnów
Ogrywam: Tekken 6 Boosting
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: krystol1997 »

hehhehehe wy śmiecie pozabijam Was wszystkich , noże w gardło polecą ścierwa , nauczycie sie kultury zajebane maniaki... jestescie niczym kkkkkkkkk sidestepery wyjebane w dupsko
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: Frizen »

Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo
Student
Student
Posty: 50
Rejestracja: 24-06-2012, 00:54
Lokalizacja: Z foruma
Ogrywam: Diablo III: Reaper of Souls (okazyjnie)

Re: Rangi

Post autor: Arucardo »

Kiedyś flejmy się toczyły o poważniejsze rzeczy, takie jak religia i tym podobne, a teraz o takie pierdoły... i to wrzuty na poziomie gimbazy... popcornu nie wyciągam bo nawet nie chce mi się czytać takiego shitu...
Obrazek
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: blaugrana20 »

Nie wiem czy te dziecko zdaje sobie sprawe ze to co napisal jest karane przez prawo zalecalbym dac bana tej uposledzonej namiasce czlowieka
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Rangi

Post autor: surkabm12434 »

"hehhehehe wy śmiecie pozabijam Was wszystkich , noże w gardło polecą ścierwa , nauczycie sie kultury zajebane maniaki... jestescie niczym kkkkkkkkk sidestepery wyjebane w dupsko"
Trolololo, dzięki komandos,będę się starał ;)

Sorry że nie w code czy czymś tam, ale pisałem to w stresie, oraz musiałem się rozglądać po pokoju czy mnie jakiś ninja od tyłu z nożem nie zachodzi :przestraszony:,
PUSTO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”