Tekken Troll

Długo oczekiwana kontynuacja kultowego Tekken Tag Tournament

Moderatorzy: caradolph, ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Tekken Troll

Post autor: Komandos »

Wpadłem na pomysł zrobienia serii filmików prezentujących najbardziej ekstremalnych tekkenowych trolli. :P Filmiki nagrywane z walk rankingowych na onlajnie.



Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken Troll

Post autor: blaugrana20 »

ale kogo uznajemy za trola bo AC mial dobra taktyke :P trzeba bylo go podpuszczac bobem i brzucha walic :P
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken Troll

Post autor: Komandos »

blaugrana20 pisze:ale kogo uznajemy za trola
Ciebie :P Koleś grał na jeden cios, który prawie za każdym razem mu karałem, ale mimo wszystko cały czas bezmyślnie go spamował przez dwie walki. A to, że dla Ciebie do dobra taktyka wcale mnie nie dziwi, graliśmy kilka razy i podobny styl prezentowałeś ;)
Zaznaczam, że nie uważam troli za coś negatywnego, każdy sobie niech gra jak chce. Po prostu mam niezły fun grając z takimi ludźmi i pokazując, że ich styl nie do końca się sprawdza.
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken Troll

Post autor: blaugrana20 »

gralismy w T6 ostatni raz jak cie zdemotowalem z avengera na warriora grales brucem a w TTT2 to juz wogole TY go karales zawsze ?! no widac sadzil Ci to jak pies suke non stop ogladnij sobie walke i dopiero pisz , pewnie tak Cie to zirytowalo ile razy siadlo mu to na Tobie ze zalozyles temat by sie odstresowac ale coz lepiej pisac " bawia mnie takie walki" tak Cie to bawi ze ledwo wygrywasz, popatrz jak nieudolnie radziles sobie w poczatkowych rundach podbiegal jak chcial i sadzil Ci to widac masz szybki przeglad sytuacji podczas gry , wedlug mnie On zagral for fun na Ciebie a ty przeszles meki by ledwo wygrac to nie jest pokaz trolowania to jest pokaz Twojej nieporadnosci .. a teraz zaslyn i nazwij mnie trolem czy innym tam czym tam chcesz czlowieku z ktorym gralem rok temu
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Troll

Post autor: surkabm12434 »

To wypowie się ten co ma najwięcej do powiedzenia :D Nie no żartuje.. w grze nie troluje (tak myśle). Komandos domyślam się że uważasz się za dobrego gracza, nie jakiegoś tam strasznie dobrego ale na mnie patrzysz z pogardą, i jak widać nie tylko na mnie (post wyżej). Dawałeś się na ten syf,jak babcie ze słabym sercem na rumuna przed biedronką co na wódkę zbiera, ale to pomińmy (bo to raz był wpierdziel od Bosconovitcha High troll lv..;d). Co do blaugrany to nie wiem gdzie ty troll w nim widzisz, co dopiero w T6 wydawało mi się że gra na bardzo wysokim poziomie + widowiskowo, ale jak się później okazało jest to gra na " h. lv.noob", ponieważ gdy zaczynają się problemy poziom gry spada (u każdego bez wyjątków...) więcej lowów, throwów i spamowanie jednym,ale nikt tego oczywiście nie zabrania. W ttt2 uważam że znacznie poziom gry mi podskoczył (i tak średnio zadowalający... ta gra mnie już nudzi więc nie wiem czy będzie lepszy) i gdy spotkałem się na rankedzie z blaugraną byłem rozczarowany bo było nieciekawie dość, tak jak opisałem wyżej były nawet małe problemy ze mną więc poziom gry był dziwny, sporo lowów na co odpowiadałem,i teraz już nie mam tego za złe, zrozumiałem przekaz "graj tak aby wygrać" i też muszę się tego zacząć trzymać. Ale na pewno tamtej walki nie dało się nazwać trollowaniem... Tak jak i później pograliśmy sporo walk znowu było podobnie ale trolowania ani śladu, więc nie wiem Komandos o co Ci chodzi. A twoje granie też nie jest jakieś zajebiste, ale nie mam się do czego raczej przyczepić. Każdy troluje na swój sposób, zawsze znajdzie się osoba której się coś nie spodoba. :zawstydzony: .
A ta wypowiedź że go karałeś jak chciałeś to chyba nie ten film zapodałeś... loolz
może zły wstawiłeś?
@PS. Czaicie że wcześniej pisałem i nie skopiowałem i musiałem od nowa pisać bo po jakimś czasie wylogowuje ze strony honmaru? Weźcie to naprawcie.. loolz :luka:
PUSTO
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken Troll

Post autor: blaugrana20 »

tu sie zgodze z Surka w 100%
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Troll

Post autor: KRELIAN »

Może nie znam się na TTT2, ale akurat AC wie jak grać ładnie i skutecznie. Pewnie sobie tutaj jaja robił albo uznał że na niektórych starczy grać na 2 ciosy ;]. Na początku myślałem że tu będzie jakaś lista faktycznych 'mistrzów' którzy sobie nabijają rangi grając sami ze sobą i ktoś ich przyłapał (widziałem chyba nawet jeden taki filmik z polskim graczem z TK6), albo takich co masowo wrzucają łańcuszki grożąc śmiercią na PSN za przegraną walkę. Nie wnikam, chociaż jak widać powyżej, temat w takiej formie raczej nie ma przyszłości ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken Troll

Post autor: Komandos »

blaugrana20 pisze:gralismy w T6 ostatni raz jak cie zdemotowalem z avengera na warriora grales brucem a w TTT2 to juz wogole TY go karales zawsze ?! no widac sadzil Ci to jak pies suke non stop ogladnij sobie walke i dopiero pisz , pewnie tak Cie to zirytowalo ile razy siadlo mu to na Tobie ze zalozyles temat by sie odstresowac ale coz lepiej pisac " bawia mnie takie walki" tak Cie to bawi ze ledwo wygrywasz, popatrz jak nieudolnie radziles sobie w poczatkowych rundach podbiegal jak chcial i sadzil Ci to widac masz szybki przeglad sytuacji podczas gry , wedlug mnie On zagral for fun na Ciebie a ty przeszles meki by ledwo wygrac to nie jest pokaz trolowania to jest pokaz Twojej nieporadnosci .. a teraz zaslyn i nazwij mnie trolem czy innym tam czym tam chcesz czlowieku z ktorym gralem rok temu
Nie wiem o co się pultasz chłopie. :P Nie irytuje mnie przegrana w grę komputerową, tym bardziej online na lagu. Gram for fun zawsze, nawet na turniejach, bo już wyrosłem z grania w gry 'na serio'. Jak już pisałem trollowania nie uważam za coś złego, nawet najlepsi gracze czasami to robią, jednak ich odróżnia to, że jak widzą, że coś przestaje działa to szybko się dostosowują i zmieniają styl.
Jeśli gracz widzi, że jego taktyka nie działa i dalej robi to samo to po prostu świadczy o tym, że nie myśli podczas gry.
teraz zaslyn i nazwij mnie trolem czy innym tam czym tam chcesz czlowieku z ktorym gralem rok temu
Na pewno nie rok temu, tylko z 2 i to na kieprawym onlajnie. Offline raz Cię chyba widziałem na Tawernie, ale po przegraniu grupy szybko się zmyłeś (jak się mylę, to mnie popraw).
Może nie znam się na TTT2, ale akurat AC wie jak grać ładnie i skutecznie. Pewnie sobie tutaj jaja robił albo uznał że na niektórych starczy grać na 2 ciosy ;]. Na początku myślałem że tu będzie jakaś lista faktycznych 'mistrzów' którzy sobie nabijają rangi grając sami ze sobą i ktoś ich przyłapał (widziałem chyba nawet jeden taki filmik z polskim graczem z TK6), albo takich co masowo wrzucają łańcuszki grożąc śmiercią na PSN za przegraną walkę. Nie wnikam, chociaż jak widać powyżej, temat w takiej formie raczej nie ma przyszłości ;].
Spoko tacy też będą. ;) AC poszedł na pierwszy strzał, bo sam chciał żebym to wrzucił. Zdaję sobie sprawę, że AC to dobry gracz, bo sam z nim sporo grałem nawet w T3 jeszcze, ale tutaj akurat trollował nieźle :P
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Tekken Troll

Post autor: mg1987 »

surkabm12434 pisze:@PS. Czaicie że wcześniej pisałem i nie skopiowałem i musiałem od nowa pisać bo po jakimś czasie wylogowuje ze strony honmaru? Weźcie to naprawcie.. loolz :luka:
Jeśli nie siedzisz na IE 5, to dajesz wstecz i możesz sobie skopiować. I spróbuj zaznaczyć "pamiętaj mnie" przy logowaniu.
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken Troll

Post autor: blaugrana20 »

A no a tawernie tak bylo wiec nie bede poprawial. Wygralem 2 razy ale mialem gorszy bilans rund. Puzniej nie mialem czasu jezdzic a. Teraz onlain mi styka. Dla mnie trolem sa ludzie ktorzy uciekaja z walk lub oszukuja dla rang , a to czy ktos rzuca gra na jeden cios czy tylko lowuje mnie nie rusza bo. Jesli nie moge poradzic sobie z taka taktyka to moja nieudolnosc przez ktora przegram. Tez tak kiedys zagralem specialnie na goscia bobem. Backdashowalem i karalem wifa brzuchami wsxystkie rundy moze wedlug niektorych to bylo trolowanie ale dla mnie to bylo wykorzystanie bledow przeciwnika.

Sorka za bledy z fona pisze
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken Troll

Post autor: Widowmaker.PL »

KRELIAN pisze:widziałem chyba nawet jeden taki filmik z polskim graczem z TK6
mowisz o tym: ?

Toz to jest nasz mistrz cerko1! Tekken God z Polski!

wg mnie w tym temacie mozna by wrzucic wszystkie jego walki :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken Tag Tournament 2”