Survival

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Survival

Post autor: Wawrzyn »

Medium jest przez jakies pierwsze 10 walk bo mozna grac schematycznie a potem chyba hard...
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Survival

Post autor: Ana »

JinKazama pisze:Medium jest przez jakies pierwsze 10 walk bo mozna grac schematycznie a potem chyba hard...
Pózeniej mozna ów schemat nazwac dosłownie "KAPA" :P
Obrazek
veritas
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 19-04-2006, 12:52
Lokalizacja: Okol wawy

Re: Survival

Post autor: veritas »

Eeee survival to kapa w t3 jechalem do 200 winow a dalej to pauza i wracalem za godzine ^^ bo sie nudzilo :D wystarczy yoshiego i d/p 1 2 a potem p p+3+4 1+2 3+4 i tak w kolko siekamy problem jest z edkiem bo sie chyla :D Jak nie idze to na poczatek mozna wjechac 3+4 a potem t t+1 takim sposobem spokojnie do 50 dojdziecie potem juz jest kombinowanie ale tez da rade zamiast d/p 1 2 mozna walnac p+2 i reszta taka sama :D
Paulem to samo p+4 (lub 3 nie pamietam juz) i potem t+1+2 i siada az milo :D
Teraz Xiajojka ^^ p+3 (lub 4 to samo jak wyzej ^^ dawno nie gralem^^) a potem klepiemy p p+4 i nawalamy kombinacje w kolko :D
Jak wszystko sie dobrze opanuje to yoshim mozna naklepac spokojnie ponad 200 ciezej jest juz LING.
Jeszcze jest opcja do brayana ale tej juz nie pamietam bo nie mam pada pod reka moze z pamieci sie uda 4 potem t+2,1 potem typa upadajacego na glebe siekamy jeszcze raz t+2,1,4 i wystarczy juz dobic oponeta^^ Jak jakies pomylki to sry bo z pamieci wszystko ^^ a survival to juz z 3 lata nie gralem ^^
A no i o Gun Jacku bym zapomnial :D 1+2, 1+2 potem 3+4 3+4 3+4 nie kiedy oponent sie podnosi z gleby i turla do przodu to nie dajemy ostatniego 3+4 O tyle jest potem trudniej ze na poczatku walki w dalszych rundach blokuja pierwsze 1+2 wiec trzeba podczas rundy sieknac a dalej juz jakos leci ^^ Pozdrawoam CYU
Awatar użytkownika
Mati
Elite player
Elite player
Posty: 117
Rejestracja: 21-07-2006, 17:31
Lokalizacja: Z za krzaka

Re: Survival

Post autor: Mati »

Ja w Tekken 3 zdobylem Heńkiem 102 walki i GunJackiem 89:P
Kiedys czytałem w gazetach to kolesie robią od 300 do 900:) wiec nie wiem czy mam sie czym chwalic:)

[ Dodano: 2006-07-22, 21:02 ]
veritas pisze:Eeee survival to kapa w t3 jechalem do 200 winow a dalej to pauza i wracalem za godzine ^^


Z ta pauzą to przegiołeś bo nie mozna dawac pauzy w Survival, chyba że wyciągniesz CD w trakcie ladowania po walce:)
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Survival

Post autor: Nadine »

ja tam nie narzekam :) w tekkenie 3 to ja moge jinem daleko. potem mi sie nudzi moj max to o ile pamietam jakos kolo 40 gdzies bedzie. potem mnie nudzi i sie podkladam
Awatar użytkownika
Mati
Elite player
Elite player
Posty: 117
Rejestracja: 21-07-2006, 17:31
Lokalizacja: Z za krzaka

Re: Survival

Post autor: Mati »

SubZero pisze:No i na jakim poziomie trudności (chociaż nie pamiętam czy do survivala się to odnosi).

W survivalu nie ma stopni trudnosci wszystko moim zdaniem odgrywa sie tak ze im jestes dalej tym jest trudniej:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Survival

Post autor: Ren »

Dziś zrobiłem w Survivalu 202 walki Heniem (Tekken 5). Dalej nie grałem bo znudziło mi sie walenie deathfistów... Nie ma sensu w to grać bo kasy mało - od chyba 60 do 200 walki dostawałem 1500... To juz nawet w Arcade jest więcej. Kiedyś przysiąde i zrobie 1000 walk moze potem sie dostaje więcej kasy ;/. Może ma ktoś jakiś "cennik" ? :)
Awatar użytkownika
Dante
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 66
Rejestracja: 25-07-2006, 06:55
Lokalizacja: Lutcza

Re: Survival

Post autor: Dante »

Muj mały rekordzik w Tekkenie 3 to 37 Paul i 35 Lei :P
jakby ktoś znał siedajacą zawsze kombinacje leiem nieh poda :oczami:
a i w ePSXe to jest bajer że można co hwile sejwować i jak sie przegra to load i od save czyli mozna by nieezle natłuc :P
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Survival

Post autor: Arucardo_1 »

Dante pisze:w ePSXe to jest bajer że można co hwile sejwować i jak sie przegra to load i od save czyli mozna by nieezle natłuc :P

WOW. :zdziwko: Jeszcze jestem pod wrażeniem :P :rotfl:

Czyli teoretycznie można nabijać w nieskończoność nawet jak się nie zna "magicznej kombinacji" jaką łykają złomy ( :rotfl: w T5 są one powalające, np. stoisz sobie i gdy opponent podbiega, zawsze łyknie np. BAR Fenga albo LASER Devil Jina :rotfl: ) tylko jeden jest feler pomysłu: skoro nikomu nigdy nie chce się nabijać bez save'owania to co dopiero z save'owaniem? :P
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Survival

Post autor: Dumian »

Ja raz gralem jak po**bany cały dzień i nabiłem 400 winsów w TTT :cool: ale już więcej nie mam zamiaru podchodzić do tego trybu, bo to strata czasu i nuda na maxa :suchy:
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Survival

Post autor: Frizen »

Ja wygralem Jinem 30 walk :hyhy: :zawstydzony:
Inferno
Master
Master
Posty: 218
Rejestracja: 03-10-2006, 23:53
Lokalizacja: Pszczyna
Ogrywam: FEAR, UT, UT3, GRID, CnC 3 Tiberium Wars, Tekken 3/5

Re: Survival

Post autor: Inferno »

Po 30 winach wyłączyłem, bo się nudno zrobiło... :zdegustowany:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Survival

Post autor: Ana »

nie wiem czy tu pisałam o tym, ale na starym kompie miałam fajnego buga, ak grałam w T2 a po tym od razu wlaczylam T3 to postac sterowana przez CPU miala lekke opoznienie :cool: i odpowiednio to wykorzystujac tluklo sie nawet okolo 90 walk (inna sprawa ze CPU IDEALNIE wchodziło w f+1+2 Niny :hyhy: )

Moja mama kiedys ostro grywała w T3 (bo kyodai nie dzialal, teraz chwała wszystkiemu dziala i mama T3 nie rusza... chociaz dziwnie sie patrzyla ostatnio na T5 i moja Brasil Xiajke :zdziwko: XD) i Xiajka wykorzystajc ten bug miala <40 walk
Obrazek
Adas-King
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 09-11-2006, 20:21
Lokalizacja: Hajnówka [podlaskie]

Re: Survival

Post autor: Adas-King »

Mój świezutki rekordowy wynik jak narazie w Survivala w TEKKEN III [3] :D" :D"
wykonany 14 grudnia 2006, liczę na jakies komentarze :)
P.S. wykonany na emulatorze ePSXe !!! :D :) :D

SCREEN http://img155.imageshack.us/my.php?image=kingnn7.jpg
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Survival

Post autor: Komandos »

Jeśli to prawda to całkiem niezle. ja najwięcej w survivalu wygrałem 30 pare walk (Leiem na dwa ciosy :P )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”