TTT2 Online Cup vol 3

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: Komandos »

Widow co ty pierdolisz człowieku, kiedy ty offline grałeś i z kim? Może z Pitrexem kiedyś jak się nad tobą zlitował, ale byłeś dla niego kukłą do bicia :P

Ja przegrałem online wiele razy i pewnie jeszcze nie raz przegram z ludźmi których offlline bym rozjechał jak czołg, ale nie wylewam swoich żali na forum i mam na to ogólnie wyjebane. Poza tym trochę szacunku dla przeciwnika nie zaszkodzi, nawet w internecie.
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: Widowmaker.PL »

Komandos pisze:Widow co ty pierdolisz człowieku, kiedy ty offline grałeś i z kim? Może z Pitrexem kiedyś jak się nad tobą zlitował, ale byłeś dla niego kukłą do bicia :P

Ja przegrałem online wiele razy i pewnie jeszcze nie raz przegram z ludźmi których offlline bym rozjechał jak czołg, ale nie wylewam swoich żali na forum i mam na to ogólnie wyjebane. Poza tym trochę szacunku dla przeciwnika nie zaszkodzi, nawet w internecie.
A propo bezsenownych przyjebek/wtracen na forum. Szczyt hipokryzji. Ktos cie pytal o zdanie wogole? Jak czolg to ktos ci chyba banke dawno temu rozjechal i teraz sa tego efekty na forach roznego rodzaju od 3 lat albo i wiecej.

Caradoph z tego co pamietam to bym proponowal bardziej adekwatne iWR+2, Rzut;p
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: Komandos »

Obrażasz ludzi, których znam osobiście, więc tak, będę się wtrącał. I ciesz się, że to tylko na forum :P
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: Widowmaker.PL »

A co, wyjmiesz na mnie swoje "nunczako", rekawice mma i pozyczysz ochraniacz na zeby? I zrobisz mi finishera rodem z "karate tsunami" aka "baby fists"? Zebys sie nie zdziwil czasem.

Znasz osobiscie? Tak jak pisales, ze kazdy top w polsce to twoj dobry ziom? Z tego co wiem to ludzie na bd wysmiali ten tekst bo akurat spytalem czy to prawda xD

Jeszcze mi napisz gdzie ja kogos obrazilem bo chyba twoj mozg pracuje odwrotnie w stosunku do innych ludzi po tej akcji z czolgiem.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: Komandos »

Takiego pustaka jak ty szkoda by było bić nawet, więc luz :P Na backdashu ty jesteś od miesiąca i tylko trollujesz tak samo jak tu, a ja piłem wódkę z adminem tego forum po nowym roku, więc nie chce mi się tego komentować nawet.
Stay free :D
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: Widowmaker.PL »

Gdybys chociaz umial sie bic to moze bym sie przestraszyl. Akurat nie jestes odpowiednia osoba do nazywania innych pustakami.

Na tym koncie jestem tam od niecalego miesiaca, nawet odejmowac nie umiesz xD

Ta wodke to piles zapewne z otworzonym jego profilem na fejsie. Z reszta co to ma do rzeczy z tym, ze ten tekst i tak zostal tam wysmiany powiedz mi?

Na pytanie o obrazanie tez nie umiesz odpowiedziec bo wiesz, ze pierdolnales glupi farmazon w swoim stylu, jak zawsze.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: Komandos »

Na serio nie lubię marnować swojego czasu na kłótnie z trollami w internecie. Gdybyś chociaż miał jakiś poziom w tekkena, ale nie masz.
Poza tym to jest temat o turnieju, więc daj sobie spokój z tą pyskówką, bo jeszcze kolejnego osta za trollowanie wyłapiesz. ;)
Awatar użytkownika
NoStress_PL
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 89
Rejestracja: 10-03-2012, 15:57
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: NoStress_PL »

Komandos pisze:Na serio nie lubię marnować swojego czasu na kłótnie z trollami w internecie. Gdybyś chociaż miał jakiś poziom w tekkena, ale nie masz.
Poza tym to jest temat o turnieju, więc daj sobie spokój z tą pyskówką, bo jeszcze kolejnego osta za trollowanie wyłapiesz. ;)
Pozwolę się wtrącić,ale sam nie masz za pięknego poziomu w tekkenie.Dyskutowałbym,czy w ogóle go masz.
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: Widowmaker.PL »

Komandos pisze:Na serio nie lubię marnować swojego czasu na kłótnie z trollami w internecie. Gdybyś chociaż miał jakiś poziom w tekkena, ale nie masz.
Poza tym to jest temat o turnieju, więc daj sobie spokój z tą pyskówką, bo jeszcze kolejnego osta za trollowanie wyłapiesz. ;)
To po co sie wchrzaniasz z kretynskimi, bezpodstawnymi farmazonami kiedy ja pisalem na temat? Bedac jednoczesnie sam trollem, jakim nazywasz mnie? Naprawde masz problemy z mysleniem?

Twoj "poziom" w tekkenie akurat znam i nie powala. W T6 wygrywales DE jak przylagowales komus lacze (hi fajt z veronem w turku) a tutaj widzialem na ranku same rzuty i low-midy bo wyspejsowac i ukarac whiffa to ty czlowieku nigdy nie ogarniesz.
LUK-MAZ
Student
Student
Posty: 51
Rejestracja: 16-10-2012, 16:11
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: LUK-MAZ »

Oj Widowmaker,jak przegrywasz to tylko na connection zwalasz,albo że ktoś stosuje jakieś ciosy na które się nabierasz.Neta nie muszę naprawiać kolego,zresztą to jest turniej online a nie offline.Większość graczy mogłoby powiedzieć a jakby nie te lagi to bym Ci dupsko skopał.
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: caradolph »

Dobra panowie, wiem, że ponosi Was melanż czy coś innego, ale koniec offtopu, jeśli dalej macie zamiar ciągnąć tą bezsensowną wojenkę to na pewno nie tutaj. Wypłaczcie się na privie czy kij wie gdzie, ale skończcie napierniczać postami, które nie mają nic wspólnego z tematem, szczególnie Widow zaczyna przeginać. Jak tawarisz Komandos wspomniał :
Komandos pisze:Poza tym to jest temat o turnieju, więc daj sobie spokój z tą pyskówką, bo jeszcze kolejnego osta za trollowanie wyłapiesz.
To się zresztą tyczy wszystkich troll-style wypowiadających się w temacie.
NoStress_PL pisze:Pozwolę się wtrącić,ale sam nie masz za pięknego poziomu w tekkenie.Dyskutowałbym,czy w ogóle go masz.
Ocenianie poziomu w Tekkena online ma taki sens jak kupowanie Karmi, żeby skończyć w pobliskim rowie. Jak zarządzisz na jakimś offline turze, to wypowiadaj się na temat poziomu, tak to średnio to się ma do wszystkiego.


Caradoph z tego co pamietam to bym proponowal bardziej adekwatne iWR+2, Rzut;p
Wiesz, głupio by było grać postacią na pressing, nie używając rzutów prawda ? Poza tym nauczyć się wyrywać nie zaszkodzi. Jak przewidujesz rzut to się pod nim schylaj a nie wypłakujesz żale na forum.


Oj Widowmaker,jak przegrywasz to tylko na connection zwalasz,albo że ktoś stosuje jakieś ciosy na które się nabierasz.Neta nie muszę naprawiać kolego,zresztą to jest turniej online a nie offline.Większość graczy mogłoby powiedzieć a jakby nie te lagi to bym Ci dupsko skopał.
Więcej na ten temat mówić nie trzeba, well said.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: Widowmaker.PL »

Luk-Maz, te ciosy na ktore sie nabieralem w duzym stopniu byly wynikiem dropow animacji, przez ktore nie mialem bloku, ale spoko, napisalem tylko tak jak bylo. Gralem kilka meczy turniejowych juz i to pierwsza sytuacja kiedy bylo takie polaczenie no i nie mam pretensji tylko napisalem jak bylo - nic nie zmyslalem w przeciwienstwie do niektorych.

Caradolph, tekst o wyrywaniu sie z rzutow jest malo zabawny bo malo kto sie wogole z nich wyrywa (wykluczajac randomowe wyrwanie przez przypadek, bo akurat mashowalo sie jaby) ale to dyskusja raczej na inny temat.

Jak jestes taki madry i potrafisz przewidziec rzut i sie schylic to tak samo potrafisz przewidziec low i zablokowac ale o ile dobrze pamietam to narzekales na lowy surki i to tutaj na forum xD
caradolph pisze: Ocenianie poziomu w Tekkena online ma taki sens jak kupowanie Karmi, żeby skończyć w pobliskim rowie.
To akurat mozesz powiedziec swojemu ziomkowi komandosowi bo on zyje w blednym przekonaniu caly czas.

Nie wiem co masz na mysli mowiac, ze mnie ponosi, bo tak jak mowie - napisalem jak bylo w grze. A to, ze komandos sie poraz n-ty wchrzania bez proszenia czy pytania o opinie na temat, o ktorym nie ma pojecia (bo jakos go nie widzialem wsrod obserwatorow meczu z luk-mazem) jakos Ci umknelo widocznie. Nie mam zamiaru pozwalac na to zeby jakies dziecko neo z wybujalym ego ublizalo i grozilo mi pobiciem w realu na forum o grze video.

Sorry za offtop, ale to nie ja zaczalem pisac nie na temat bo chyba tez nie zauwazyles xD
Ostatnio zmieniony 07-06-2013, 06:47 przez Widowmaker.PL, łącznie zmieniany 1 raz.
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: trafl »

Ale drama tu poszła. Jak widzę żaden z panów długo nie odpuścił, nie wiem czy to honor czy trolling.
W każdym razie co się tyczy tematu.
7. W przypadku lagów uniemożliwiających przyzwoite rozegranie pojedynku dopuszcza się przerwanie gry jednak wskazane jest aby gracze uzgodnili warunki przerwania przed walką. Jeśli przyczyna lagów leży po stronie jednego z graczy a mimo starań warunki do gry nadal są niezadowalające pojedynek taki może decyzją organizatora rozstrzygnąć się walkowerem.
Według mnie to w takim przypadku inni powinni stwierdzać i nawet gdzieś to na honmaru było napisane, czy z osobą da się grać czy wina za lag faktycznie jest jego i grać się nie da. A z tego co mówisz imho taka sytuacja się zalicza do "grać się nie da" bo nie wiem co za sens grać turniej gdzie nawet blok nie wchodzi w porę i inni powinni zweryfikować łącze.


Ja nic nie oceniam. Ale powiem tylko że jeżeli istnieje jakaś możliwość zakładania pokoi w tekken word federation to uprzedzam że nie mam tam konta i proszę o zwykły inv, oczywiście nie jest to problemem by mi się pokój założyło. Po prostu nie wiem co wpłynęło na to, że nie przyjęło mi inva od jednej osoby.
Przestrzegam nowych, by przy zakładaniu uwzględnili liczbę graczy i dodali jeden prywatny slot, bo inaczej ktoś się wtrąci i guzik nie gra.

Jak rozumiem NoStress nie możesz w ciągu tygodnia? W weekend są większe lagi :/
Ale mam za niski poziom by tu cokolwiek przedłużać, także odezwę się pewnie w sobotę, bo niedzięla jest zawsze zajęta.
LUK-MAZ
Student
Student
Posty: 51
Rejestracja: 16-10-2012, 16:11
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: LUK-MAZ »

jeszcze nie raz zagramy widow to tylko gra i tylko faza grupowa z ktorej spokojnie wyjdziesz nic do ciebie nie mam i wiem że nikt nie lubi przegrywać rozumiem to ale jeszcze nie raz będziesz miał okazje mi się zrewanżować powodzenia dalej
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: Widowmaker.PL »

W zwiazku z tym, ze to faza grupowa wlasnie postanowilem nie robic dramatu tylko dograc do konca bo grac sie dalo w 4 z 7 meczy i nie byly to ciagle lagi z 10 klatkowym delayem, no ale jednak blok mozna bylo dropnac. Tez nic do Ciebie nie mam, luz :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”