Ogłoszenie! (^_^)/")

Dyskusje, sparing partner, emulacja, emulatory, a także wszystko na temat pojedynków sieciowych za pośrednictwem Kaillery.

Moderator: ModTeam

Zablokowany
Awatar użytkownika
Shinhwa
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 21-02-2006, 18:07
Lokalizacja: Częstochowa

Ogłoszenie! (^_^)/")

Post autor: Shinhwa »

Jeżeli masz do mnie jakąś sprawę, chcesz zagrać, szukasz sparing partnera albo chcesz zagrać to napisz do mnie Wiadomość P rywatną ( PW , z ang. PM ), z datą i miejscem możliwego spotkania, a ja odpiszę w miarę szybko bo odwiedzam forum i stronę przynajmniej raz dziennie!

Proszę nie pisać więcej na GG i skasować mnie z listy (Dumian ty możesz zostawić), wszelkie próby zakłucania mojego spokoju będą karane blokami na Gadu Gadu - Dziękuję!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Ogłoszenie! (^_^)/")

Post autor: Dumian »

Co prawda, to prawda. Niektórzy zapominają, że gg to przede wszystkim komunikator a nie sposób na zabijanie swojego czasu poprzez zatruwanie go innym ;P

Poza tym na gadu-gadu wystarczy wysłać, krótką, zwiezłą i jakże wiele wnoszącą wiadomość o treści: "zagrasz w Tekkena?". Wystarczy wtedy szybka odpowiedz drugiej osoby i wszyscy są zadowoleni.

Można też dać się dostępnym i wrzucić opis kto gra w Tekkena 3 Online? Chętni na pewno się znajdą :P
Shinhwa pisze:Dumian ty możesz zostawić
:zawstydzony:
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Shinhwa
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 21-02-2006, 18:07
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Ogłoszenie! (^_^)/")

Post autor: Shinhwa »

Ja jednak pozostanę przy swoich racjach :P Jak mam ochotę pograć to wchodzę na msi wro i zazwyczaj ktos jest
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Ogłoszenie! (^_^)/")

Post autor: Dumian »

Dobrym sposobem na szybkie i latwe znajdowanie sparing partnerów to status na gg dostępny + odpowiedni opis. Co do serwerów to raczej ciężko znalezc tam jakiegos gracza na poziomie, dlatogo wlasnie dobrym wyjsciem byłby czat, IRC lub cos co w czasie rzeczywistym skupialoby osoby chętne do gry. Zajrzyjcie do tego tematu, może ktoś wpadnie na jakiś odkrywczy pomysł. Dobrze będzie jeśli nowy czat się sprawdzi lub ewentualnie ktoś ruszy temat w sprawie IRCa ;P
Na potrzeby sparing partnera można też wykorzystać Shoutbox ale tam, tak samo jak na całe forum niestety mało kto zagląda.

PS. Co do serwerów to zazwyczaj udaję się tam już umówiony na grę, ewentualnie wbijam na serwa poreklamować trochę Honmaru :)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
ChUmB@
Elite player
Elite player
Posty: 142
Rejestracja: 02-04-2006, 22:31
Lokalizacja: Bielsko

Re: Ogłoszenie! (^_^)/")

Post autor: ChUmB@ »

hmm co do szukania sparing partnerów przecież jest osobny temat gdzie każdy kto chce pograć w T3 zostawia swoje dane, przecież wystarczy sobie pokopiować nr gg i napisać czy zagara w T3?to wystarczy.

Dumian napisał
Dobrym sposobem na szybkie i latwe znajdowanie sparing partnerów to status na gg dostępny + odpowiedni opis
jak dla mnie ten sposób jest niezbyt dobry bo jak sobie dam taki opis to ludzie na moim gg sie czepiają że gram sobie zamiast pogadać przykład

Ciumka 11:28:25

co to za opis?? znowu zamiast gadac ze mna szukasz dzieci do grania w smieszne mordobicie?

Magda F. 18:49:04

ty jak zwykle grasz w bzdury zamiast gadac xD

no wiec ja sobie takich opisów nie daje no bo widziecie sami... ;)
Zablokowany

Wróć do „Emulacja & Kaillera Center”