TEKKEN REVOLUTION

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
AfrQ
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 18-05-2013, 12:01
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Ogrywam: Tekken 6
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: AfrQ »

Gralem troche i wydaje sie byc ciekawe, ale nie wiem jak odkryc reszte postaci. Na raazie alise tylko odblokowalem a pisze zeby odblokowac postaci trza abierac gift points mam ich sporo i nadal nic poza alisa nie dostalem a wy
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: surkabm12434 »

Ja nie mam alisy, za to mam bryana odblokowanego. Teraz przerwa ;/ + dla namco, gdy cipeczka wyjdzie gdy masz promoteda to przyznaje ci wina i daje nową range. Narazie grand master :)
PUSTO
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: blaugrana20 »

Kurna musze tluc Larsem narazie 12 w pod rzad 4 tickety i czekam na capo :P i mamm alise i druga paczka pojawila sie wiec czekam co to bedzie :)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
AfrQ
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 18-05-2013, 12:01
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Ogrywam: Tekken 6
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: AfrQ »

Jaka paczka? Jak wkoncu postaci odblokowac? Niby te gft pkt trza a ich mam w cholere...
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: blaugrana20 »

po jakims czasie pojawia sie paczka jak wygrywasz to postac sie sama otworzy chyba bo mialem druga paczke przegralem i znikla ;p
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
AfrQ
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 18-05-2013, 12:01
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Ogrywam: Tekken 6
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: AfrQ »

Aha ok, kurcze kilka pierwszych walk jak wygrałem to dostawałem ten złoty bilet, a teraz nie i na 30minut 1 walke tylko moge, lipa troche, bo grałem Paulem, a żadną inną nie potrafie w tym Paulem też i tych biletów nie dostaje, a za wygraną nic mi nie daje tylko troche kasy.. ;/
Awatar użytkownika
AfrQ
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 18-05-2013, 12:01
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Ogrywam: Tekken 6
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: AfrQ »

Jestem ciekaw za ile będą do kupienia te monety, raczej powinny być tanie, bo inaczej pożegnam się z tym
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: blaugrana20 »

Tanie nie tanie albo podlaczysz karte z banku i bedziesz kupowal albo kupisz zdrapke z 100 i wtedy bedziesz kupowal nie ma caposow kurna no :( ja tez stracilem wszystko po 26 walkach ;p jakiegos fizycznego Paula trafilem co rwal kazdy rzut i blokowal lowa kazdego :P

za 4 monety 4 zl za 10 7,50 za 30 19 zl no to takie tanie nie jest wole od czasu do czasu doskakiwac mam nadzieje ze nie bedzie tych superow w normalnym tekkenie juz;p
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: surkabm12434 »

blaugrana20 pisze:w w normalnym tekkenie juz;p
W czym?? :P

1.Bryan
2.Leo
3.?? KTO BĘDZIE NASTĘPNY? Może kaposki? Bo mnie lamy na onlajnie biją :( Miłym zaskoczeniem okazałoby się odblokowanie jakiejś nowej postaci :)
@edit
Fajne fighty,

king mistrz ;)
PUSTO
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: KRELIAN »

Jak dla mnie spoko gra na max 2-3h. Miał być ukłon w stronę casuali, ale Ci na pewno nie przekonają się na dłużej do gry. Po co ograniczać ludziom monety czasowo, skoro wystarczyło dać możliwość zapłaty za określone postaci, większe statsy na początku itp.

Plusem jest faktycznie stabilniejszy online od TTT2 i jak dla mnie Kaz w podstawce oraz ograniczenie Boundów (trochę mi DRką zalatuje - na plus ;]). 'Prosi' i tak wrócą do Taga 2, a casuale albo znudzą się oczekiwaniem na monety albo uciekną po 2h nabijając wszystkie puchary.

Ktoś chętny na turniej? ;]
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: TeeVar »

Sorry ale nie rozegramy ostatniego meczu, nie mam juz wiecej coins :P.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: surkabm12434 »

Krelianie na turniej? Serio ? ;/ Za jeden player match płacisz jedną monete... za dwa dwie, czyli przy stanie 5;4 9 monet idzie. Moneta co 30 minut... No nie wiem nie wiem
Chyba że to był sarkazm :D
Przestałem dostawać tickety za winy co wiąże się ze znacznym ograniczeniem pojedynków... wie ktoś co zrobić by znowu dostawać tickety za winy? Pochwalę się że rozwaliłem psychicznego leo jakieś 30 minut temu, maraurder 70 pare winów. Low nie, throw nie, trzeba było troche pokombinować tymi "skillami" :)
PUSTO
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: blaugrana20 »

Dla mnie tytul do pogrania pare walk az do stracenia szans mam ten sam problem co Surka iz moj maina jest niedostepny narazie zastepstwo na Larsie jest moze to przynajmiej zmusi mnie do nauki poznania go lepiej . A moze wie ktos gdzie sa jakies juggle bo kurna musze freestajlowac :P narzie max udalo mi sie wycisnac 98 dmg ze sciana :/

Krelian Ty dajesz rade tym Kazkiem fajne setupy masz :)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: caradolph »

Dajcie Dragunova z przegiętym iWR+2 to mogę grać tura :P.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: surkabm12434 »

Ja z udostępnionych postaci mainuje bryana, tam na ścianie ciśnie z 95 dmg max (z powerem 40) chciałoby takiego edda,steva, czy choćby bruca zdobyć bo ta gra tym braianem jest śmieszna :rotfl:
PUSTO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”