TEKKEN REVOLUTION

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: KRELIAN »

HiKrush pisze:Jeżeli grasz za ticket i WYGRASZ, to ZAWSZE dostajesz kolejny ticket. Poza tym tickety są do zdobycia za różne pierdółki typu 10 wygranych walk, 30 wygranych walk, etc.
No właśnie, w założeniach zapewne gra miała przekonać do serii casuali, a nagradzani są po prostu lepsi. Nie ma nawet takiej opcji, że ustawi się dwóch znajomych z czego jeden jest wyraźnie lepszy a drugi chciałby potrenować bo komuś się bilety skończą. Czasy automatów już przeminęły bezpowrotnie (z wyjątkami w kilku państwach które nie wpłyną na ogólną sprzedaż). Nie widzę tego, żeby nawet osoby chcące wydać kasę robiły to regularnie, bo bardziej opłaca się kupić TTT2, który i tak sprzedał się 4krotnie słabiej niż TK6 więc Revo go nie uratuje.

Gra mogła odnieść sukces gdyby opłaty były za: szybsze levele postaci, dodatkowe postaci z tym, że już na wstępie gracz powinien sam wybrać które chce (jeśli oczywiście jest limit darmowy bo póki co za krótko grałem), ewentualnie jakieś stroje i inne popierdółki i oczywiście brak limitów na granie online. Ot takie tam przemyślenia, bo i tak specjalnie nie mam ciśnienia na granie, więc na dłuższą metę to 'przeboleję' ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: blaugrana20 »

Byloby fajnie gdyby te monety i bilety dotyczyly tylko rankeda a player matche mozna by grac do woli a tak to lipa wszedzie i juz zastanawiam sie czy nie wykasowac tego padla by czasu na TTT2 nie zabieral
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: Komandos »

Spokojnie, Harada potwierdził, że będą dodawać kolejne postacie i opcje z czasem. Na razie gra daje trochę funu, można pograć z 20min dziennie :P
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: Ren »

Hmm, odpaliłem 2 razy ta gre mam 22 wygrane walki(na 23) i 8 ticketów.
Jeśli ktoś nie ma ciśnienia żeby grać codziennie to myślę, że kwestia żetonów jest ok.

Czekam na jakieś update'y bo narazie biedna ta gra.
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: surkabm12434 »

Zajebiste trole grają w te gre, m. in. kazuyą... Normalnie z 1 na 4 przegrałem, miałem ochotę wyrzucić pada przez okno... ticket -.-
troll kazuya = u/f+1+2, b,1+2 1+2 u/f+1+2, b,1+2 1+2 u/f+1+2, b,1+2 1+2 u/f+1+2, b,1+2 1+2 u/f+1+2, b,1+2 1+2 u/f+1+2, b,1+2 1+2 u/f+1+2, b,1+2 1+2 u/f+1+2, b,1+2 1+2
W gały to trudno nawet wpaść ale w to zeskilowane gówno to masakra.
PUSTO
Awatar użytkownika
AfrQ
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 18-05-2013, 12:01
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Ogrywam: Tekken 6
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: AfrQ »

surkabm12434 pisze:Zajebiste trole grają w te gre, m. in. kazuyą... Normalnie z 1 na 4 przegrałem, miałem ochotę wyrzucić pada przez okno... ticket -.-
troll kazuya = u/f+1+2, b,1+2 1+2 u/f+1+2, b,1+2 1+2 u/f+1+2, b,1+2 1+2 u/f+1+2, b,1+2 1+2 u/f+1+2, b,1+2 1+2 u/f+1+2, b,1+2 1+2 u/f+1+2, b,1+2 1+2 u/f+1+2, b,1+2 1+2
W gały to trudno nawet wpaść ale w to zeskilowane gówno to masakra.
I to jest irytujące.. Jakby dali jakieś normalne postacie, a nie same lipne, wielkim minusem wg. mnie jest nowy styl walki tzn. te ciosy, które blokują combosy wroga i to że postacie się nie odbijają i combosy to już nie są efektywne..
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: caradolph »

AfrQ pisze:I to jest irytujące.. Jakby dali jakieś normalne postacie, a nie same lipne, wielkim minusem wg. mnie jest nowy styl walki tzn. te ciosy, które blokują combosy wroga i to że postacie się nie odbijają i combosy to już nie są efektowne..
Czekaj czekaj, to znaczy że wszystkie postacie, którymi nie grasz są lipne. So true. Akurat co do criticali się zgodzę, ale Bounda wyrzuciłbym wraz z ragem w p***u z tej serii. Jak w to gram przypominają mi się czasy DRki. O wiele lepiej to smakuje. Jakby nie dali do tej gry speciali i innych udziwnień, dołożyli versusa, wyrzucili rage i dali wszystkie postacie do tej pory + TTT2 albo jeszcze lepiej DR movement to byłaby to najlepsza część serii. To zdanie wielu graczy.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: Komandos »

Ciekawi mnie co będzie jak za parę tygodni pojawią się koksy z powerem na maxa i będą zabijać trzema ciosami :P Może będzie z tego taki nowoczesny Bushido Blade, jedna mocna kapa na ryj i po zawodach :D
Awatar użytkownika
AfrQ
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 18-05-2013, 12:01
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Ogrywam: Tekken 6
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: AfrQ »

caradolph pisze:
AfrQ pisze:I to jest irytujące.. Jakby dali jakieś normalne postacie, a nie same lipne, wielkim minusem wg. mnie jest nowy styl walki tzn. te ciosy, które blokują combosy wroga i to że postacie się nie odbijają i combosy to już nie są efektowne..
Czekaj czekaj, to znaczy że wszystkie postacie, którymi nie grasz są lipne.
Nie wszystkie tylko te co dali np: Leo, Alisa i inne postacie tego typu.. To jest Tekken, a nie jakiś street fighter czy inne ciulstwo..

Nie ma to jak klasyczny T3..
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: surkabm12434 »

Nie wiem co to miało być, ale przed momentem natknąłem się na typka który miał 20 lvl i 174 W ?????????? Pierwsze co mi przyszło na myśl to "NIEMOŻLIWE!" Chwile potem zlałem go na 3;1, okazał się workiem do obijania. Ktoś wie o co chodzi? Takie ratio na tym lvlu przy takim skillu? Nick ; DoKa-44 grał kazuyą
PUSTO
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: Ren »

surkabm12434 pisze:Nie wiem co to miało być, ale przed momentem natknąłem się na typka który miał 20 lvl i 174 W ?????????? Pierwsze co mi przyszło na myśl to "NIEMOŻLIWE!" Chwile potem zlałem go na 3;1, okazał się workiem do obijania. Ktoś wie o co chodzi? Takie ratio na tym lvlu przy takim skillu? Nick ; DoKa-44 grał kazuyą
Może miał ratio 174/1200 :D
(...)

Zobaczymy czy gra się rozwinie bo jak narazie to jeden wielki FAIL.
Chliwiusz
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 28-05-2013, 18:12
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: Chliwiusz »

Ja mam 17 level i 102 wygrane, 4 przegrane i 13 biletów. Gra nawet niezła, wciągnęła mnie. Mi się bardziej podoba niż Tag 2 z tego względu, że tutaj najważniejsza jest indywidualność. Z tag 2 miałem problemy na początku, ponieważ pierwszy raz grałem w parach (dwóch zawodników naraz) a na dodatek po raz pierwszy zagrałem po 8 miesiącach od premiery. Z revo byłem od początku i takich problemów nie ma.
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: HiKrush »

Najwyższa ranga to warrior, lel.
Bagiety już jado
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: Ren »

HiKrush pisze:Najwyższa ranga to warrior, lel.
Dobrze wiedzieć :P Ja po 54 winach mam Fightera czyli jeszcze tylko dwie do wbicia.

btw. wydaje mi się, że grając za ticket dostaje się trochę więcej kasy, ktoś może to potwierdzić?

btw2. nadal nie ma w europejskim sklepie coinsów do kupienia, ciekawe
Awatar użytkownika
AfrQ
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 18-05-2013, 12:01
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Ogrywam: Tekken 6
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: AfrQ »

Ren pisze:
HiKrush pisze:Najwyższa ranga to warrior, lel.
Dobrze wiedzieć :P Ja po 54 winach mam Fightera czyli jeszcze tylko dwie do wbicia.

btw. wydaje mi się, że grając za ticket dostaje się trochę więcej kasy, ktoś może to potwierdzić?

btw2. nadal nie ma w europejskim sklepie coinsów do kupienia, ciekawe
Pisze jak byk, że za tickety masz więcej hajsu nawet jak wtopisz ;]

P.S. był już ten "event" czy coś? Bo jak sie nie myle to coś tam pisało
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”