Deviljin Tag Partner

Długo oczekiwana kontynuacja kultowego Tekken Tag Tournament

Moderatorzy: caradolph, ModTeam

ODPOWIEDZ
DEMONICMISHIMA
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 29-05-2013, 08:37

Deviljin Tag Partner

Post autor: DEMONICMISHIMA »

Witam gram Devil Jinem ale jakos nie moge do niego dopasowac drugiej postaci ,prosze o rade która postac była by dobra jako tag partner do devil jina ? chodzi mi o to by robic tag juggle o duzym damage od 95 w w góre
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Deviljin Tag Partner

Post autor: caradolph »

Miguel jest bardzo dobrym wyborem. 102 po EWGF siedzi. Poza tym jest w miarę prosty do opanowania.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Deviljin Tag Partner

Post autor: K' »

Ja gram DJ/Law - bez ściany ciągną dosyć ładnie, na ścianie już trochę gorzej + mogę grać na bardzo różnorodny sposób oboma postaciami. Co do tego dmg to stample po ws+2 ciągnie 95, po EWGFie - 99 do 103. - Wybrałem ten team głównie dlatego, że zawsze mainowałem Lawa, a Jinem grałem dużo w T3,Taga 1, T5 i DRce.

Dobre pary to np. DJ/Hwo, DJ/Kaz, DJ/Hei, DJ/Lars (moc elektryka + banalny w prowadzeniu Lars), DJ/Bruce.

Jeśli nie chcesz się przemęczać i przy tym robić robotę to polecałbym DJ/Lars - IMO jeden z najlepszych teamów w grze jeśli ktoś ma odpowiednie umiejętności (nawet Knee nim ostatnio dużo gra na turniejach)
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Deviljin Tag Partner

Post autor: szyper »

DJ/Hei akurat dmg nie robi. Dmg dibre widziałem z Ogrem Bryanem Brucem Leo Marduk Kazuya AK. Jeśli chodzi o najlepsze połączenie to chyba Bruce, wszystko sporo kroi (juggle walle itd).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken Tag Tournament 2”