Gry z Taito Type XX

Bijatyki 2D mimo upływu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Czy zawdzięczają to rozbudowanemu systemowi gry, czy też ponadczasowej grafice? Z pewnością coś w tym jest, sprawdź sam!

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

zawor___
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 21-04-2013, 12:49

Re: Gry z Taito Type XX

Post autor: zawor___ »

Niestety podmiana plików nic nie dała.A może te archiwa trzeba jakoś scalić przed rozpakowaniem?. Mam XPka z SP3, więc temat win 7 mnie na razie nie dotyczy
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Gry z Taito Type XX

Post autor: TeeVar »

Czy Xp czy 7 nie mam zadnych problemow z ich odpaleniem.

1. Sciagasz ArcadePC Loader 1.4 i rozppakowujesz do np. ArcadePC
http://dl.emu-land.net/files/x86/Arcade ... _setup.exe
2. KOF13 rozpakowujesz do ArcadePC\Games\KOFXIII\
3. Nie wiem jak jest spakowany KOF. Jezeli podczas rozpakowywania tworzy katalog to jego zawartosc musisz przeniesc do katalogu KOF13 bo inaczej nie ruszy.
4. Uruchamiasz Loader i jezeli wszystko dobrze zrobiles to obok nazwy gry powinna pojawic sie ikonka. W innym przypadku wyskoczy blad lub bedzie czerwony krzyzyk.
5. Ustawiasz klawisze, najlepiej przez new gui i cieszysz sie gra
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
szezjo
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 11-08-2011, 15:02
Ogrywam: Mortal Kombat (PC)
Kontakt:

Re: Gry z Taito Type XX

Post autor: szezjo »

Ciekawe jak będzie się lepiej grało na PieCu w KOFa ;)
W Steam Edition czy lepiej będzie pozostać przy emulku Taito Type'a. :)
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry z Taito Type XX

Post autor: Action »

Grałem chwilę w tę betę KoFXIII Steam Edition i wygląda dokładnie tak samo jak na emulatorze, w sensie (mam nadzieje, że póki co) brak jakichkolwiek ustawień ekranu jak i poziomu grafiki (chociażby jakieś proste filtry zakrywające ząbki). Do tego brak przeskoku na xboxowe ikonki po podłączeniu pada microsoftu co od dłuższego czasu jest standardem wszelkich tytułów na PC i tyle mogę na dzień dzisiejszy powiedzieć, online nie dałem rady przetestować bo z nikim mnie nie połączyło, za mało ludzi z europy to testuje jak na razie.

Tak czy siak KoF na PC, wow! Nie ma co przesadnie narzekać i kręcić nosem.
Awatar użytkownika
szezjo
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 11-08-2011, 15:02
Ogrywam: Mortal Kombat (PC)
Kontakt:

Re: Gry z Taito Type XX

Post autor: szezjo »

Heh.. Najgorsze jest to, że niezbyt mogę się cieszyć KOFem 13 na PC'cie (mówię o odpalaniu z Tajtaka), bo chodzi ona niewyobrażalnie szybko. Męczące jest tu wybieranie postaci o walce już nie mówiąc. System Windows 7, 4GB RAM, 3Ghz i niezwykle łatwo da się go zamulić.. ;)
Ktoś miał już ten próblem?
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry z Taito Type XX

Post autor: Action »

Rozumiem, że strzeliłeś ironią i jeżeli ci zamula to trudno coś sensownego wymyslić. Zbyt dużo ustawień w tym emulatorze nie było jednak pamiętam, że w przypadku BlazBlue w przypadku slabych PCtow ludzie dorzucali jakiegoś fixa, ktory usuwał tła aren, ale nie wiem czy coś podobnego znajdziesz do KoFa. W każdym razie może zaopatrz się w KoFSE w wersji z sieci sklepow torrent i po prostu sprawdz jak Ci to chodzi i jezeli z nia nie bedzie problemow to po prostu zainwestujesz w tę wersje. :)

Na szybkiego udało mi się przetestować online w KoF XIII SE, dosłownie dwa mecze i teraz tak, napewno coś przy tym netplayu grzebali bo już nie ścina - pierwszy meczyk mi po prostu lapalo opoznienie, ale polaczylo mnie z jakims nonamem z innego kontynentu chyba. Natomiast za drugim razem zagrałem już z naszym zachodnim sąsiadem i już było pięknie offline, ze cancele wchodzily bez zastanowienia. Nie jest zle!
przemoc84
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19-02-2014, 14:39

Re: Gry z Taito Type XX

Post autor: przemoc84 »

Witam
Jak wejść do menu testowego w KOF 98 UM?
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Gry z Taito Type XX

Post autor: SubZero »

To zależy jaki sobie klawisz ustawisz dla 'service'.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bijatyki 2D”