DOA 5 Ultimate (core fighters)

Wszystko na temat gier z serii DoA - Dead or Alive.

Moderator: ModTeam

Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

DOA 5 Ultimate (core fighters)

Post autor: Ren »

Dead Or Alive Ultimate Core Fighters jest do pobrania z US PSstore. Można grać za darmo 4 postaciami (hayabusa, ayane,kasumi, hayate), kazda kolejna kosztuje około 3-4 dolce.
Mimo, iż z polakami jeszcze nie grałem to już mogę powiedzieć, że sporo poprawiono online i działa naprawdę ok :)
Ktoś się pisze na spary? :)
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: DOA 5 Ultimate (core fighters)

Post autor: SubZero »

Jak będę miał chwilę to obadać trzeba. Chociaż nie ma Hitomi :(
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: DOA 5 Ultimate (core fighters)

Post autor: trafl »

Ren pisze:kazda kolejna kosztuje około 3-4 dolce.
Każda kosztuje te parę dolców i to nie jest hurra wydatek, ale co tu zrobić jak nie ma tych dolców na karcie? Chyba zdrapki nie działają i z przesłaniem pieniędzy też chyba będzie problem i w tyłek...
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: DOA 5 Ultimate (core fighters)

Post autor: Ren »

trafl pisze:
Ren pisze:kazda kolejna kosztuje około 3-4 dolce.
Każda kosztuje te parę dolców i to nie jest hurra wydatek, ale co tu zrobić jak nie ma tych dolców na karcie? Chyba zdrapki nie działają i z przesłaniem pieniędzy też chyba będzie problem i w tyłek...
Na allegro możesz kupić amerykańską zdrapkę i doładować w dolcach :) aczkolwiek nie ma niskich nominałów, więc lepiej kupić grę w pudełku za 120zł.
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: DOA 5 Ultimate (core fighters)

Post autor: trafl »

Jak to w pudełku? Gdzie coś takiego jest? Patrzę i ultima tego nie ma. Gdzie widziałeś tę grę w sklepie?

Był dziś telefon do playstation obsługi, bo to się w głowie nie mieści że niemcy mają, my mamy obrazek tylko bez możliwości kupna, ktoś skrewił sprawę.

Na allegro akurat mi się nie widziało, może źle wpisuję, ale wersja w pudełku brzmi najlepiej.
Trochę się nie opłaca, ale akurat jest zastrzyk gotówki i dawno się nic nie kupowało, to w sumie się by kupiło to DOA. :D

Edit: Tak jak mi się wydawało polacy dali dupy i po zgłoszeniu, że jest a kupić się nie da ( co potwierdził konsultant) gra pojawiła się "nagle" w ofercie. Tylko za 159zł...
Ren, ciekawi mnie bardzie gdzie wersję pudełkową widziałeś i to za 120zł. :padam:
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: DOA 5 Ultimate (core fighters)

Post autor: Ren »

allegro.pl/dead-or-alive-5-ultimate-nowa-gamestacja-wawa-i3578552435.html

premiera w pl 2-4 październik, premiera w eu była 6 września przez co wprowadziłem w błąd, sorry
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: DOA 5 Ultimate (core fighters)

Post autor: trafl »

No to ciekawe kiedy gra przyjdzie. Dzięki za linka. Zamówione gdzie indziej. Nie ma tam normalnej stronki z możliwością zamówienia, ale na allegro znalazł się inny sklep, który zwykłą stronkę ma. Nie przyszło mi do głowy, że premiera pudełkowe wersji będzie później.
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: DOA 5 Ultimate (core fighters)

Post autor: TeeVar »

Sciaglem wersje z europejskiego psn ale mam wrazenie, ze online lezy. W ciagu 15 zagralem moze z 4 walki.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: DOA 5 Ultimate (core fighters)

Post autor: trafl »

Kupaka jak nie wiem... Może wyjść na to że online na wersji amerykańsiej jest dobry. No cóż właśnie mi się dowiedziało od sklepu że data dystrybucji w Polsce jest niewiadoma. Co mnie mocno wkurzyło, ale z drugiej strony człowiek ma znów czas zastanowić się czy jest sens to kupować. Bo ile nie myślę nad tym, to nie mogę znaleźć powodu i chyba po prostu chodzi o to, że to DOA i już...
Wie ktoś kiedy gra ma premierę w Polsce?
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: DOA 5 Ultimate (core fighters)

Post autor: Ren »

po prostu mało ludzi gra z europy :) trzeba się umawiać, najlepiej na forum freestepdodge
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: DOA 5 Ultimate (core fighters)

Post autor: TeeVar »

Ustawione mam na any zarowno polaczenie jak i area wiec to nie powinno byc problemem. Dodatkowo jak znajdzie przeciwnika to i tak wraca ponownie do szukania nowego mimo ze polaczenie bylo ok.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: DOA 5 Ultimate (core fighters)

Post autor: Dumian »

Z okazji 1 mln pobrań do końca marca Jann Lee za free https://www.honmaru.pl/5602,darmowe-dea ... ln-pobran/
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Nerobianco
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 05-11-2009, 11:55
Ogrywam: Mortal Kombat, TTT2, Soul Calibur V
Kontakt:

Re: DOA 5 Ultimate (core fighters)

Post autor: Nerobianco »

Nowa zawodniczka już niedługo w DOA
https://www.youtube.com/watch?v=WBZGzmVNrZs
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: DOA 5 Ultimate (core fighters)

Post autor: Ana »

Ten dziwny moment, kiedy to kolejny klon Kasumi wydaje się być najlepszą opcją lol
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: DOA 5 Ultimate (core fighters)

Post autor: Ana »

Sorry za double'a, ale zagrałam dziś w DoA5U po raz pierwszy online i... wydaje mi się, że gra ZA BARDZO laguje jak na połączenie oznaczone 4+. O holdach czy wyrywaniu się z rzutów bez włączonego w głowie trybu jasnowidza nie miałam co marzyć... To normalne i tak wygląda tu online, czy jednak coś jest nie tak? Połączenie wifi więc może to tego wina?
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dead or Alive”