Playstation 4 - temat ogólny

Hardware, czyli dział dotyczący sprzętu m.in. telewizory, komputery, pady, arcade sticki, co z czym, jak połączyć, co wybrać itp.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Playstation 4 - temat ogólny

Post autor: TeeVar »

DDR5 i GDDR5 to sa dwa rozne typy pamieci. Pierwsze nie istnieja a drugie bazuja na DDR3.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Playstation 4 - temat ogólny

Post autor: KRELIAN »

Sony zamontuje Flux Capacitor dopiero w PS5 ale mam już potwierdzone info że warto czekać ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Playstation 4 - temat ogólny

Post autor: Chris »

@Krelian, skad takie przecieki ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Playstation 4 - temat ogólny

Post autor: Action »

O kurde, troche późno z wypowiedzia, ale czekalem na ta prezentacje, ogladalem na zywo... i ludzie, szczerze, czy jest tu ktoś kto obejrzał te całe show i stwierdził "oł gad, nie wytrzymam, muszę ją mieć"?

Pokazali pare gierek, jakiś tam szum narobiły rycerzyki od Capcomu, reszta to odgrzewane kotlety (z WD wlacznie, pierwszy zwiastun zrobil na mnie 5x wieksze wrazenie, tutaj czulem sie jakbym widzial AC3 na nowych teksturach). I w zasadzie, no... no tak, macie racje - to tyle, nie pokazali konsoli a na to człowiek czekał poł nocy. Marketingowcy wygrali u mnie kratę harnasia w geście, że udało się im mnie strollować, ale z drugiej strony niech się meczą pijąc te świństwo za zawód jaki wywołali.

Co do kolejnej generacji - ona musi nadejść i musi to zrobić teraz. Różnica miedzy PC a konsolami jest już w tym momencie ogromna i dostrzegalna nawet okiem ślepca i nie chodzi tutaj nawet o fizyke, jakosc tekstur itp. ale przy samym AA konsole zaczynają kasłać. Zatrzymują one rozwój generacji i nie ma mowy o pozostaniu w stagnacji.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Playstation 4 - temat ogólny

Post autor: KRELIAN »

Action pisze:Co do kolejnej generacji - ona musi nadejść i musi to zrobić teraz. Różnica miedzy PC a konsolami jest już w tym momencie ogromna i dostrzegalna nawet okiem ślepca i nie chodzi tutaj nawet o fizyke, jakosc tekstur itp. ale przy samym AA konsole zaczynają kasłać. Zatrzymują one rozwój generacji i nie ma mowy o pozostaniu w stagnacji.
Czy ja wiem czy musi. Mam jeszcze ok 100 tytułów do zaliczenia na PS3 więc nie musi ;].

Dla mnie 'nowa generacja' (cokolwiek to teraz znaczy) w rozumieniu obecnych gier wiąże się z wywaleniem skryptów i zrobieniem naturalnej reakcji botów na bodźce, a nie jak np w Elder Scrolls że zaczyna się noc, bot idzie w określone miejsce i wraca nad ranem - tylko no właśnie, jak to zrobić? ;]. Co mnie obchodzą jakieś aliasingi czy to że jest stagnacja w kwestii oprawy - ma być wirtualna RZECZYWISTOŚĆ, a przynajmniej jakiś przedsmak bo na naukę języków obcych i sztuk walki bezpośrednio z dysku w kilka sek. sobie jeszcze poczekam.

Tak na dobrą sprawę to poza grafą nic się nie zmieniło na przestrzeni choćby ostatnich 15 lat, a gry są jeszcze 'głupsze' niż były - reszta to już kwestia uzależnienia i zajawki ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Playstation 4 - temat ogólny

Post autor: KRELIAN »

Garść informacji odnośnie PS4 zebranych na 2 filmikach:



Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Playstation 4 - temat ogólny

Post autor: SubZero »

Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Playstation 4 - temat ogólny

Post autor: KRELIAN »

Ktoś chętny na partyjkę w Killzone'a ? ;]
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware”