[TTT2} Insert Coin Pub Łódź 15/16 03 2014

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

ODPOWIEDZ
dante84nf
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 23-03-2013, 16:27
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

[TTT2} Insert Coin Pub Łódź 15/16 03 2014

Post autor: dante84nf »

Organizujemy w Łodzi turniej w Game Pub'ie " Insert Coin".
Data 15/16 Marca
Turniej zaczynamy o 16:30 i gramy do skutku ( czyli całą nockę, no i później impreza i freeplaye do rana)
Gramy na PS3 w trybie Tag.
Standardowo gramy grupy: 3 rundy do 3 wygranych, no i DE.
Liczbe graczy ograniczamy do 32 więc kto pierwszy ten lepszy.
Nagrody z wpisowego (wpisowe 10-15zl w zależności od ilości uczestników) + nagroda niespodzianka.
Jak ktoś chce zobaczyć miejscówkę to zamieszczam linka https://www.facebook.com/#!/insertcoingamingbar?fref=ts

Lista:

1.Tiny
2.Velurian
3.Lechu
4.Junior
5.Dante
6.Olek "Jojek" Kromkowski
7.Szyper ?
8.Piotr P
9.Tokis
10.Rupert ?
11.Cisu
12.Gubu
13.Gajda
14.Oscar
15.Wacho
16.Olgotka
17.Devil
18.Dezik
19.Omikron
20.JFB
21.Młody
22.Hollow
23.Shockwave
24.Kaziu J.
25.Owca
26.Muflon
Ostatnio zmieniony 05-03-2014, 13:06 przez dante84nf, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
Hollow
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 13-10-2010, 10:40
Kontakt:

Re: [TTT2} Insert Coin Pub Łódź 15/16 03 2014

Post autor: Hollow »

Witam chciałem sie zapisać na turniej TTT2 który odbędzie sie w Łodzi 15/16 marca -Hollowdante84nf,
ShockwaveOzwPL
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 07-10-2012, 09:58
Kontakt:

Re: [TTT2} Insert Coin Pub Łódź 15/16 03 2014

Post autor: ShockwaveOzwPL »

Siemano mozna sie zapisac :D Shockwave :D
SHOCK
dante84nf
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 23-03-2013, 16:27
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: [TTT2} Insert Coin Pub Łódź 15/16 03 2014

Post autor: dante84nf »

Nadal jestem Ledwo żywy. Ale wypadało by coś napisać.

O15ej zaczęliśmy już, ustawiać stanowiska w Game Pubie InsetrCoin. Przy dźwiękach dubstepu rozłożyliśmy sprzęt i pół godziny później witaliśmy już pierwszych graczy. Na turniej przejechało 22 zaje….. graczy. Mieliśmy 4 stanowiska i to bez lagów ;). Zapisy zakończyliśmy o 17ej ,i o 17:30 mieliśmy już rozpisane grupy . Podzieliliśmy graczy na cztery grupy po pięciu i sześciu oponentów ( sorry taką mamy frekwencje ;) ) , z każdej wychodziło po czterech graczy ,graliśmy po trzy rundy do trzech wygranych. Grupy przeszły w miarę płynnie ( podziękowania dla Hostess z RedBulla za, puszki ze wspomaganiem dla wszystkich ) i koło 20ej można już było zacząć rozpisywać DE. Zaczęliśmy wieczorem , zasady takie same jak w grupach, i tabelka szła w miarę płynnie, ale z małymi niespodziankami ;) . Mecze, Wszystkie mecze zapierały dech w piersiach, a walka o ćwierć i półfinał to same epickie pojedynki . Koło drugiej w nocy rozegrany był już finał w Składzie Devilek , ( który rozgromił wszystkich w WB ) i Szyper który , również rozgromił LB. Chłopaki spotkali się już wcześniej w WB co zakończyło się zwycięstwem Devila i nie inaczej było w finale gdzie starcie zakończyło się wynikiem 5-0 dla Zawodnika MaxFlo. Podium zgarnęło pady, gry, gadżety , (od firmy http://www.checkpoint.lodz.pl/) nagrodę z wpisowego ,i dla zwycięzcy flaszkę „Jacka Daniela” od Insert Coin . Po rozegranym turnieju, część graczy zawinęła się do domów, a reszta została na nerdowym afterparty trwającym do 10ej w niedziele . Co się tam działo wiedzą , sami zainteresowani.

Podium
1.Devil
2.Szyper
3.Hollow

Teraz prywata:

Wielkie podziękowania dla Insert Coin za udostępnienie tak zaje…. Miejscówki, pomoc w ogarnięciu i nagrody. Jesteście Wielcy.

Ogromne podziękowania również dla firmy http://www.checkpoint.lodz.pl/ za ufundowanie wspaniałych,nagród dla podium

Chłopaki z TLT dziękuję , Dziękuje za pomoc w ogarnięciu, zarówno sprzętu jak i grup . Jesteście najlepsi jak zawsze 

Devil- jak zawsze nie pokonany i wygadany 

Olgotka- wyglądasz teraz jak Cameron D ;)

Omikron- mam nadzieję że teraz jeszcze chętniej będziesz jeździć na turnieje 

Błażej- Mam nadzieję że nabrałeś doświadczenia na kolejne fighty i dawaj kontakt na sparry 

Tokis- Jak zawsze nie zagraliśmy .. z mojej winy okfoz. Ale nadal masz jajca do gry.

Gajda i Gubu- Daliście rade  panowie profesorowie Tekkena 

Dezik- nadal robie juggle pod siebie ;)

Młody- Zarąbista Xiao i Paweł  jak zawsze miło było pograć i pogadać.

Tiny- nie ogarniam tego Dragunova, rozgniotłeś mnie .. ale poczekaj 

Łysy- odgryzłem się za pierwszy turniej;) dzięki za wszystko.

Kaziu –poprawiłeś się , trenujcie nadal z Owcem, a będzie coraz lepiej.

Muflon- ciśniesz ostro ;)

Ogólnie dziękuję wszystkim chłopakom za pogaduch, grę, sparry i nie tylko

Po powrocie do domu postaram się wrzucić zdjęcia, rozpiski grup, de i filmiki.
Jeszcze raz dziękuje wszystkim za zarąbisty turniej 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”