Turniej Tekken Revolution Online [PS3]

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
lufkas
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 18-03-2014, 13:39
Kontakt:

Re: Turniej Tekken Revolution Online [PS3]

Post autor: lufkas »

lufkas 3:2 tentyper
thx za gg's
Lukas
paul_w-ch
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 25-03-2014, 17:16
Kontakt:

Re: Turniej Tekken Revolution Online [PS3]

Post autor: paul_w-ch »

paul_w-ch 2 vs. 3 Shinndara
paul_w-ch 3 vs. 0 Nochikanin
thx za gre
Turles117
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 75
Rejestracja: 08-09-2012, 21:11
Lokalizacja: Szczytno
Ogrywam: Mortal Kombat 9 , Tekken Tag Tournament 2 , Tekken 7
Kontakt:

Re: Turniej Tekken Revolution Online [PS3]

Post autor: Turles117 »

jest problem gracz grey84_PL obecnie TekkenTej ( nick zmienil ciagle mi gry odmawia ciagle tylko pisze jutro i jutro a nastepnego dnia nie chce grac wielokrotnie pisalem do niego o mecz a koles nie chce grac to juz sie od tygpdnia ciagnie ponad zamiast grac w tekken revolution mecz turniejowy wtedy kiedy jestesmy obaj online i mamy monety on gra w ttt2 , ja go w nieskonczonosc prosil nie bede ani na niego czekal cale dnie jak mu sie nie chce ze mna grac to niech mi odda walkowerem i sobie w kulki nie leci bo tylko czas trace przez jego lenistwo i nieodpowiedzialne zachowanie po co sie wogole zapisywal do tego turnieju ? jesli mecz bedzie nie rozegrany to nie z mojej winy tylko z powodu jego lenistwa wiec on powinien po uplywie czasu przegrac walkowerem
paul_w-ch
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 25-03-2014, 17:16
Kontakt:

Re: Turniej Tekken Revolution Online [PS3]

Post autor: paul_w-ch »

Zgadzam sie z toba turles117, bedziesz mia³ 3 pkt za free
MartaPL
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28-03-2014, 12:56
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Turniej Tekken Revolution Online [PS3]

Post autor: MartaPL »

Też go nie rozumiem.Grałam z nim w niedziele i do tej pory nie raczył potwierdzić wyniku...
Ja 3 1 Grey84
Dioxi
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 03-08-2012, 16:58
Ogrywam: Tekken Tag Tournament 2
Kontakt:

Re: Turniej Tekken Revolution Online [PS3]

Post autor: Dioxi »

Grey jest zajety wystarczy mu napisac zeby potwierdzil i mysle , ze to zrobi :) nie wiem czemu sie tak cisnieniujecie o ten turniej... jest deadline do 14 jak ktos nie wykazal checi to poprostu straci punkty i tyle... wiec chill out ludzie to nie turniej o zlote gacie ;)
Awatar użytkownika
adkinsoon
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 18-03-2014, 06:36
Kontakt:

Re: Turniej Tekken Revolution Online [PS3]

Post autor: adkinsoon »

moja aktualne konto na psn- "adkinsoon" iwec w sprawie walk pisac na nie
gram Lili bo jest ladna, siema
Turles117
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 75
Rejestracja: 08-09-2012, 21:11
Lokalizacja: Szczytno
Ogrywam: Mortal Kombat 9 , Tekken Tag Tournament 2 , Tekken 7
Kontakt:

Re: Turniej Tekken Revolution Online [PS3]

Post autor: Turles117 »

Nikt sie nie cisnieniuje Dioxi ja poprostu pisze jak jest zeby po uplywie czasu nie dostac przez przypadek walkowera na swoja niekorzysc na poczatku turnieju bylo pisane zeby zglaszac wszelkie problemy wiec zglaszam , co do tych zlotych gaci nie gramy onie ale nagrody sa a ja poprostu traktuje ten turniej serio a co niektorzy zapisali sie tu chyba dla przyslowiowych jaj wiem byl pierwszy kwietnia ( prima aprylis ) i co niektorzy mogli sie tu dla zartu zapisac ale ludzie ogarnijcie sie co niektorzy czekaja na was cale dnie a wy se w kulki lecicie , a co do greya jest co dzien onnline i nie jest zajety bo gra w ttt2 po pare godzin dziennie jak by laskawie przerwal na te 10 minut i codziennie zagral 1 mecz tak jak ja to juz by mial zglowy granie i nie musial bym tego pisac , ale po co ? lepiej sie lenic i na ostatni dzien 5 meczy zostawic a potem prosic o przedluzanie terminu albo na walkower na swoja korzysc liczyc , gracze turnieji offline tacy jak grey np i inni nie traktuja turow online serio i to jawnie pisza to nie kumam po co sie zapisuja ? ludzi denerwowac i na strate czasu narazac ? ja jak bym mial sie zapisac po to tylko zeby se olewac to wolal bym sie wcale nie zapisywac i ludziom czasu zaoszczedzic
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Turniej Tekken Revolution Online [PS3]

Post autor: blaugrana20 »

Turles Twoje założenia co ktoś myśli są niesamowite ,masz datę, zgłosiłeś ,że masz problem i tyle ,a Twoje przemyślenia zostaw dla siebie a nie gdybasz sobie pisząc co ktoś myśli , a zamiast czekać całe dnie napisz wiadomośc do kogoś kiedy chce zagrać i tyle nie będziesz musiał tyle siedzieć
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Dioxi
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 03-08-2012, 16:58
Ogrywam: Tekken Tag Tournament 2
Kontakt:

Re: Turniej Tekken Revolution Online [PS3]

Post autor: Dioxi »

Ja mysle ,ze gracze zapisuja sie po 1 zeby podniesc frekwencje. Nie oszukujmy sie sa tu ludzie, ktorzy zawsze wygrywaja i reprezentuja swoja gra jakis okreslony poziom i to oni zawsze wszystko zgraniaja ;) a reszta to tylko tło , ktore ma wielka przyjemnosc konkurowania dlatego jak pisalem wczesniej nie widze powodu zeby sie cisnieniowac rozumiem , ze chcesz rozegrac wszystko odrazu ale po co psuc atmosfere... ktos nie chce grac to piszesz o tym na forum i dalej nic Cie nie interesuje ... proste :P
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Turniej Tekken Revolution Online [PS3]

Post autor: Oscar »

Nochikanin (Kazuya, Lee) 3:2 (Paul) Oscar
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Turles117
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 75
Rejestracja: 08-09-2012, 21:11
Lokalizacja: Szczytno
Ogrywam: Mortal Kombat 9 , Tekken Tag Tournament 2 , Tekken 7
Kontakt:

Re: Turniej Tekken Revolution Online [PS3]

Post autor: Turles117 »

blaugrana tylko problem w tym ze ja sie z nim umawialem na godzine zazwyczaj na 21 :00 i zawsze bylem on tez , pisalem do niego wysylalem po kilkanascie zaproszen do gry i zawsze odpisywal zagrajmy jutro , zmeczony jestem , zagrajmy jutro i tak codzien , nie bede go wiecej prosil juxz tydzien czasu dzien w dzien go prosilem nie bede piaal nic zostawiam to jemu jak nie zagra to przegra walkowerem ze mna z innymi tez z grupy nie wyjdzie i sie skonczy uzeranie z nim
Awatar użytkownika
grey84
Student
Student
Posty: 43
Rejestracja: 13-02-2012, 12:44
Lokalizacja: Poznań TEJ-city
Kontakt:

Re: Turniej Tekken Revolution Online [PS3]

Post autor: grey84 »

@Turles117
Jestem na PSN wt-pt | 19:00-22:00 bo strumyk daję twitch.tv/TekkenTEJ
A specjalnie dla ciebie również w sob. (13.04) 19:00-20:00

@MartaPL
Chciałbym potwierdzić, ale...BUG siakiś
Obrazek
Turles117
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 75
Rejestracja: 08-09-2012, 21:11
Lokalizacja: Szczytno
Ogrywam: Mortal Kombat 9 , Tekken Tag Tournament 2 , Tekken 7
Kontakt:

Re: Turniej Tekken Revolution Online [PS3]

Post autor: Turles117 »

LOL we wtorek i pozniej to juz bedzie po terminie bo do 13 jest czas na gre , we wtorek i pozniej to ja wygram walkowerem bo mnie olewales i zbywales , masz do rozegrania oprucz mnie 4 mecze nie wyrobisz sie zagrac 5 meczy trzeba bylo sie obudzic wczesniej miales kilka okaji by zagrac ze mna ale w ttt2 wolales na nowe konto rangi nabijac
Miaranko
Beginner
Beginner
Posty: 27
Rejestracja: 20-10-2010, 22:01
Lokalizacja: Namysłów
Kontakt:

Re: Turniej Tekken Revolution Online [PS3]

Post autor: Miaranko »

Chciałbym powiedzieć że zbliża się data rozgrywek grupowych a ja dalej nie mam kontaktu z Saganem,Tentyperem i Karym.Prosę + 9 pkt
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”