Która bijatyka?

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
siemien
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 20-07-2008, 08:49

Która bijatyka?

Post autor: siemien »

Witam. Po jakimś czasie wróciłem do bijatyk (odszedłem na 3rd strike zniknął z GGPO) i mam obecnie na PC SFxT oraz SF4. Pod gwiazdkę planuję kupić X360 (lub może PS3, zobaczymy). Obie gry plus TTT2 są na obie konsole. Mam problem z wyborem, ponieważ

a) Tekken to najpopularniejsza chyba seria bijatyk w kraju, a super hiper pro Ryan Hart nie zostanę - tak zakładam z góry
b) Tekken to zawsze było PS3 i więcej ludzi w kraju gra właśnie na PS3 - moje założenie
c) SFxT jest dziwny, ponieważ postacie z Tekkena mają te ruchy z SF4 i ciężko mi się przyzwyczaić
d) SF4 podchodzi mi, ponieważ grałem w 3rd strike, lubię Akumę, ale graczy Polskich wydaje mi się mało... A nawet jak chyba jest turniej w SF4 to zawsze PS3

Może się mylę, ale oświećcie mnie w temacie i pomóżcie coś wybrać. Nie podchodzi mi MK, ani nie planuję kupić next-gena obecnie :)
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Która bijatyka?

Post autor: Ana »

Nie uważasz, że podając takie argumenty już sam wybrałeś?
Obrazek
siemien
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 20-07-2008, 08:49

Re: Która bijatyka?

Post autor: siemien »

Niby tak, ale mogę się mylić zawsze co do stanu populacji SF4 w Polsce oraz ilości graczy TTT2 na x360, ponieważ bazowałem tylko na Honmaru, a są inne fora nie tylko krajowe, ale i zagraniczne.
Awatar użytkownika
Gargooletz
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 07-09-2007, 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Która bijatyka?

Post autor: Gargooletz »

Jeśli chodzi o TTT to wybór jest jasny - PSN.

SFxT i SF4 to oddzielne tematy.
W SFxT właściwie nikt nie gra na poważnie już teraz. Może kogoś złapiesz na online i może ktoś dla rozrywki zagra z tobą offline raz do roku.

SF4 o ile ma nieco więcej polskich graczy na PSN to online na XBL jest raczej superior pod względem jakości połączenia (choć niektórzy twierdzą, że to mit), jak i ogólnego poziomu graczy. Sporo topowych Polaków gra w SF4 na obu systemach.
Born To Lose - Live To Win
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”