Od czego jesteście uzaleznieni?

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
De
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 16-02-2014, 19:48
Lokalizacja: Olesno

Od czego jesteście uzaleznieni?

Post autor: De »

Spostrzegłem, że nie w stanie żyć bez takich rzeczy jak laptop, znajomi i sieć. A wy?
Awatar użytkownika
tyveri
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 07-11-2012, 10:13
Lokalizacja: Dead fight
Ogrywam: Pit Fighter i Burning Fight i Thrill Kill
Kontakt:

Re: Od czego jesteście uzaleznieni?

Post autor: tyveri »

Od kawy und pepsi and cig'sów! :przestraszony: :wstyd: :cwaniak: :szok:
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Od czego jesteście uzaleznieni?

Post autor: Martins »

Od cudownych, fantastycznych światów odwiedzanych przez mnie w grach wideo, trofeów, samotności, wolności, muzyki o głębokim przesłaniu, strachu przed śmiercią, miałkości ludzkiej egzystencji, złośliwych uwag skierowanych w stronę życzliwych mi oraz kochanych przeze mnie osób, rozważań nad sensem egzystencji oraz analizy osobowości spotykanych przez mnie ludzi , szukania swojego miejsca w leksykonie buntowników, poczucia pogardy dla wielu aspektów otaczającego mnie świata, dobrej zabawy, śmiechu, humoru na niebotycznie wysokim poziomie, picia herbaty, byciu podziwianym, nierozumianym bądź pogardzanym przez otaczający mnie padół.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Od czego jesteście uzaleznieni?

Post autor: kemot722 »

De pisze:Spostrzegłem, że nie w stanie żyć bez takich rzeczy jak laptop, znajomi i sieć. A wy?
Czy tu się zakłada jakąś terapię grupową uzależnień? Właśnie odstawiłem Colę/Pepsi ;)

Chyba każdy jakieś uzależnienia lub po prostu coś bez czego życia sobie nie wyobraża.

Ja nie wiem jak się odnaleźć, kiedy zapomnę komórki lub bateria się rozładuje przed południem, a jestem poza domem. Nie mogę porozmawiać z krewnym, czy znajomym, a osobiście z niektórymi trudno się spotkać z powodu odległości i czasochłonnych obowiązków. Jeśli nie mogę się odizolować muzyką ze słuchawek od miejskich hałasów i ludzi, którzy głośno gadają o rzeczach co najmniej mnie nie interesujących, to po prostu jest mi źle. Buczenie, czy warkot pojazdów drażni mi uszy, ale może jakoś zniosę. Jednak co mnie obchodzi, kto obcy na co umarł, ile szczeniaków miała anonimowa suczka, czy kto kogo kocha i zdradza. No i wszyscy mówią głośno lub krzyczą, bo chcą przekrzyczeć hałas pojazdu komunikacji miejskiej/podmiejskiej.

Poza tym codzienna jazda na rowerze pozwala zapomnieć na chwilę o codziennych sprawach. Alkohol mi tak nie pomaga w zapominaniu. ;)
Awatar użytkownika
tyveri
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 07-11-2012, 10:13
Lokalizacja: Dead fight
Ogrywam: Pit Fighter i Burning Fight i Thrill Kill
Kontakt:

Re: Od czego jesteście uzaleznieni?

Post autor: tyveri »

Alkoholku czasem się napiję! narkotyczków nie lubię!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”