Zmiana AS co polecacie?

Hardware, czyli dział dotyczący sprzętu m.in. telewizory, komputery, pady, arcade sticki, co z czym, jak połączyć, co wybrać itp.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Łyniek
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 03-11-2009, 18:54
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Zmiana AS co polecacie?

Post autor: Łyniek »

Witam i z gory przepraszam za brak ogonkow, klawiatura Italiana.
Dawno mnie tu nie bylo ale dzis po wyjezdzie do slonecznej Italii moj kustom Hori Tekken 6 Wireless Stick zostal w Polsce a tu nie mam na czym grac i musze sobie sprawic jakiegos AS i tym razem koniecznie na kablu. Jak w temacie, co mozecie polecic godnego uwagi.

Zastanawiam sie nad Qanba tylko nie wiem ktory wybrac i HRAP V3 SA-KAI
Swoja droba nie wiem jaka jest roznica miedzy HRAP V3 SA-KAI a HRAP V3 SA ew. N3-SA,
w tym HRAPie hyba jest ogranicznyk octagonalny, jak sie na tym gra i czy mozna to zmienic, wczesniej mialem kwadrat.
I znalazlem cos takiego HRAP V4 Hayabusa (PS4/PS3) oraz jeszcze jedno pytanie, czy warto przeplacac za Madcatz SF IV Arcade FightStick TE on nawet ladny nie jest, moze podzespoly ale czy inne AS nie maja tego co on ma, bo za ta kase mozna kupic cos innego tylko znowu co?

Gram tylko w Tekkena PS3 ew. w przyszloci BloodRoar na PS4 ;) i wlasnie czy beda wspolpracowac z PS4?

Poprosze Was Szanownych o odp. i ew. sugestie.
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zmiana AS co polecacie?

Post autor: Ren »

W hrap 3 SA KAI jest większa odległość pomiędzy stickiem a przyciskami.
Co do Qanby - wg mnie wyjdzie na to samo, wszędzie sanwa. Co do ogranicznika to zawsze można go za niewielkie pieniądze zmienić.

Jeszcze co do hrapów - SA = buttony sanwy, SE = buttony seimitsu.
Hrap hayabusa ma buttony i joy hori - przyciski gorsze od sanwy, joy ciężko powiedzieć.

Jeśli chodzi o współprace z PS4 - posucha w temacie. Trzeba poczekać na gry i dedykowane sticki.
Łyniek
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 03-11-2009, 18:54
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Zmiana AS co polecacie?

Post autor: Łyniek »

Dzieki Ren za odpowiedz. W takim wypadku bede musial sie wstrzymac z zakupem nowki ew HRAP v4 bo na bank dziala z PS4 ew puki jeszcze nie ma w co grac to do PS3 tak czy inaczej musze cos kupic bo DS3 umiera a i jakos dziwnie mi sie gra w TTT2 na padzie. Co myslicie o http://www.subito.it/videogiochi/arcade ... 169367.htm za 80€ ti chyba sie oplaca tylko nic nie wiem na temat tego AS a i w necie nie bardzo moge wyszukac.
Podobno ulepszone PCB ale co w nim siedzi? Czy mona go modowac i czym?
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zmiana AS co polecacie?

Post autor: Ren »

TE jest obecnie najpopularniejszym arcade stickiem na świecie, w środku oczywiście sanwa JLF+ przyciski sanwy OBSF. Można modować każdym joyem japońskim lub crownem przystosowanym pod jap panele (model CWJ-303FJ)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware”