Seriale

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Martins »

Mistrzostwo to oczywiście Twin Peaks! Nic się nie moźe równać z niesamowitą magią tego cuda. Nieco niżej "Dr. House" wiadomo, charakter głównego bohatera oraz świetne dialogi. Lubię też Bundych (jedyny serial komediowy, który śmieszy tak samo teraz, jak i za gówniarza, kiedy go oglądałem). Świetne były też seriale mojej młodości, czyli "Nikita"- jak ktoś mi powie, że nie dorównuje filmowemu pierwowzorowi, to... oraz "Nowhere Man", który trzymał w napięciu od początku do końca. Poza tym "70's" też wymiatały (luzacki klimat) i "Desperate Housewives" (fajny scenariusz).

Z kolei seriale pokroju "Lost" czy "Prison Break" to dla mnie (bez obrazy dla fanów) padaki. Ciągnięte na siłę a powinny się zakończyć po drugim sezonie.
Ostatnio zmieniony 24-04-2010, 10:30 przez Martins, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: gascan »

Twin Peaks był genialny, no i się zaczął i skończył, nie to co te crapy teraz trwające w nieskończoność.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Chris »

nic nie przebije tego jak sie skonczyli The Sopranos , ehh <zły>
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Seriale

Post autor: Sylvan Wielki »

Swego czasu kupiłem na DVD kilka sezonów Drawn Together. Polecam gorąco. Wczoraj obejrzałem natomiast pełnometrażowy odcinek. Istne HC. Zobaczcie koniecznie.
Awatar użytkownika
Opyliusz
Master
Master
Posty: 210
Rejestracja: 10-04-2009, 18:42
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Opyliusz »

Ja ze seriali co do komediowych to lubie Świat Według Kiepskich mam wszystkie odcinki tego na 12 DVD :D a oprocz tego to lubie jeszcze Mamuśki,Lost,Prison Break,CSI i inne ;]
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Chris »

Ja obecnie ogladam Whose Line is it Anyway (US) odbre akcje ;D
Obrazek
rafal30
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 19-05-2014, 11:47

Re: Seriale

Post autor: rafal30 »

Polecam serial Hannibal
dddddddddddddddddd
Awatar użytkownika
averis
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 10-07-2014, 09:29
Lokalizacja: Ińsko

Re: Seriale

Post autor: averis »

Cóz mój ulubiony serial to Wikingowie, którzy są nawed przed Gra o tron :P

A tak to polecam Arrow, The walking death i Supernatural, ten ostani może nudzić :P
shutek

Re: Seriale

Post autor: shutek »

W lecie trudno znaleźć coś do oglądania, a jakoś nie chce mi się zaczynać nowej serii bo już tyle serialów oglądam. A co do ulubionego to na peno Breking Bad
Awatar użytkownika
worionek
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 27-07-2014, 07:31
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: worionek »

Z Breking Bad mam zaległości, muszę dokończyc :D
Awatar użytkownika
owczar
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 27-07-2014, 18:35
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale

Post autor: owczar »

Kurde, a moje lulubione serial dopiero w październiku się zaczynają
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Seriale

Post autor: kemot722 »

Oglądałem cały pierwszy sezon Wikingów na TV Puls i bardzo mi się spodobał, może nawet to pokochałem. Drugiego sezonu nie mogę się doczekać na Pulsie, więc chyba zacznę w sieci szukać. Ach, te sceny walk i mocne odwzorowanie krwawych rytuałów z wczesnego średniowiecza. Kilka lat wcześniej czytałem o życiu ludzi z Północy i ich wierzeniach, więc to dodatkowo mnie nakręcowało do oglądania kolejnych odcinków. Święte ptaki kruki, wizje, legendy o Odynie, jak oddał jedno oko, spędził dziewięć dni na drzewie Yggdrasil... itd. Musiałem oglądać Wikingów :)

Trzynasty Apostoł to drugi serial, który zaczął lecieć w tym samym czasie co Wikingowie i też mi się bardzo spodobał. Teraz leci drugi sezon, zaraz po pierwszym, też na TV Puls. Księża badający zjawiska paranormalne, pod kątem weryfikacji zgłoszeń o cudach. Tajemnicza przeszłość bohaterów oraz ich niezwykłe umiejętności. Do tego idzie zakazana miłość pani dr psychiatry do księdza, która zdaje się mieć magiczną moc.
twojtyp
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 18-11-2014, 10:26

Re: Seriale

Post autor: twojtyp »

Wikingowie są całkiem spoko, kilka odcinków widziałam. Już się nie mogę doczekać gry o tron i Sherlocka:-)
Awatar użytkownika
hut66
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 30-01-2016, 08:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Seriale

Post autor: hut66 »

ostatnio oglądany Wentworth bardzo fajnie zrobiony serial, akcja ciągle się coś dzieje
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”