Action-Slashery

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: Martins »

Dzięki za rady panowie, szczerze powiedziawszy zaliczenie tytułu na Hard było moim drugim podejściem do gry, ale po 7-miu latach hehe. Zastanawiam się jeszcze nad jednym: gdybym teraz zaczął powtórnie normal mógłbym uzyskać eSki w każdej z misji. W ogóle na którym poziomie najłatwiej je zrobić ( tylko nie piszcie, że powinienem na wszystkich, bo takiego HC się raczej nie podejmę)?
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: KRELIAN »

Po przejściu DMD dostajesz coś, co znacznie ułatwi robienie S na wszystkich poziomach trudności, więc jeśli zależy Ci na rangach to warto posiedzieć.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: Yamada »

Szkoda, że w DMC1 używanie Super Dante nie daje penalty do oceny;(. Na szczęście w takiej 4ce poszli po rozum do głowy i już jest masakryczne penalty za SD.
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: Martins »

Po wejściu mi na ambicję w wykonaniu Yamady :hyhy: postanowiłem jednak spróbować pomęczyć "eSki" na Normalu. Przyznam, że po kilku pierwszych poziomach zaliczonych na "S" myślami byłem przy najbardziej według mnie trudnych momentach, a mianowicie konfrontacjach z Nightmare'm oraz Mundusem. Największą męczarnią okazała się ostatnia konfrontacja z Nightem - podchodziłem do niej chyba z 50 razy, miałem sporo przerw i po kilku dniach dramatu chłopak pękł. Mundus (na szczęście) okazał się bardzo prosty i najwyższą notę uzyskałem za pierwszym podejściem, co przy ilości obrażeń, jakie zaliczyłem wydało mi się co najmniej dziwne. Ale dałem radę i zostałem Królem Piekła!!! :dbl:

Teraz przede mną głośno zapowiadany wszem i wobec: DANTE MUST DIE!!! Podejmę wyzwanie, możliwe, że nie wrócę. Jeśli tak się stanie, zapalcie świeczkę (ku mojej pamięci) w swoich domostwach przed oddaniem się w objęcia Morfeusza...
Adi_Rash
Elite player
Elite player
Posty: 137
Rejestracja: 10-06-2010, 07:27
Lokalizacja: Inowrocław
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: Adi_Rash »

Ohoho... Dawno mnie na forum nie było...

Jakby kogoś interesowało to mogę się podzielić opinią albo nawet recenzję napisać na temat nowego DmC: Devil May Cry. Jakby nie patrzać trza to coś oceniać jako nową grę, bo namieszane jest jak cholera i nie doczekamy się wyjaśnień czy rozwijania wątków bla bla bla.
Aktualnie przechodzę drugi raz na poziomie "Son of Sparda" i dopiero coś zaczyna się dziać :D
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: caradolph »

Za bardzo moim zdaniem przypomina Heavenly Sword, ale ogólnie na plus. Miło się gra w to.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Adi_Rash
Elite player
Elite player
Posty: 137
Rejestracja: 10-06-2010, 07:27
Lokalizacja: Inowrocław
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: Adi_Rash »

w DmC poraża (pozytywnie) łatwość sterowania, gra mi się wygodnie (oczywiście tylko na padzie od PS3)...
No faktycznie, widać wpływy Ninja Theory i że do Heavenly Sword podobna jest.
W drugim przechodzeniu gry mam już wszystko ulepszone, może poza paskiem życia i devil trigger(?), jak mi się będzie chciało podejmę się na "Dante must die", ale na razie dam sobie spokój


dodajem kilka swoich uwag:
- jak jeśli jest trudniej to tylko trudniej pod względem tego, że jest więcej potworków. Bossowie schematyczni, po pierwszym razie (przynajmniej ja) można wszystko przewidzieć co będzie i nawet bez otrzymania obrażeń zdać misję na SSS
- irytuje mnie ilość rang, mogliby zakończyć rangę za misje na S, a nie SSS. aktualnie mam kilka misji na "Son of sparda" zaliczone na S, inne na SS, a inne na SSS.
- wygląd. no stary Dante to był ktoś no. teraz gra się gówniarzem w porównaniu.
- design gry mi odpowiada, muzyka też, ale często wygląda tandetnie xD
- sterowanie łaaaaaatwe...
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: Dumian »

Jakiś czas temu dorwałem DMC4 i w sumie tytuł mocno odtwórczy, o ile bardzo lubiłem 1 i 3, tak 4 już mnie trochę znudziła. Obecnie zastanawiam się nad DmC, a z tego co widzę opinie są raczej pozytywne.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”