T5:DR Online VS. T6

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Malvado
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 20-04-2009, 18:04
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

T5:DR Online VS. T6

Post autor: Malvado »

Witam

Jakiś czas temu kupiłem PS3 (znowu :)). Kilka gier ukończyłem, w kilka gier gram dalej. Jednak ze względu na większy budżet w tym miesiącu chciałem kupić jakiegoś Tekkena. Zastanawiam się tylko którego lepiej Dark Ressurection Online czy Tekken 6. W który lepiej zainwestować waszym zdaniem? :)
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: T5:DR Online VS. T6

Post autor: surkabm12434 »

Stary za 2 tygodnie i 2 dni jest premiera TT2. Nie warto Ci na nią poczekać? Lepiej jest zakupić tą wersję, tak mi się wydaje lecz twój wybór. Z T6 i T5Dr pouciekają gracze grać w TT2 takie moje zdanie. Mogę się mylić :zawstydzony:
Jeśli wolisz T6,T5DR to raczej t6;p
PUSTO
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: T5:DR Online VS. T6

Post autor: blaugrana20 »

Ma racje poczekaj na TTT2 wyjdzie 14 wrzesnia wszyscy co graja w t6 slinia sie i czekaja na ttt2 wiec nie wiem czy bedziesz mial duzo graczy w t6 online
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Sxandy
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 07-11-2014, 07:02

Re: T5:DR Online VS. T6

Post autor: Sxandy »

Drugie zdjęcie sobie powiększ TeeVar - lewy dolny róg. Ogólnie strasznie biedne to menu (zbyt biedne nawet jak na prostą demówkę tylko dla prasy), no i: "pres start to join". Tja. Ciekawi mnie też czemu nie wyciekło nic z gameplayu? Ja bym ostrożnie podchodził do tej rewelacji.
Scarlett
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”