Pare pytań

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Kiele
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03-03-2015, 21:24
Kontakt:

Pare pytań

Post autor: Kiele »

Na początku chciałbym powitać wszystkich użytkowników forum :) to mój pierwszy post, ale do rzeczy. Gram chwilowo w Tekkena Revolution z powodu braku TTT2,T6(mam zamiar którąś część zakupić)Od moich początków Tekkena zawsze gram Kazuya. Gracze Lawa doprowadzają mnie do białej gorączki czyli spamują + chwyty. I tu pierwsze pytanie czy jest jakiś dobry sposób na takich osobników. Bo czasem nie wiem jak się postaram i tak przegram.
Drugie pytanie jak uwalniać się z chwytów, czasem mi się to udaje ale to jest 100% fart czyli wciskanie co popadnie. Kto gra kazuyą może podać kilka wskazówek jak efektywnie nim walczyć, nie jestem początkującym ale też i nie pro koksem. Gram przeciętnie.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Pare pytań

Post autor: Dumian »

Jeśli ktoś dużo spamuje rzutami to dobrym sposobem może być schylenie i kontra np. wybitką z WS + juggle.

Odnośnie Tekken Revo się nie wypowiem bo nie grałem, co do wyrywania z rzutów info co i jak znajdziesz w tym temacie (jakby co legenda tutaj) ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”