Pokaz swojego facebook'a!

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
gutek90
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 27-07-2016, 15:53
Lokalizacja: Radom

Re: Pokaz swojego facebook'a!

Post autor: gutek90 »

Ja nie uzywam FB. Nie chce publikowac zdjec moich itp. Po co to komu? Znajomych mam pod reka w telefonie i to wystarczy ;) Nie interesuja mnie zdjecia innych, jak ktos chce to mi wysle mailem...
Pozdro!
kasio121

Re: Pokaz swojego facebook'a!

Post autor: kasio121 »

Nie wiem czy to dobry pomysl publicznie pokazywac swoje FB. Lepiej miec zablokowany tylko dla znajomych. Obcy lepiej niech nie zaglądają. To tak jakby swój dom zostawic otwarty dla obcych...
Emeron11

Re: Pokaz swojego facebook'a!

Post autor: Emeron11 »

Dokładnie, ludzie zgłupieli bo wszystko publikują na fb, a później są kradzieże i włamania..
jopek91

Re: Pokaz swojego facebook'a!

Post autor: jopek91 »

Przesadzacie moim zdaniem. Kto niby sie włamuje i gdzie?
sara
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 11-08-2020, 20:32

Re: Pokaz swojego facebook'a!

Post autor: sara »

kasio121 pisze:Nie wiem czy to dobry pomysl publicznie pokazywac swoje FB. Lepiej miec zablokowany tylko dla znajomych. Obcy lepiej niech nie zaglądają. To tak jakby swój dom zostawic otwarty dla obcych...
Też tak uważam, w necie można znaleźć mnóstwo informacji na temat tego jak nasz profil może być wykorzystany przez innych użytkowników, a także przez sam portal, który zbiera od nas mnóstwo informacji. Na ich podstawie może nawet określić naszą osobowość, więcej info na ten temat znajdziecie tu https://perso.in/blog/facebook-zna-twoj ... wosc-a-ty/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”