Tekken 7 Modding / Customize

Tematy dotyczące siódmej odsłony Turnieju Króla Żelaznej Pięści!

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Tekken 7 Modding / Customize

Post autor: Mr_Editor »

Skoro Tekken 7 pojawił się na PC, to nie trzeba było długo czekać na pierwsze próby rozebrania tej gry na części pierwsze.
Na tym forum znalazłem kilka ciekawostek odnośnie podmiany standardowych strojów na kostiumy ze story mode [np. lateks Niny, albo Devil Kazuya].

Możliwa jest również podmiana tekstur, choć tak samo jak to miało miejsce w przypadku T3, tekstury powinny mieć identyczną wagę.

Jak będę miał więcej czasu, to osobiście przetestuję te narzędzia.

Moim pierwszym celem jest podmiana legendy przycisków z Xboxowych na te z Playstation. Jako wieloletni użytkownik pleja, czuję się trochę niekomfortowo, jak widzę XYAB :D

Instynkt podpowiada mi, że mody raczej nie będą kompatybilne Online, ale jeśli w grę wchodzi jedynie podmiana id istniejącego w grze kontentu, to możliwe, że będzie on widoczny tylko po jednej stronie. Przykładowo: Zmieniam id kostiumu 'świątecznego' Niny na lateks ze Story mode - W swojej grze widzę lateks, a mój przeciwnik online widzi moją Ninę w stroju mikołaja, bo jego gra odczytuje inne id customizacji.

Jeśli chodzi o rzeczy, które mogą nie mieć wpływu na rozgrywkę Online, to najprędzej będzie możliwa customizacja interfejsu, tła, czcionki itd.
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Tekken 7 Modding / Customize

Post autor: August »

Fanowska polska wersja też pewnie się pojawi, co nie?
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Tekken 7 Modding / Customize

Post autor: Mr_Editor »

Myślę, że nie był by to głupi pomysł, gdyby takie spolszczenie wyszło spod szyldu Honmaru, ale komu by się chciało xd
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken 7 Modding / Customize

Post autor: KRELIAN »

Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Tekken 7 Modding / Customize

Post autor: August »

Niektóre rzeczy nie powinny być tworzone... Na razie ludzie tylko zamieniają style walki i kopiują stroje/postaci z Mishima story. Czekam na Nudeski <3
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 7”